Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2006 o 09:22, Michal256 napisał:

Ważna wiadomość:

Jutro wychodzi patch 1.11!
(miejmy nadzieję że niczego nie spieprzą :P)

Odnośnik do posta niebieskiego tu:

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-general&t=8754104&p=1



Mi sie tam patch nie za bardzo podoba tym bardziej ze moj magus bedzie mial oslabiony ZHC :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się, dla odmiany podoba! Tier 3, Naxxramas i nowe połączenia (flying mounts) pomiędzy miastami jak np. Crossroads-Rachet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak super ale tier 3 odrazu szybko nie bedziesz mial a osobiscie jakos dla maga wole tier 2 nie wiem czemu tier 3 nie przekonuje mnie do siebie ale pierw to ja sobie skompletuje do konca jedynke ;) chociaz z naszym szczesciem to predzej zrobie alta locka i bede szybciej w pelnym secie biegal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:43, WildLight napisał:


Mi sie tam patch nie za bardzo podoba tym bardziej ze moj magus bedzie mial oslabiony ZHC :((


Mnie najbardziej zdenerwowało w patchu to, że bardzo osłabili drzewo Arcane. Fakt- zmiany dla magów ognia i lodu są miłe, ale Blizzard wymusił wikększą ilość "elementalistów" trochę sztucznie - po prostu osłabiając umiejętności Arcane (kurcze, jak to się tłumaczy? mi przychodzi tylko "wiedza tajemna" do głowy, no ale przecież nie można pisać "mag wiedzy tajemnej"...). Nie dość, że specjalnych przetasowań nie było (improved counterspell, arcane mind oraz arcane meditation pozostało tam gdzie było, a więc - trzeba wydać dużo punktów) - to jeszcze osłabili Arcane Power. Wypada po prostu beznadziejnie w porównaniu z Ogniem czy Lodem. Umiejętności związane z żywiołami, oprócz bardzo przydatnych umiejętności takich jak Ice Block czy Master of Elements, zawierają *bardzo* dużo bonusów do zadawanych obrażeń. A tego w drzewie Arcane cały czas jak na lekarstwo (jedynie - niezmienione - Arcane Instability i - osłabione! - Arcane Power). Naprawdę, nie wydaje mi się by po patchu 1.11 można było znaleźć jakiegoś maga z rozwiniętymi umiejętnościami z tego drzewka (i to mówię ja, od zarania dziejów Arcane Mage)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh mi sie t3 najbardziej dla maga podoba a jakie staty! ty czytales czy patrzyles jak wyglada ^^
evocation - 1 min coldown czy to nie jest wypas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:11, Avantar napisał:

> > > Mi sie tam patch nie za bardzo podoba tym bardziej ze moj magus bedzie mial oslabiony
ZHC :((

Mnie najbardziej zdenerwowało w patchu to, że bardzo osłabili drzewo Arcane. Fakt- zmiany dla
magów ognia i lodu są miłe, ale Blizzard wymusił wikększą ilość "elementalistów" trochę sztucznie
- po prostu osłabiając umiejętności Arcane (kurcze, jak to się tłumaczy? mi przychodzi tylko
"wiedza tajemna" do głowy, no ale przecież nie można pisać "mag wiedzy tajemnej"...). Nie dość,
że specjalnych przetasowań nie było (improved counterspell, arcane mind oraz arcane meditation
pozostało tam gdzie było, a więc - trzeba wydać dużo punktów) - to jeszcze osłabili Arcane
Power. Wypada po prostu beznadziejnie w porównaniu z Ogniem czy Lodem. Umiejętności związane
z żywiołami, oprócz bardzo przydatnych umiejętności takich jak Ice Block czy Master of Elements,
zawierają *bardzo* dużo bonusów do zadawanych obrażeń. A tego w drzewie Arcane cały czas jak
na lekarstwo (jedynie - niezmienione - Arcane Instability i - osłabione! - Arcane Power). Naprawdę,
nie wydaje mi się by po patchu 1.11 można było znaleźć jakiegoś maga z rozwiniętymi umiejętnościami
z tego drzewka (i to mówię ja, od zarania dziejów Arcane Mage)



Masz rację. Też jestem arcane. Teraz w arcane bede miał 16 pkt - dla evocation i dobrego aoe. A tak pakuje sie w frost - niedlugo moze do MC pojde. A tak fajnie bylo z arcane power - zabijalem smoki elite na 56 lvl w burning steppes - SAM!! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:11, Radzisz napisał:

heh mi sie t3 najbardziej dla maga podoba a jakie staty! ty czytales czy patrzyles jak wyglada
^^
evocation - 1 min coldown czy to nie jest wypas :P


1ms Evocations Vs Ostatni bonus tier 2? wybiore tier2 poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:14, Radzisz napisał:

> > > > Mi sie tam patch nie za bardzo podoba tym bardziej ze moj magus bedzie
mial oslabiony
> ZHC :((
>
> Mnie najbardziej zdenerwowało w patchu to, że bardzo osłabili drzewo Arcane. Fakt- zmiany
dla
> magów ognia i lodu są miłe, ale Blizzard wymusił wikększą ilość "elementalistów" trochę
sztucznie
> - po prostu osłabiając umiejętności Arcane (kurcze, jak to się tłumaczy? mi przychodzi
tylko
> "wiedza tajemna" do głowy, no ale przecież nie można pisać "mag wiedzy tajemnej"...).
Nie dość,
> że specjalnych przetasowań nie było (improved counterspell, arcane mind oraz arcane meditation

> pozostało tam gdzie było, a więc - trzeba wydać dużo punktów) - to jeszcze osłabili Arcane

> Power. Wypada po prostu beznadziejnie w porównaniu z Ogniem czy Lodem. Umiejętności związane

> z żywiołami, oprócz bardzo przydatnych umiejętności takich jak Ice Block czy Master of
Elements,
> zawierają *bardzo* dużo bonusów do zadawanych obrażeń. A tego w drzewie Arcane cały czas
jak
> na lekarstwo (jedynie - niezmienione - Arcane Instability i - osłabione! - Arcane Power).
Naprawdę,
> nie wydaje mi się by po patchu 1.11 można było znaleźć jakiegoś maga z rozwiniętymi umiejętnościami

> z tego drzewka (i to mówię ja, od zarania dziejów Arcane Mage)


Masz rację. Też jestem arcane. Teraz w arcane bede miał 16 pkt - dla evocation i dobrego aoe.
A tak pakuje sie w frost - niedlugo moze do MC pojde. A tak fajnie bylo z arcane power - zabijalem
smoki elite na 56 lvl w burning steppes - SAM!! :(((


Evocation juz nie jest w talentach mozesz nauczyc sie u trenera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:27, Michal256 napisał:

> Hehe :P i takie zamierzenie ma ponad 8 tysięcy graczy na serwer pewnie :P a wszystkich
na raz
> nie wpusci... bo serwer padnie. temu ta kolejka.

Wiesz - więkrzość pewno jest zajęta pracą itp. Trudno żeby w środku tygodnia ludzie o 12 robili
okropny ruch na serwerze. Dlatego właśnie w takich porach jest maintenance.

taa :P raz o godzinie 16 stalem w 3 minutowej kolejce :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:11, Avantar napisał:

>
> Mi sie tam patch nie za bardzo podoba tym bardziej ze moj magus bedzie mial oslabiony
ZHC :((

Mnie najbardziej zdenerwowało w patchu to, że bardzo osłabili drzewo Arcane. Fakt- zmiany dla
magów ognia i lodu są miłe, ale Blizzard wymusił wikększą ilość "elementalistów" trochę sztucznie
- po prostu osłabiając umiejętności Arcane (kurcze, jak to się tłumaczy? mi przychodzi tylko
"wiedza tajemna" do głowy, no ale przecież nie można pisać "mag wiedzy tajemnej"...). Nie dość,
że specjalnych przetasowań nie było (improved counterspell, arcane mind oraz arcane meditation
pozostało tam gdzie było, a więc - trzeba wydać dużo punktów) - to jeszcze osłabili Arcane
Power. Wypada po prostu beznadziejnie w porównaniu z Ogniem czy Lodem. Umiejętności związane
z żywiołami, oprócz bardzo przydatnych umiejętności takich jak Ice Block czy Master of Elements,
zawierają *bardzo* dużo bonusów do zadawanych obrażeń. A tego w drzewie Arcane cały czas jak
na lekarstwo (jedynie - niezmienione - Arcane Instability i - osłabione! - Arcane Power). Naprawdę,
nie wydaje mi się by po patchu 1.11 można było znaleźć jakiegoś maga z rozwiniętymi umiejętnościami
z tego drzewka (i to mówię ja, od zarania dziejów Arcane Mage)


Bo czy ja wiem? Arcane tak na prawde nigdy nie byl podstawa jednie po co zawsze sie wchodzilo w arcane to instant arcane explosion po patchu dostaje kilka procent crita co bedzie imba ja poki co przez najblizszy czas pakuje w arcane dla CS i POM. Ciesze mnie na pewno ze dosane redukacje aggro jako fire mag bo wreszcie nikt mi nie bedzie w guild mowil ze zle tankuje :) a zdaza mi sie nie raz tankowac bossow... przez sekunde lub dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2006 o 11:15, WildLight napisał:

Evocation juz nie jest w talentach mozesz nauczyc sie u trenera


lol :P glupi patch bede musial znowu sie do frost przyzwyczaic - ale i tak musze byc dobry w aoe nie raz mi tylek uratowalo :P

czy nie lepiej by było jak było jeszcze wczoraj? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2006 o 11:14, Radzisz napisał:


Masz rację. Też jestem arcane. Teraz w arcane bede miał 16 pkt - dla evocation i dobrego aoe.
A tak pakuje sie w frost - niedlugo moze do MC pojde. A tak fajnie bylo z arcane power - zabijalem
smoki elite na 56 lvl w burning steppes - SAM!! :(((


Evocation od 1.11 jest czarem, którego możesz się nauczyć u trenera, a nie jako umiejętność Arcane. Tak samo z Improved (instant) Arcane Explosion. W tej chwili mój build jest 31/0/20 - po patchu zmieniam na 17/31/3. A co do zabijania 56 lvl smoków.. no cóż, ja w Grim Batol zabijam smoki lvl 63 elite ;) to nie jest trudne, wymaga tylko troche praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie aoe to rzecz w magu najpiekniejsza na WSG w 3ch magow z guild jestesmy w stanie w ciagu 10 sekund zniszczyc 8 hordziakow nad nami czowa tylko nasz Palladyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:18, Avantar napisał:


>
> Masz rację. Też jestem arcane. Teraz w arcane bede miał 16 pkt - dla evocation i dobrego
aoe.
> A tak pakuje sie w frost - niedlugo moze do MC pojde. A tak fajnie bylo z arcane power
- zabijalem
> smoki elite na 56 lvl w burning steppes - SAM!! :(((
>

Evocation od 1.11 jest czarem, którego możesz się nauczyć u trenera, a nie jako umiejętność
Arcane. Tak samo z Improved (instant) Arcane Explosion. W tej chwili mój build jest 31/0/20
- po patchu zmieniam na 17/31/3. A co do zabijania 56 lvl smoków.. no cóż, ja w Grim Batol
zabijam smoki lvl 63 elite ;) to nie jest trudne, wymaga tylko troche praktyki.



21 arcane 30 fire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2006 o 11:17, WildLight napisał:

Bo czy ja wiem? Arcane tak na prawde nigdy nie byl podstawa jednie po co zawsze sie wchodzilo
w arcane to instant arcane explosion po patchu dostaje kilka procent crita co bedzie imba ja
poki co przez najblizszy czas pakuje w arcane dla CS i POM. Ciesze mnie na pewno ze dosane
redukacje aggro jako fire mag bo wreszcie nikt mi nie bedzie w guild mowil ze zle tankuje :)
a zdaza mi sie nie raz tankowac bossow... przez sekunde lub dwie :)

to jak ty w koncu te talenty rozdzielasz :P ja chyba dzisiaj bede pare minut zastanawial sie nad jednym punktem. a na stronie nie moge se przejzec jak ustawic bo znowu cos zmieniaja . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2006 o 11:20, Radzisz napisał:

to jak ty w koncu te talenty rozdzielasz :P ja chyba dzisiaj bede pare minut zastanawial sie
nad jednym punktem. a na stronie nie moge se przejzec jak ustawic bo znowu cos zmieniaja .
:/


http://www.wowhead.com/talent/

tutaj masz alternatywny kalkulator - nie siedzi na serverach Blizzarda więc działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:20, Radzisz napisał:


> Bo czy ja wiem? Arcane tak na prawde nigdy nie byl podstawa jednie po co zawsze sie wchodzilo

> w arcane to instant arcane explosion po patchu dostaje kilka procent crita co bedzie imba
ja
> poki co przez najblizszy czas pakuje w arcane dla CS i POM. Ciesze mnie na pewno ze dosane

> redukacje aggro jako fire mag bo wreszcie nikt mi nie bedzie w guild mowil ze zle tankuje
:)
> a zdaza mi sie nie raz tankowac bossow... przez sekunde lub dwie :)
>
to jak ty w koncu te talenty rozdzielasz :P ja chyba dzisiaj bede pare minut zastanawial sie
nad jednym punktem. a na stronie nie moge se przejzec jak ustawic bo znowu cos zmieniaja .
:/


Z Arcane mnie bawia dwie rzeczy obecnie CS i POM nic wiecej stamtad mnie kompletnie nie interesuja to sa tylko ulepszenia do glownych drzew takich jak fire/frost gdyby nie redukcja aggro w fire bylbym elemental dla ice blocka by szybko zrzucic z siebie aggro bo naprawy mnie kosztuja nieco - a oszczednosci sa dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 21.06.2006 o 11:22, WildLight napisał:

bo naprawy mnie kosztuja nieco


nom :-( 1.5g za jedną śmierć to sporo :/ a tak jest w moim wypadku. Pocieszam się, że przy moich 12-13g wojownicy płacą 30-40g po pełnym dniu w AQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się