Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2011 o 15:09, Arcling napisał:

Osobiście natknąłem się tylko na tanków wychodzących
po tym jak nie dropnął im przedmiot, który chcieli.

Gdyby dropnął, to pewnie też by wyszli (skoro wchodzili tam tylko po ten przedmiot). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 15:09, Arcling napisał:

Pewnie ktoś z nich czegoś potrzebował z tamtego bossa, więc woleli dać kicka dla pewności.
Niestety, takie sytuacje się zdarzają. Osobiście natknąłem się tylko na tanków wychodzących
po tym jak nie dropnął im przedmiot, który chcieli.

Takie sytuacje zdarzają sie od dawna. Halls of Reflection miało niesławną tarcze tankową z bodajże pierwszego bossa. Czyli tank sobie wychodził po 5 paczkach mobów i nie dość, że trzeba było czekać na kolejnego, to jeszcze wipe był gwarantowany, bo kolejne paczki wychodziły nie czekając na nowego gracza.
Teraz *jeszcze* nie jest tak źle, ale tanki/hilerzy widzą, że mają krótkie kolejki i bardziej im się opłaca wyjść i zapisać jeszcze raz, więc powoli się już zaczyna. Nie mówiąc o syndromie primabaleriny, gdzie nie daj boże zwrócić im uwagę, że coś źle robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. A ja sie mecze ostatnio ze Stonecore. Co mi sie trafi z randoma to wipe na pierwszej grupie i tank/healer albo oboje robia leave.
Chodzi o to, ze nikomu nie chce sie dac markow ani robic cc, ale to juz sam tank zawala jesli leci rambo nie czekajac na to, zeby druzyna obgadala kto komu cc i interrupt. Potem tank nas zostawia jako nooby a ja jako priest ani interrupt za bardzo ani cc tez nie do konca(czyli wiele sama nie zdzialam). I tak po 40 minutach czekania 20min cd (ewentualnie czekamy w grupie kolejne 20 az nam da tego tanka..tak, ze ludzie juz nie chca czekac i disband) zeby moc znowu sie ustawic w kolejce na 40. Pocieszam sie, ze tank dostaje desertera ale i tak jak mu cd przeminie to znajdzie grupe ponizej 1 minuty.

Zdazylo mi sie tez spotkac ludzi, ktorzy az do pewnego bosa pieknie grali ale po dropie itema zostawiali druzyne. Sama moge to zrozumiec ale tylko troche bo ja musialam isc 8 razy do 1 dungeona zeby zdobyc pewien wand. Tyle, ze ja choc dungeon nudny i dlugi, nie zostawilam druzyny chocby jeden raz..

Czasem mysle, ze stonecore to nowy Halls of Reflection tzn pierwsze 3 grupki mobow sa trudne (nie sa ale jak ma sie ofiary w grupie to latwo o wipe) a potem juz z gorki. Tylko jak dotrwac do pierwszego bosa skoro wielu tankow wymieka/tchorzy juz przy pierwszym potknieciu? Chyba te zmiany wprowadzone w cataclysmie szybko zostaja zapomniane od kiedy ludzie maja full 346...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo ... od banowali mnie :D . Zmieniłem hasło na ciut bardziej skomplikowane ,przeskanowałem kompa ale nic nie znalazłem ,a używałem Aviry więc wydaje mi sie że dobrego antywirusa :/. Możliwe że nieświadomie spamowałem ,bo kiedy mnie tak wywalało z gry ,to pisałem teksty typu "sorry" "mam problem z netem ,wyskakuje mi dc" itd. może ktoś się wkur... wkurzył i napisał coś do blizza ,że spamuje i wychdzę z insty :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 15:25, KaPe napisał:

Teraz *jeszcze* nie jest tak źle, ale tanki/hilerzy widzą, że mają krótkie kolejki i
bardziej im się opłaca wyjść i zapisać jeszcze raz, więc powoli się już zaczyna. Nie
mówiąc o syndromie primabaleriny, gdzie nie daj boże zwrócić im uwagę, że coś źle robią.

Ze znalezieniem healera nie jest jeszcze tak źle, zwykle trwa to maks. kilka minut, ale wyszukanie tanka trwa często ponad 30 minut. Dlatego zwykle staram się zabierać jakiegoś tanka z gildii. Może połączenie wszystkich battlegrup (kompletne zniesienie podziałów) by tutaj coś pomogło. Problemem głównie jest chyba to, że nowe instancje zwyczajnie wystraszyły wielu tanków. I niestety czasem wychodzą też przyzwyczajenia z poprzedniego dodatku - czyli próby brania na klatę jednej lub dwóch grup mobów bez żadnego cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi przed chwilą mail :


Greetings,

We have determined that your account has been compromised using a Key Logger or Trojan virus which can be used to obtain the account name and password of Battle.net or World of Warcraft accounts used on that computer, or through means such as account details scamming via malicious websites or e-mail.

To ensure the security of your account, we recommend following the Security Checklist on our Account Security Site, which can all be found at:

http://eu.battle.net/security/

We have now reset your password and you will receive further details in a separate e-mail. Please make sure you have performed a virus scan before using this password. You will be able to change this password at your leisure, using the Battle.net Account Manager feature on our web site, located at: https://eu.battle.net/login/

A link to change your password will be sent from noreply@battle.net. If you cannot locate your password, please make sure to add noreply@battle.net to your contact list. This can most easily be achieved by sending a blank mail to that address, which automatically ensures future mails will be accepted and put in your inbox.

You can then use the Password Retrieval feature found at: https://eu.battle.net/recover in order to retrieve your password, if the email address registered to your account is correct and you can provide your secret question and answer. If this fails, do not hesitate to contact us via our webform https://eu.blizzard.com/support/webform.xml and we will issue you another password.

We have also lifted any temporary suspensions or closures on your account, and you should now be able to access the game again.

Please be advised that further incidents of unauthorised access may lead to additional suspensions and loss of characters, items and gold, all of which can be avoided by following the preventive measures on the Account Security Site.

We hope you continue to enjoy your experience in World of Warcraft and all other Blizzard Entertainment products!

If you wish to review our current Rules and Policies for World of Warcraft and Battle.net, they can be found at:

Jeden mail a powduje że od razu panikuje ? Macie może jakieś DOBRE programy antywirusiwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 19:45, ziomek25 napisał:

Czy jest jakiś sposób przesłania goldów z ally do hordy, przez np neutral AH w bootybay?

Sam sobie odpowiedziales na pytanie:) Wystawiasz item w jednej frakcji za jakas sume i kupujesz w drugiej:) I jest przekaz a''la western union:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 19:45, ziomek25 napisał:

Czy jest jakiś sposób przesłania goldów z ally do hordy, przez np neutral AH w bootybay?

Tylko pamiętaj, że gobliny skasują cię na 15% kwoty tej transakcji, małe chciwe zielone mendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 20:03, Pateus napisał:

Sam sobie odpowiedziales na pytanie:) Wystawiasz item w jednej frakcji za jakas sume i kupujesz w drugiej:) I jest przekaz a''la western union:>


o ile pamiętam nie możesz kupić własnych aukcji. Więc zakupu musi dokonać jakiś znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 21:46, Smocza napisał:

Resto/balance druid worgen czy najtelf?

Czy nie ma znaczenia?


Najnowszy patch 4.0.6 (narazie na PTR) ponownie udowadadnia, że nie_warto_wybierać_rasy_według_raciali. Bo jeżeli jakiś racial jest zdecydowanie przegięcie najlepszy, to i tak zaraz mogą go znerfić. Wybierz to co się tobie bardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się zalogować na inna postać a później na mojego maga.

Teraz mam kolejny problem, otóż gdy przywołuje żywiołaka wody, nie mam tego paska do sterowania nim. Dzisiaj jeszcze pojawiaj się ale przy jakimś q zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam duży problem, wygląda na to, że ktoś ukradł moje konto na battlenetcie. Dziś dostałem maila od blizzarda o tym, że hasło do mojego konta zostało zmienione i faktycznie nie mogę się zalogować do w/w serwisu (WoWa aktualnie nie mam zainstalowanego). Proszę o pomoc, trochę już tam gier zgromadziłem i nie chcę ich stracić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 19:00, Lara_Dorren napisał:

Jeden mail a powduje że od razu panikuje ? Macie może jakieś DOBRE programy antywirusiwe


Osobiście korzystam z avasta i jak dotąd nikt mnie nie zhackował. Ponadto polecam przed uruchomieniem gry - zawsze wyłączyć przeglądarkę internetową, korzystać z modów takich jak noscript do firefoxa (i to tak żeby blokować większość skryptów, nie jak niektórzy robią że gdy tylko widzą że coś zostało zablokowane to odblokowują) i być może jeszcze jakiś program do wyszukiwania spyware''u (chociaż avast chyba sobie z tym też radzi). Polecam także tokena.

Możliwe jest też że hasło wyciekło gdy logowałeś się np. u znajomego, albo z jakiegoś publicznego łącza (kafejka internetowa) nie tylko do samej gry, ale np. na forum, acc management itp.

Co do disców - to jeszcze raz podkreślam - takie disci bez przyczyny w trakcie gry to częsta oznaka tego że ktoś próbuje się zalogować na twoje konto, w czasie gdy grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 21:57, Azvar napisał:

Najnowszy patch 4.0.6 (narazie na PTR) ponownie udowadadnia, że nie_warto_wybierać_rasy_według_raciali.
Bo jeżeli jakiś racial jest zdecydowanie przegięcie najlepszy, to i tak zaraz mogą go
znerfić. Wybierz to co się tobie bardziej podoba :)

Dokładnie, nigdy nie należy się sugerować racialami. Chociaż akurat jestem zadowolony ze zmiany u draenei w Gift of the Naaru :) Wygląda to na lepsze skalowanie od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:45, Los_Emilos napisał:

Czy na forum gram.pl jest jakiś temat gdzie można wstawiać ogłoszenia dotyczące gildii.

Przeczytaj tytul watku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest w porządku :D. Skanując wtedy nic nie znajdowało bo nie było to skanowanie całkowite tzn. każdego dysku ;P. Jak za pierwszym razem wziąłem całkowite skanowanie to wykryło mi 3 trojany i dwa worny xD. Od tamtej pory codziennie robie pełne skanowanie całego dysku twarde codzienne (500gb ;D) .Poza tym gra cały czas mnie zaskakuje i gra mi się super ;P. Ile będzie mnie kosztowała nauka jeżdżenia na lepszym lądowym mouncie (na 40lvl) i sam mount ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się