Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

i tu jest caly problem dla mnie. ile trzeba puntkow zeby ostatni talent w frost wziac? ... a ile zeby miec w arcane presence of mind?
i jak tu pogodzic wszystko. fire wziac nie moge, do MC mnie z fire nie wezma nie :P pomozcie mi z talentami frost bo tak jak arcane rozdzielone mi bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:26, WildLight napisał:

Ja jeszcze oscyluje kolo 1.10s chyba ze to repair bot to wiecej ;)

masz moze gg? bys mi mogl pomoc talenty lepiej rozlozyc zebym nie musial znowu golda marnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:32, Radzisz napisał:

> Ja jeszcze oscyluje kolo 1.10s chyba ze to repair bot to wiecej ;)
masz moze gg? bys mi mogl pomoc talenty lepiej rozlozyc zebym nie musial znowu golda marnowac
:)

Jasne 9812791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:28, Radzisz napisał:

i tu jest caly problem dla mnie. ile trzeba puntkow zeby ostatni talent w frost wziac? ...
a ile zeby miec w arcane presence of mind?
i jak tu pogodzic wszystko. fire wziac nie moge, do MC mnie z fire nie wezma nie :P pomozcie
mi z talentami frost bo tak jak arcane rozdzielone mi bardzo odpowiada.



Co do Fire w zyciu sie nie zgodze jedynie problem na geddonie i elementalach no i ragim a tak to wymiata fire mag wprawdzie polecam troche itemow do sciagania resisow ja w tej chwili mam - 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 20:52, Michal256 napisał:

> Dobra juz sam problem rozwiązałem :PP

Zakładam że albo zorganizowałeś sobię kartę, albo wpisałeś nieprawidłowy numer. Bądź co bądź
- radzę wykasować dane na temat karty (account managment, change subscription, cancel current
recurring plan czy jakoś tak). Za fałszywe dane Blizzard może przyblokować konto, zablokować
możliwość płacenia kartą a także kazać przesłać do ich siedziby kserwo dowodu osobistego (założenie
jest takie że nabywca jest pełnoletni).


Z tego co się oretuje nie maja prawa mi spradzić karty dopuki nie będą scigali opłaty... za kolejny miesiąc a ja sobie zmienie przed upływem czasu na karte pre-paid... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:54, Noobforlife napisał:

Z tego co się oretuje nie maja prawa mi spradzić karty dopuki nie będą scigali opłaty... za
kolejny miesiąc a ja sobie zmienie przed upływem czasu na karte pre-paid... pozdro


Czy mają, czy nie mają tego nie wiem, ale w takim razie po co wogóle się o nią pytają? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2006 o 12:09, Michal256 napisał:

Czy mają, czy nie mają tego nie wiem, ale w takim razie po co wogóle się o nią pytają? :P


Po to, by zapewnic sobie, ze czlowiek jest "wyplacalny". W sumie to podejscie troche "na wyrost", ale jest jakis zabezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:12, Avantar napisał:

Po to, by zapewnic sobie, ze czlowiek jest "wyplacalny". W sumie to podejscie troche "na wyrost",
ale jest jakis zabezpieczeniem.


Zabezpieczeniem, które nie działa, bo prawie każdy może je pominąć. Teorytycznie gra jest tylko dla osób pełnoletnich (w sensie, tylko takie osoby mogą zakładać konto, ale mogą pozwolić grać dziecku w WoWa). Prędzej w tej kwesti bym się doszukiwał zabezpieczenia kartą (chociaż tu też wcale nie trzeba płacić swoją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard Downloader xD ...

Pół godziny i zaledwie 4,75 / 151 MB. Chyba sobie poczekam, aż patch pojawi się na GameSpot, albo Gram.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:17, MiPek napisał:

Blizzard Downloader xD ...

Pół godziny i zaledwie 4,75 / 151 MB. Chyba sobie poczekam, aż patch pojawi się na GameSpot,
albo Gram.pl :).


juz chyba 2 tygodnie temu mozna było pobrać ok. 125mb z tej latki. Mi zaczelo sciagac teraz od ok. 125mb do ok. 150mb. Poszlo szybko. Ale i tak sie zalogowac jeszcze nie da : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również przy 84% na Blizzard Downloaderze pojawiło się nagle "tracker is not Responding" i stanęło w miejscu
A strona z Supportem nie chce mi się otworzyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się