Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2010 o 23:14, Volvox napisał:

Jak widziałem to większość moich znajomych zaczęła questowanie od Mt. Hyjal. U mnie jednak
po rozpoczęciu Cata pojawił się quest mówiący aby udać się do tego podwodnego świata.
Czy ten quest jest losowy i ludzie zostali wysłani w różne strony czy jak?

Nie jest losowy. Zostajesz skierowany do obu stref, możesz sobie wybrać gdzie chcesz iść najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh teraz będzie się dało baardzo szybko zdobyć guild archiev "critter squad"
w uldum jest takie miejsce gdzie spawnują się owce w odstępach 1 sekundy po 5 i są ich 2 grupy tak wiec co 1 sekundę 10 owieczek ... wystarczy warlock z helifre czy jak to się te aoe nazywało i druid z innerverate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 00:02, Redjevel napisał:

Ehh teraz będzie się dało baardzo szybko zdobyć guild archiev "critter squad" w uldum jest takie miejsce gdzie spawnują się owce w odstępach 1 sekundy po 5 i są ich 2 grupy tak wiec co 1 sekundę 10 owieczek ...


Z czystej ciekawości, gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 23:53, Corvin0451 napisał:

> Czy ten quest jest losowy i ludzie zostali wysłani w różne strony czy jak?
Nie jest losowy. Zostajesz skierowany do obu stref, możesz sobie wybrać gdzie chcesz
iść najpierw.


Hmm ja dostałem quest tak sam z siebie (bez użycia tej tablicy i był tylko ten jeden). No ale zobaczę co z tablica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 00:26, Volvox napisał:

Hmm ja dostałem quest tak sam z siebie (bez użycia tej tablicy i był tylko ten jeden).
No ale zobaczę co z tablica ;)


Bo standardowo dostajesz questa od Earthen Ring, ktory kieruje do jednej z tych stref. Na tablicy zas mozna zawsze zebrac quest kierujacy do strefy w ktorej przewidziane jest levelowanie na danym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj również ma problem ze zrobieniem achievementa na wszystkie questy w Vash''jir? Sam utknąłem na 147/160 po zakończeniu finałowego questa z Erunakiem. Nigdzie nie widać żadnych questów, które można by zrobić jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo questów porozmieszczanych jest na dnie wystarczy patrzeć na mapkę a może zauważysz parę wykrzykników.
Wypłyń na powierzchnię i lataj w kółko (przynajmniej ja bym tak zrobił) ale pewnie ktoś wie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 01:41, Arcling napisał:

Czy ktoś tutaj również ma problem ze zrobieniem achievementa na wszystkie questy w Vash''jir?


nie wiem jak jest z vash''jir are w deepholm po stronie hordy nie da sie zdobyć achi, bo jest z tego co wiem tylko 117 questów.. to samo było do niedawna z ashenvale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouh czyli moze dokończę questy w ulduman? z harrisonem Johnsem? ponieważ jestem po misji gdzie uciekam samolotem i zestrzeliwuje inne... no a dalej nic z nim niema? (jak narazie najlepszy chain quest dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 01:41, Arcling napisał:

Czy ktoś tutaj również ma problem ze zrobieniem achievementa na wszystkie questy w Vash''jir?
Sam utknąłem na 147/160 po zakończeniu finałowego questa z Erunakiem. Nigdzie nie widać
żadnych questów, które można by zrobić jeszcze.

mam dokładnie tyle samo, czyściłem wszystko za koleją więc najprawdopodobiej to koniec q na tej mapce, obstawiam że ktoś się buchnął z liceniem zadań na aczika lub kilka nie trafiło z bety do finałowej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylem, ze w LIPCU skradziono mi konto. Super, same mile slowa mi sie na usta cisna. Mam nadzieje ze jeszcze da sie cos z tym zrobic, odzyskac konto i cofnac wszystko co mi sie stalo z postaciami do ostatniego momentu jak gralem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy ta gra dostała porządnego kopa graficznego? Jakoś te nowe lokacje (wyspa goblinów!) wyglądają dość - jak na łorkrafta - malowniczo i całkiem elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 03:57, Sztywny_pl napisał:

Wlasnie zauwazylem, ze w LIPCU skradziono mi konto. Super, same mile slowa mi sie na
usta cisna. Mam nadzieje ze jeszcze da sie cos z tym zrobic, odzyskac konto i cofnac
wszystko co mi sie stalo z postaciami do ostatniego momentu jak gralem...


Szybko zauważyłeś, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajalesm sie troche archeologia. Najwiecej czasu zajelo mi dojechanie z jednego miejsca odkryc na drugie. Zabawa sama w sobie fajna i dajaca sporo zabawy. Jednakze najgorsze byly lagi. Zdarzaly sie one po tym jak korzystalem z publicznej sieci polaczen gryfowych. :) Zeby sie ich pozbyc musialem wylaczac i wlaczac gre przez co troche sie denerwowalem. Skutek jest taki, ze mam juz prawie kompletna informacje o jednym z artefaktow krasnoludow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 06:59, Undertaker napisał:

Czy mi się wydaje, czy ta gra dostała porządnego kopa graficznego? Jakoś te nowe lokacje
(wyspa goblinów!) wyglądają dość - jak na łorkrafta - malowniczo i całkiem elegancko.

a lokacje worgenów?? ;P
-imo mistrzosto oraz jakby odpowieć na zarzut cukierkowości wowa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 20:54, KaPe napisał:

nowy model leczenia mi pasuje


Możesz coś więcej o tym modelu leczenia napisać? Po avatarze domyślam się, że chodzi o kapłana. Mowa o czakrach, czy bardziej chodzi o konstrukcję instancji i zmiany w statystykach odpowiedzialnych za leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam, aż Blizz poprawi model postaci wszystkich ras. Bo jak patrzę na worgena czy goblina (lub nawet Blood elfa), którzy są bardziej szczegółowo zrobieni, to aż żal oglądać te kwadraty z 2005 roku. Mam nadzieje, że poprawią to w bardzo bliskiej przyszłości, chciałbym zobaczyć odnowionego taurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 10:43, Osiol napisał:

Ja tam czekam, aż Blizz poprawi model postaci wszystkich ras. Bo jak patrzę na worgena
czy goblina (lub nawet Blood elfa), którzy są bardziej szczegółowo zrobieni, to aż żal
oglądać te kwadraty z 2005 roku.


Wykonalne zapewne, jednak patrząc na szybkość w poprawianiu już istniejących modeli - niezbyt możliwe w najbliższej przyszłości. Troll mógłby wyglądać lepiej już przy okazji wprowadzenia druida - wystarczy spojrzeć na czas jaki panowie poświęcili na dopracowanie form druida - a wszystkie rasy imo wyglądają właśnie jak te stare kwadratowe lwy i miśki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 10:49, Shinigami napisał:

- wystarczy spojrzeć na czas jaki panowie poświęcili na dopracowanie
form druida

formy worgena wyglądają bardzo dobrze, podobnie z taurenowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się