Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy ktoś ma może pojecię dlaczego dzisaij po patchu nie mogę zwiększyc ustawień grafiki na wyżej niż Fair ? WGrałem na ustawieniach good/ultra, a dzisai po zalogownaiu się nie mogę przesunąć paska powyżej Fair jest jakby zablokowany ten suwak. Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić ? Gram na Laptopie Samsung R5800, procek i5 3gb ram i karta grafiki Ge Force 330M 1GB. Po patchu zwieszkone sa wymagania systemowe czy co ? Nie bede mógł już zwiększyć tych ustawień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 4 dodatek widzę jako zabawy na morzu/wyspach (wtf is Kul Tiras!?) i ewentualnie nowym kontynencie. Także Azshara pasowała by do tego idealnie. Chyba, że zaginione królestwo czeka wielki powrót jeszcze w tym dodatku. A naprawdę nie chciałbym, aby tematem przewodnim następnego rozdziału był jednak Emerald Dream, czyli kolejny odgrzewany kotlet, a nie porządne nowe lokacje. A na Argus to raczej prędko nie polecimy [tak odjechana akcja bardziej pasuje mi na rts] ;)
No i jak pisałem wcześniej, gdzieś po drodze trzeba ubić Sylvanas (a najlepiej wszystkich zasuszonych razem z nią). Co by... żyło się lepiej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na koncie all części WoW''a ale jeszcze nie kupowałem prepaida, tzn jadę na tych 30 dniach co dostałem za aktywowanie podstawki XD.I teraz moje pytanie brzmi : Czy mogę gre doładować prepaidem na 30 dni( http://allegro.pl/30-dni-world-of-warcraft-pre-paid-automat-24-7-i1451673130.html ) czy musze kupic prepa na 60 dni bo tam coś pisze ze nie można zasilić konta trial prepaidem na 30 dni ;d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A naprawdę nie chciałbym, aby tematem przewodnim następnego rozdziału był jednak Emerald Dream, czyli kolejny odgrzewany kotlet, a nie porządne nowe lokacje.

Sprawa Emerald Dream/Emerald Nightmare została zakończona w powieściach (Stormrage). Malfurion pokonał Xaviusa, satyra odpowiedzialnego za Emerald Nightmare. Jak się jednak okazało, Xavius był tylko pionkiem "kogoś potężniejszego".
Prawdziwym bossem i sprawdzą całego tego zamieszania okazał sie N''Zoth - nowy Old God, który "wypisuje czeki" także Deathwingowi.

Także moje podejrzenie jest takie, że prędzej czy później dojdzie do walki z DW, pewnie w końcu go pokonamy, lecz ostatecznym bossem tego dodatku będzie N''Zoth - tak jak ostatnim bossem BC był Kil Jaden.

Sam Emerald Dream jako dodatek raczej nie nastąpi. Blizz chciał tak go wydać, lecz taki a nie inny rozwój gry na to nie pozwoliły - więc historię, która miała być w dodatku opowiedziana - opowiedział w powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 15:16, DemoBytom napisał:

Prawdziwym bossem i sprawdzą całego tego zamieszania okazał sie N''Zoth - nowy Old God,
który "wypisuje czeki" także Deathwingowi.

Możliwe, chociaż Deathwing w swoim zachowaniu pokazywał też, że ma własne plany i chyba specjalnie los N''zotha go nie obchodzi.

Dnia 09.02.2011 o 15:16, DemoBytom napisał:

Także moje podejrzenie jest takie, że prędzej czy później dojdzie do walki z DW, pewnie
w końcu go pokonamy, lecz ostatecznym bossem tego dodatku będzie N''Zoth - tak jak ostatnim
bossem BC był Kil Jaden.

Mogą go dać jako taki krótszy finałowy raid po Deathwingu, tak aby zająć ludzi na jakiś czas (najważniejsze aby już nigdy tylko nie robili raidu na poziomie ToC).

Dnia 09.02.2011 o 15:16, DemoBytom napisał:

Sam Emerald Dream jako dodatek raczej nie nastąpi. Blizz chciał tak go wydać, lecz taki
a nie inny rozwój gry na to nie pozwoliły - więc historię, która miała być w dodatku
opowiedziana - opowiedział w powieści.

Poza tym co by było w tym Emerald Dream? To przecież inny wymiar tego samego świata, w którym istniały tylko rośliny (plus zielone smoki i druidzi nocnych elfów, jego strażnicy) i stworki, który pojawiły się dzięki Nightmare. Trochę mało tego i brakuje zróżnicowania aby zrobić z tego "kontynent" na nowy dodatek (który byłby pewnie zmienioną wersją istniejących lokacji, inaczej to by bez sensu było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie przyziemne pytanie bardzo wykraczajace poza plany arcy zlych demonow z wowa :D mianowicie widzialem pore postaci ludzi z dziwna fryzura takie wlosy jakby ogon (oczywiscie male) zupelnie podobne do tych ktore ma jakis ludzki bohater z ekranu loadingu na starym kontynencie. Skad je wziazc bo podczas kreacji nie moge takich wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Otoz moj post poszedl w zapomnienie a zadnej odpowiedzi nie uzyskalem ;p
jeszcze raz chcialbym sie spytac pro raiderow , czy ktos z was prowadzil Logi z raidow ? Jak to dziala , tzn chodzi mi o to co jest potrzebne do prowadzenia tego . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 22:35, Kamell napisał:

Witam
Otoz moj post poszedl w zapomnienie a zadnej odpowiedzi nie uzyskalem ;p
jeszcze raz chcialbym sie spytac pro raiderow , czy ktos z was prowadzil Logi z raidow
? Jak to dziala , tzn chodzi mi o to co jest potrzebne do prowadzenia tego . Pozdrawiam

W dawnych czasach robiłem WWS, było to jeszcze prymitywne, trzeba było ściągnąć klienta, w grze wdusić /combatlog by uruchomić zapis combat loga do pliku txt, a potem ów plik przepuścić przed klient i sam wysyłał przerobioną formę na strone - oczywiście założyć było trzeba też konto.
Teraz poszło to zdaje się bardzo do przodu i nasze logi są praktycznie real-time, tylko nie ja się już tym zajmuje ;) Zajrzyj na WoL i poszukaj FAQ z instrukcją, szczególnie skomplikowane to to nie jest. Przykładowy link:
http://www.worldoflogs.com/guilds/31562/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie , mam tam juz konto i wszystko co potrzeba klienta do prowadzenia Log''ow. Teraz tylko nie bardzo ogarniam go ; p tzn. zeby prowadzic te logi musze uruchamiac go w czasie raidow i to wszystko zeby zapisalo mi logi ? ; p nigdy tego nie robilem wiec mam glupie pytania : ) dzieki wielkie za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 15:41, Arcling napisał:

Możliwe, chociaż Deathwing w swoim zachowaniu pokazywał też, że ma własne plany i chyba specjalnie los N''zotha go nie obchodzi.


Deathwing ma plany? Jakieś inne niż "zniszczyć wszystkich wkoło"? Doprowazdzony do szaleństwa właśnie przez starych bogów, świadomie, bądź nieświadomie wypełnie ich/jego plan.

Dnia 09.02.2011 o 15:41, Arcling napisał:

Poza tym co by było w tym Emerald Dream? To przecież inny wymiar tego samego świata, w którym istniały tylko rośliny (plus zielone smoki i druidzi nocnych elfów, jego strażnicy) i stworki, który pojawiły się dzięki Nightmare. Trochę mało tego i brakuje zróżnicowania aby zrobić z tego "kontynent" na nowy dodatek (który byłby pewnie zmienioną wersją istniejących lokacji, inaczej to by bez sensu było).


A Outland to tylko latający kawałek skały.. Jednak w BC zdołali zrobić z niego naprawdę niesamowitą krainę. Niemniej - były powody by plany na taki dodatek anulować, brak innowacji był zapewne jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 07:19, Kamell napisał:

Dzieki wielkie , mam tam juz konto i wszystko co potrzeba klienta do prowadzenia Log''ow.
Teraz tylko nie bardzo ogarniam go ; p tzn. zeby prowadzic te logi musze uruchamiac go
w czasie raidow i to wszystko zeby zapisalo mi logi ? ; p nigdy tego nie robilem wiec
mam glupie pytania : ) dzieki wielkie za pomoc

Komenda /combatlog rejestruje cały log do pliku txt, wpisanie drugi raz kończy zapis. Są bodaj addony co automatycznie uruchamiają zapis w określonym miejscu, czyli np. konkretnej instancji rajdowej. Albo po prostu, wpisać raz na początek rajdu, raz na koniec. Potem przepuszczasz przez klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 09:26, DemoBytom napisał:

Deathwing ma plany? Jakieś inne niż "zniszczyć wszystkich wkoło"? Doprowazdzony do szaleństwa
właśnie przez starych bogów, świadomie, bądź nieświadomie wypełnie ich/jego plan.

Jest wściekły, zwłaszcza na czerwone smoki i Alliance, z powodu swojej porażki w drugiej wojnie. Czy gdyby N''zoth zginął przed nim to jakoś by się tym przejął? Raczej by robił to samo nadal. Jego szaleństwo by nie minęło. Podobnie nie wydaje się za bardzo dbać o swoich sojuszników z Blackrock Mountain czy Cho''galla i jego Twilight''s Hammer. Dla niego to raczej tylko pionki, które mogą się przydać, ale raczej zostawia ich samym sobie.

Dnia 10.02.2011 o 09:26, DemoBytom napisał:

A Outland to tylko latający kawałek skały.. Jednak w BC zdołali zrobić z niego naprawdę
niesamowitą krainę. Niemniej - były powody by plany na taki dodatek anulować, brak innowacji
był zapewne jednym z nich.

Outland to jednak inna planeta, tutaj mieli byśmy do czynienia tylko z jednym wymiarem. W Cata to rozwiązali tak, że elemental plane odwiedzamy przy okazji instancji i questów. Emerald Dream również okazjonalnie się odwiedzało jako inną wersję tego samego świata, stąd moje przypuszczenia, że to za małe zróżnicowanie jak na jeden dodatek by było. W każdym z dodatków dostawaliśmy szereg zróżnicowanych krain, od pustkowi po tereny z gęstą roślinnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się