Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam problem instaluje path 4.0.3 do "world of warcraft " cataclysm i laduje mi sie tak już od wczoraj popoludniu.

Prosił bym o szybką pomoc ponieważ przezto wszystkei npc pisze mi ze sa Unkown i nie ma potworów. przepraszam że niewstawie screena ale ma za duży rozmiar, więc opisze problem . jest już końcówka i laduje sie ale stoi w miejscu a pod paskiem zamiast pisac rozmiar GB pisze (Applying non-critical updates. This will take some time)
Niewiem co mam robić . Z góry , THX:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 15:32, Shadow napisał:

Witam ma problem własnie okradli mnie z konta może ktoś napisać co mam zrobic dać jakieś
instrukcje


Musisz możliwie szybko skontaktować się z Blizzardem, na przykład tędy http://eu.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_GB i poinformować ich o kradzieży Twojego konta. Powinni oni zresetować Twoje hasło do konta. Żeby odzyskać skradzione przedmioty, a nawet usunięte postaci, bo i takie mendy się zdarzają, że to robią, musisz się skontaktować z game masterem już w samej grze.

@JesseMc
Puknij się w łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 15:32, Shadow napisał:

Witam ma problem własnie okradli mnie z konta może ktoś napisać co mam zrobic dać jakieś
instrukcje


KONIECZNIE wyczyść kompa zanim napiszesz do Blizza o nowe hasło, bo masz trojana który ukradnie ci nowe hasło też ;)
Dodaj w opisie też informacje kiedy ostatnio się logowałeś i kiedy zauważyłeś że zostałeś okradziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 14:23, Volvox napisał:

Chyba można, bo jak inaczej by działał Decursive ;)

Decursive to nie jest makro. Zapewne gdy korzysta się z większego zestawu instrukcji to daje się takie rzeczy zrobić, ale w obrębie makra zajmującego 2 linijki? Nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 16:42, JesseMc napisał:

co to ma znaczy puknij się w łeb , a wgl czy znasz odpowiedz na moje pytanie?


A próbowałeś kliknąć PLAY ?;x Ten pasek po pewnym czasie Ci się doładuje i nie wpływa to na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 16:47, JesseMc napisał:

a mozesz podaćjakis prywatny serwer do cataclysma?


Nie nie mogę, bo takiego nie znam a nawet jakbym znał to bym Ci nie powiedział, bo jest to piractwo:p. Nie radze grać na prywatnych serwerach, bo jest to nielegalne i idiotyczne, bo komfort gry na takich serwerach jest równy zeru:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 16:42, JesseMc napisał:

co to ma znaczy puknij się w łeb , a wgl czy znasz odpowiedz na moje pytanie?


To że głupoty gadasz. Blizzard poważnie traktuje swoich klientów i w przypadku kradzieży konta, na podstawie dokumentów potwierdzających tożsamość właściciela, są w stanie przywrócić konto odpowiedniej osobie.

No ale widząc po tobie, gustujesz w marnej podróbie wowa skoro interesujesz się pirackimi serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoWa gram od kilku dni i mam kilka noobowskich pytań.
1. Jak zrobić aby na dole ekranu, lub po bokach mieć dodatkowe actionbary?
2. Jakie przydatne i pomocne addony polecacie? Próbowałem z questhelperem ale nie mam zielonego pojęcia na jakiej on zasadzie działa, więc proszę też pokrótce o opisanie działania danego moda.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 19:58, Kraju napisał:

W WoWa gram od kilku dni i mam kilka noobowskich pytań.
1. Jak zrobić aby na dole ekranu, lub po bokach mieć dodatkowe actionbary?


W opcjach jest zakladka Actionbars i tam mozna właczyc ;)

Dnia 27.12.2010 o 19:58, Kraju napisał:

2. Jakie przydatne i pomocne addony polecacie? Próbowałem z questhelperem ale nie mam
zielonego pojęcia na jakiej on zasadzie działa, więc proszę też pokrótce o opisanie działania
danego moda.


Quest Helper nie jest juz rozwijany bo w WoW jest już standardowy pomocnik do questow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 16:47, JesseMc napisał:

a mozesz podaćjakis prywatny serwer do cataclysma?


Jasne, poczekaj chwile poszukam, a w miedzyczasie dostaniesz BANa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 20:12, Volvox napisał:

W opcjach jest zakladka Actionbars i tam mozna właczyc ;)


W tym problem że nie mam zielonego pojęcia jak. Kombinuje a i tak nic się nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 20:23, Kraju napisał:

> W opcjach jest zakladka Actionbars i tam mozna właczyc ;)

W tym problem że nie mam zielonego pojęcia jak. Kombinuje a i tak nic się nie pojawia.


Tam jest tez taka opja ze te paski sie ukrywaja jak nie ma w nich nic. Musisz przeciągnąc tam jakaś zdolność to je zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mając na ten moment podstawkę i TBC mogę bezproblemowo czerpać pełną radość z gry, czy absolutnie konieczne jest posiadane dwóch kolejnych dodatków (kupiłem kiedyś Battlechesta i chciałbym tę grę odkurzyć)? Chodzi mi m.in. o możliwość znalezienia sobie jakiejś ogarniętej gildii i funkcjonowania w niej? Bo wiem, że społeczność graczy bywa krytyczna w niektórych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 21:31, Kryhuu napisał:

Mam pytanie, czy mając na ten moment podstawkę i TBC mogę bezproblemowo czerpać pełną
radość z gry, czy absolutnie konieczne jest posiadane dwóch kolejnych dodatków (kupiłem
kiedyś Battlechesta i chciałbym tę grę odkurzyć)? Chodzi mi m.in. o możliwość znalezienia
sobie jakiejś ogarniętej gildii i funkcjonowania w niej? Bo wiem, że społeczność graczy
bywa krytyczna w niektórych przypadkach.

Jeśli chodzi o raidowanie to niestety, ale 99% gildii czyści najnowszy content czyli ten z cataclysmu, a więc będzie jeszcze konieczne dokupienie wotlk i cataclysmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się