Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2010 o 13:51, SoieR napisał:

formy worgena wyglądają bardzo dobrze, podobnie z taurenowymi


Ile wody upłynęło nim pojawiły się w grze, formy worgena to tylko lekki reskin nowych taurena.

Chodziło o wygląd poszczególnych ras bo to, że formy z którymi mamy styczność teraz wyglądają dobrze to oczywista oczywistość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 10:35, Astropath napisał:

Możesz coś więcej o tym modelu leczenia napisać? Po avatarze domyślam się, że chodzi
o kapłana. Mowa o czakrach, czy bardziej chodzi o konstrukcję instancji i zmiany w statystykach
odpowiedzialnych za leczenie?

Czakra to akurat żadna rewelacja. Irytujący buff, który musisz odświeżać co paczke traszy, bo akurat spadł jak biegliście, a bez tego jesteś praktycznie niepełnym healerem. Żaden bonus, raczej coś co trzymasz, by być na poziomie innych hilerów.

Chodzi mi raczej o oszczędzanie many i ogólne "jak dps dostaje po dupie to ich wina, bo nie mam many leczyć was wszystkich flashem". Nie ma spamowanie heali z maksymalnym haste, a jak ktoś ostro obrywa i trzeba używać większych heali, to od razu to widać po manie. Rajdów jeszcze nie próbowałem, ale nie sądze, by spamowanie Flash Heal powróciło przez najbliższy tier czy 2. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym tylko zwrócić uwage na fakt że nie wszystkie nelfy są zadowolone z nowych form- to samo może się zdarzyć z postaciami więc to też może być czynnikiem wpływającym na "opieszałość" blizza w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 07:00, Reffanov napisał:

Szybko zauważyłeś, nie ma co...

Niestety, nie gralem od kwietnia a maile od blizzarda (i chyba nie tylko, dostalem takze pare wiadomosci z adresow blizzopodobnych...pewnie od zlodzieja) utonely w gaszczu wiadomosci na mojej poczcie. No nic, mam cd-keye wiec chyba jeszcze da sie to odkrecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zostało usunięte karazhan albo boss od nietoperza ? Właśnie sprawdziłem swojego krasnala z czasów BC i pomijając masę właśnie feat of strength- kufel z brewfest z 2008 roku i wlasnie companion nietoperz z karazhan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam gre w wowa i szukam dobrego realma PvP, tj. brak dysproporcji miedzy alusami/horda, w porzadku ekonomia, zaludniony + burning legionu nie chce z powodu dominacji polaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:37, wiader napisał:

Dopiero zaczynam gre w wowa i szukam dobrego realma PvP, tj. brak dysproporcji miedzy
alusami/horda, w porzadku ekonomia, zaludniony + burning legionu nie chce z powodu dominacji
polaczkow.


Od siebie polecę Auchindoun. Stosunkowo spokojny realm PvP (80-tek biegających i eliminujących low leveli nie spotkałem), tak na oko to i Hordy i Ally jest dużo. Do zaludnienia zastrzeżeń większych nie mam, po premierze Cataclysmu pojawiały się kolejki od czasu do czasu, ale po 200-300 osób co idzie przeboleć (w porównaniu do 3000 na Sylvanas czy 1300 na Burning Legion to naprawdę niewiele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować sobie portal do Mt.Hyjal w Orgri?
Zrobiłem tam wszystkie questy,portal może się kiedyś przydać a ja nic nie mam w miejscu w którym powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo, mam pytanie kupilem wowa i zainstalowalem a teraz jak odpalam launchera to jest jakis downloader z 3 krokami do sciagania 1 ma tam chyba ze 170 mb a reszta po 3 i 5 gb co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 07:45, Lord_Ridick napisał:

a 1 ma tam chyba ze 170 mb a reszta po 3 i 5 gb co
to jest?


Żeby pograć musisz mieć zainstalowany najnowszy patch - ale to chyba oczywiste. Pasek który widzisz to postęp w ściąganiu. Wnioskując z tego co napisałeś będziesz mógł zacząć grać mając na dysku 3GB - reszta ściągnie się w czasie gry - może to przeszkadzać aczkolwiek przy odpowiednim łączu nie odczujesz różnicy. Zresztą program sam da Ci znać kiedy możesz się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 08:06, Shinigami napisał:

Wnioskując z tego co napisałeś będziesz mógł zacząć grać mając na dysku 3GB


Raczej 170 MB. Tylko czerwony etap jest obowiązkowy. Na żółtym już można grać, chociaż gra wtedy może trochę się wczytywać. Na zielonym pobierają się już tylko modele w wyższej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 12:25, Lord_Ridick napisał:

a te cale 8 giga to gra? czy patche? bo nie rozumiem, gre chyba dostalem w pudelku wiec
na co mi tyle sciagania jeszcze?


Patche. To co dostales w pudelku juz dawno jest nieaktualne. Raz, ze wyszly usprawnienia, dwa, ze szata graficzna zostala ulepszona. A sa jeszcze nowe lokacje, potwory, questy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w Deepholm okazjonalnie wyskakują mi artefakty i gra się momentami zacina. Dzieje się tak tylko w tym miejscu i głównie w okolicach środka strefy. Ktoś tak miał? Jak do tej pory wcześniej grałem bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Deepholm jest w jakis sposób zbugowane. W mojej gildi mają podobne problemy z deepholm, a to się lokacja nie załaduje a to crashuje wowa czy częste freeze screeny. Nie ma co się martwić tylko czekać na patcha:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 16:28, Saref napisał:

Deepholm jest w jakis sposób zbugowane. W mojej gildi mają podobne problemy z deepholm,
a to się lokacja nie załaduje a to crashuje wowa czy częste freeze screeny. Nie ma co
się martwić tylko czekać na patcha:).

No właśnie to się dzieje w pewnych punktach mapy, jakoś tak w okolicach Temple of Earth gdy jakoś tak dość mocno pod górę polecę. Raz mi to jakiegoś errora wywali, innym razem artefakty i/lub przycinanie gry. Definitywnie więc musi być coś z tym miejscem nie tak, skoro nad innymi lokacjami czy częściami Deepholm nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się