Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2006 o 19:58, Bartosz_Rain napisał:

mam triala (zastanawiam sie nad zakupem fulla :)) no i mnie ciekawi czym sie rozni RP od Normal
:)
Z gory dziex :]


RP - serwer role-playing - czyli masz tam obowiązek odgrywania swojej postaci (bez głupiego gadania na /say, /yell - tylko co wychodzo bezpośrednio z twojej postaci). Krasnolud mówi: Na brodę moich przodków, dlaczego nie powiedziałeś mi, że spotkałeś elfa?

Polecam zerknąć na http://www.wow-europe.com/en/info/basics/realmtypes.html

--> pawn77

Ty masz zamiar grać w tą grę wogóle nie znając języka angielskiego?

--> oczko_21, kizi

Tak, tak - DRUID ROX! ;)
Sam gram tą klasą od początku i jakoś nie bardzo mam ochoty zmieniać ;) I nie mogę się zabrać do levelowania alta bo po prostu nie znosze tego etapu gry :P

--> Patren

Powiem tak - przez pewien czas gry nie mogłem się zdecydować na talenty i najzwyczajniej w świecie grałem bez nich :P Dopiero tak koło 30-40 walnałem wszystko co miałem w resto :P Fakt że jeśli chodzi o DPS to nie musiałem się specjalnie martwić bo levelowałem z magiem ;) Co do Feral Druid to powiem że może się on okazać naprawdę pożyteczny, nawet w end-game''owym raidze. Z odpowiednimi talentami druid może jednocześnie być dobrym healerem, a także świetnym tankiem. To wszystko kwestia odpowiedniego doboru talentów.
Natomiast balance bym odradzał, po pierwsze - mało skuteczne, mogą być problemy z aggro, niepotrzebne w raidach, nie ma do tego sprzętu, z reguły ludzie grający balance grają beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 23:18, Hill napisał:

słownik, słownik, magiczna żecz im więcej przeczytasz tym więcej wiesz :)


rzecz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 08:35, Michal256 napisał:

Tak, tak - DRUID ROX! ;)
Sam gram tą klasą od początku i jakoś nie bardzo mam ochoty zmieniać ;) I nie mogę się zabrać
do levelowania alta bo po prostu nie znosze tego etapu gry :P


Ja podszedłem do tego w następujący sposób: starałem się levelować w innych rejonach niż pierwszą postacią. Po fazie testów ostatecznie wybrałem: NE Druid w świecie elfów, NE Hunter w świecie dwarfów i gnomów, NE Priest w świecie ludzi. I tak doszedłem do 3x60. NE Rogue znowu u elfów. Wiem, wiem, podział na światy po 30 levelu jest czysto umowny - ale rejonów gry na danym levelu nie brakuje. Wystarczy, by nie powtarzać po raz n-ty tych samych questów.

Przeciwną frakcję zostawiłem sobie celowo na The Burning Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 10:26, kizi napisał:

Przeciwną frakcję zostawiłem sobie celowo na The Burning Crusade.


W sumie ciekawe rozwiązanie, ale jakoś tak jest, że swoim druidem staram się zrobić jak najwięcej questów (chociaż wciąż nie zrobiłem paru w SV - lekko mnie tra strefa wkurzyła :P)

A hordą też jeszcze nie grałem, chociaż i w tym wypadku wiele questów później jest takich samych (bo dalsze questy robisz dla organizacji - Steamwheedle Cartel, Argent Dawn). A w instancjach jest też niewielka różnica w zadaniach - tylko towarzystwo będzie trochę inne :P

Może w BC zajrze do hordy, kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 13:07, Snake_GMC napisał:

Jakie profesje są najlepsze dla Nieumarłego warlocka? Odpada dla mnie tail/enh


Może alchemy/herbalism? Albo mining/engeneering - to jest dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 13:07, Snake_GMC napisał:

Jakie profesje są najlepsze dla Nieumarłego warlocka? Odpada dla mnie tail/enh


Może tailoring i skining? Będizesz sobie robic ciuszki i torby:0 a materiał zdobywsz przy okazji w walce;) a skórki zawsze się sprzedają i będzie sianko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, kupiłem wow''a ... w sumie już dawno miałem ale mój braciak instalował... własnie dostałem w nowitkim opakowaniu... kiedy daje creat account pojawia się pewien problem gdyż nie posiadam zadnej karty płatniczej... i nie bardzo wiem jak przejsc przez krok 4 i 5 kiedy wybieram metode płatności... :/ daje na game card ale tam odrazu pisze zebym wpisał numer karty ;| której nie posiadam zresztą... co mam zrobić jak ominąć??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 19:56, Noobforlife napisał:

Dobra juz sam problem rozwiązałem :PP


Zakładam że albo zorganizowałeś sobię kartę, albo wpisałeś nieprawidłowy numer. Bądź co bądź - radzę wykasować dane na temat karty (account managment, change subscription, cancel current recurring plan czy jakoś tak). Za fałszywe dane Blizzard może przyblokować konto, zablokować możliwość płacenia kartą a także kazać przesłać do ich siedziby kserwo dowodu osobistego (założenie jest takie że nabywca jest pełnoletni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay! nie poszedłem dzisiaj do szkoły (jakbym poszedł to na plaże :P ) myślałem że se pogram :) a tu patch... trzeba poczekać do 12 i stać w kolejce. ale warto. wreszcie mój mag (dawno o nim nie pisałem :P - magisters: mantle, robes, gloves, bindings,belt - brakuje bootkow legow i heada. niedługo :P i epic mount---> a mogłem te kase na jakieś epickie zabawki wydać ale fajnie sie śmiga) będzie miał szanse poprawić swoje talenty. jestem 31 arcane / 20 frost i dobrze mi w pvp jak i instancjach. chyba nie zmienie, tylko niektore funkcje rozdziele inaczej :))

czy na waszych serwerach gildie co robia mc i bwl nie rekrutuja magow? jestem w takiej co do ZG czasami tylko chodzi. mc bedzie jak dojdzie healerow rogali i jakis super tank ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :P i takie zamierzenie ma ponad 8 tysięcy graczy na serwer pewnie :P a wszystkich na raz nie wpusci... bo serwer padnie. temu ta kolejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego patcha chciał wcześniej zassać :P Czemu akurat dzisiaj zabrało im się za poprawki na serwerze logowania :P

Ale Radzisz - w środe jest zawsze maintenance - to nic nowego :P
Niech no się pospieszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:25, Radzisz napisał:

Hehe :P i takie zamierzenie ma ponad 8 tysięcy graczy na serwer pewnie :P a wszystkich na raz
nie wpusci... bo serwer padnie. temu ta kolejka.


Wiesz - więkrzość pewno jest zajęta pracą itp. Trudno żeby w środku tygodnia ludzie o 12 robili okropny ruch na serwerze. Dlatego właśnie w takich porach jest maintenance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 13:39, Stwór napisał:

> Jakie profesje są najlepsze dla Nieumarłego warlocka? Odpada dla mnie tail/enh

Może tailoring i skining? Będizesz sobie robic ciuszki i torby:0 a materiał zdobywsz przy okazji
w walce;) a skórki zawsze się sprzedają i będzie sianko:)


Albo ewentualnie enchanting jako disenchanting szkoda kasy zeby pozniej Nexusy sie marnowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 17:27, Patren napisał:

To ja mam takie dziwne pytanie:

Otóż zamierzam grać Taurenem Shamanem i szukam servera...patrząc na www.warcraftrealms.com
spostrzegłem, że najmniej w świecie WoWa jest Shamanów....i tutaj moje pytanie:

Słyszałem, że Paladyni w WoWie są najczęściej odbierani jako nooby, leszcze itp. ...czy taka
sama opinia jest związana z Shamanami?


Fakt wiele osob uwaza ze Palladyni to nooby dlatego ze 90% nie umie ta klasa grac. Palladyn musze powiedziec ze nie jest latwa bo trzeba wiedziec w 100% jaki build wybrac by wyciagnac cos z niego. Osobiscie w guild mam Palladyna ktorego bym nie zastapil za 10 priestow nikt nie utrzyma mnie przy zyciu jak on :) Sam mam pala ale teraz gram magiem wspaniala klasa wielel osob zniecheca sie na poczatku bo czesto ginie, i ginac bedzie dalej szybko jak ktos za blisko podejdzie przy odrobinie pecha... ale wierz mi ze jeszcze szybciej zabije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się