Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Heh ... dobrze, że ja niemam takich problemów ... bo dopiero jutro przyjdzie mi pre-paid więc nawet niemam się co wkurzać, że nic niedziała ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem, poniewaz przy downloaderze, zatrzymuje mi sie przy 84% i pojawia sie informacja o bledzie trackera. Wie juz ktos, czy da sie sciagnac ten patch z jakiejs innej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:35, Xanthippe napisał:

a ja mam problem, poniewaz przy downloaderze, zatrzymuje mi sie przy 84% i pojawia sie informacja
o bledzie trackera. Wie juz ktos, czy da sie sciagnac ten patch z jakiejs innej strony?


Było tak przez cały dzionek, ale jakieś pół godziny temu ruszyło. Co nie zmienia faktu, że serwery wszystkie i tak wyłączone, więc proszę się nie stresować ;)

A tak off-topic - ten Rahul? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem dokonczyc quest na enchanty z argent down i isc do strat po moje magisters bootki... ;) ale mam nadzieje że o 18 wskrzeszą nam serwerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:35, WildLight napisał:

Swoja droga wpadlbys Stwor kiedys do nas :) sciagnales mnie na ten serwer to bys zobaczyl jak
sie rozwijamy ;) pozdrowienia dla Ciebie i Aesandila


Hehe;) jak ja od 21 marca nie grałem i dopiero wróciłem do gry:P hehe.. no ale mogę was odwiedzić czemu nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja problemów z patchem nie mam:) Bo mam już ściągniętego jeszcze przed tą środą:) Blizzard Background Downloaderem:) hehe:) No zobaczę moze da sie grać:)

A i nie panikujcie tak wiadomo że blizz miewał czasem problemy przy patch''ach :P a potem nam to wynagradzał! Zresztą cały dzień byłem w pracy ięc mi to bez różnicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :P Ściągnąłem patch inną drogą i właśnie ruszyło ściąganie blizzard downloaderem. 4 godziny czekania :P Patch zainstalowany, ale serwerów nie widać. Coś nabazgrolili kiedy będzie można grać ale jakoś tam tego nie rozumiem i nie chce rozumieć. Jak dadzą będę mógł grać. Mnie zdenerwowało sciąganie patcha a nie problem z wejściem na serwer. Poczekam sobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 17:24, CH1CKEN napisał:

Nabazgrolili, że o 14:45 zaczęli testować serwy czy są gotowe na przyjęcie graczy i do teraz
(serwerów) nie widać.


Już widać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:45, Radzisz napisał:

Hehe :P Ściągnąłem patch inną drogą

Jaką inną? Możesz podać stronę? Mam 86% Blizzard Downloaderem i coś nie idzie więcej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, aby sciaganie łaty z innego miejsca mialo sens - u mnie tez sie zatrtzymalo na 84%, wiec wylaczylam to i zajelam sie czyms innym, a teraz lata sciagnela sie bez problemow - chociaz sciaganie zablokowalo mi poczte, gg i www. Nie zyska sie wiele na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie sie sciagalo przez chwile bardzo wolno jakies 20kb/s to max a wysylalem 2 razy tyle i teraz dalej nic sie niesciaga :( a z tego linka tez sie nieda bo pisze ze plik zostal skasowany czy cos ehhh... kiedy sie to sciagnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Serwery widac ale są problemy. Np. nie można zabrać swoich rzeczy z mailboxa, niektórzy na mounta wsiąść nie mogą, logout jak wcisniemy wracamy do wyboru postaci po 10 minutach, teraz nie moge wejść do gry, na BG wejść się nie da. Może jutro wszystko pozbierają do kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny, a co wy oczekujecie? Na tym świecie jest już bodajże ponad 6 milionów totalnych nałogówców którzy ściągają ten patch i myślicie, że sieć Blizza wytrzymała coś takiego? Mają problem i tyle, trzeba poczekać aż się rozwiąże, w sumie jak znać Blizzarda to dostaniecie 1-2 dodatkowe dni na gre więc nie widze powodu dla którego zaczynacie szaleć z powodu oderwania od Wowa... Chyba, że już naprawde niektórych wciągnęła ta gra, że bez niej nie potrafią żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się