Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 13:46, DemoBytom napisał:

czasem się zastanawiam jak głupi mogą być niektórzy ludzie..
Wczoraj spokojnie sobie questowałem w Tol Barad moim świerzym blood death knightem..
Z daleka widać, że to blood, biorę na klatę po kilka mobów nie tracę w ogóle HP, dookoła
mnie latają małe kostki..
Nagle ktoś z przeciwnej frakcji na mnie wyskoczył.. drugi blood DK.. >.<''

Po 5 minutach AFK spamu Death Strike''a kiedy żaden z nas nie stracił nawet 15% HP w
końcu w okolicy przebiegało kilku hordziaków, którzy się zlitowali i dobili tego DKeja..
Choć muszę przyznać koleś się starał, używał cooldownów (które mu w sumien iewiele dawały),
próbował przyzwać ghoula (seriously? więcej celów dla mojego Death Strike''a, który mnie
leczy przy każdym uderzeniu?).. ech najdurniejszy "duel" jaki miałem w życiu :?


Może cwiczył na Tobie rotacje ? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 14:13, Malevyn napisał:

slyszeliscie newsy o movepadzie na mmochamp? to teraz clickerzy nie beda wcale juz uzywac
klawiatury :)

Ja i tak używam jedynie do chata. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. I znowu przyszedłem do Was z problemem :/ Gram rogaczem zdobyłem 60lvl wyskoczyło że mogę się nauczyć/zdobyć Expert Riding oraz Flight Master''s License czy jakoś tak.....Bylem u Class Trainer i nic,bylem również u Flying Masters i tam pokazuje ze muszę mieć 80lvl kupilem latajacego mount-a i tam jest napisane ze wystarczy 60lvl jak dobrze zrozumialem. Nie wiem co mam robić czy może jest to spowodowane tym ze mam tylko podstawę wow-a??? Bo wiem żeby dalej rozwijać swoja postać to muszę dokupić TBC

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 18:48, hugoboss6 napisał:

Witam. I znowu przyszedłem do Was z problemem :/ Gram rogaczem zdobyłem 60lvl wyskoczyło
że mogę się nauczyć/zdobyć Expert Riding oraz Flight Master''s License czy jakoś tak.....Bylem
u Class Trainer i nic,bylem również u Flying Masters i tam pokazuje ze muszę mieć 80lvl
kupilem latajacego mount-a i tam jest napisane ze wystarczy 60lvl jak dobrze zrozumialem.
Nie wiem co mam robić czy może jest to spowodowane tym ze mam tylko podstawę wow-a???
Bo wiem żeby dalej rozwijać swoja postać to muszę dokupić TBC

pozdrawiam

Samej podstawki nigdy nie mialam, ale chyba bez dodatkow sobie nie polatasz. Z czego wiem latanie w Azeroth nie bylo dostepne az do premiery Cataclysm (czyli najnowszy dodatek jest wymagany do tego tak mysle), a zeby latac w TBC trzeba miec tenze dodatek. Nie mam 100% pewnosci, ale poczekaj moze ktos inny sie jescze wypowie na forum albo zapytaj na generalu w SW, ktos napewno wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TBC i Expert Riding odblokowuje latanie w Outland
W Northrend wymagane jest wykupienie dodatkowej umiejętności Cold Weather Flying
Flight Master''s License (czyli latanie w Kalimdorze i Eastern Kingdoms) jest dostępne tylko dla posiadaczy Cataclysmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest aktualnie grywalny setup 3v3 z magiem?

PS: Chciałbym zapromować moją gildie na serwerze Nagrand, jest to polska gildia z miłą atmosferą i dużym potencjałem. Nie jest to jedna z tych hardcorowych gildi, ale serdecznie wszystkich zapraszam do wspólnego raidowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 19:46, Daimon_Frey napisał:

TBC i Expert Riding odblokowuje latanie w Outland
W Northrend wymagane jest wykupienie dodatkowej umiejętności Cold Weather Flying
Flight Master''s License (czyli latanie w Kalimdorze i Eastern Kingdoms) jest dostępne
tylko dla posiadaczy Cataclysmu



Czyli z podstawą to mogę sobie pomarzyć o lataniu :P
Dziekuje za odp i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie :) w koncu spelnilo sie moje marzenie :D i z dniem dzisiejszym kupilem podstawke WoW''a a w pozniejszym czasie dodatki :) chcialbym abyscie polecili mi serwer ,ktory wybrac oraz jakas pomoc w wyborze gildii na danym serwie :) zostawiam kontakt gg : 5843052.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 16:35, dzyndzels napisał:

witajcie :) w koncu spelnilo sie moje marzenie :D i z dniem dzisiejszym kupilem podstawke
WoW''a a w pozniejszym czasie dodatki :) chcialbym abyscie polecili mi serwer ,ktory
wybrac oraz jakas pomoc w wyborze gildii na danym serwie :) zostawiam kontakt gg : 5843052.

Ja polecam dwa serwery:
1. Jak chcesz grać z polakami to Burning Legion ale niestety strasznie tam nawalają niskolevelowych z przeciwnych frakcji.
2. Argent Dawn, sam tam teraz tam gram. Jest bardzo fajnie, klimat RP czuć ale niestety mało osób rozmawiających po polsku - tam mogę pomóc, również gildiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 16:35, dzyndzels napisał:

witajcie :) w koncu spelnilo sie moje marzenie :D i z dniem dzisiejszym kupilem podstawke
WoW''a a w pozniejszym czasie dodatki :) chcialbym abyscie polecili mi serwer ,ktory
wybrac oraz jakas pomoc w wyborze gildii na danym serwie :) zostawiam kontakt gg : 5843052.


Burning Blade

Jak chcesz wyślę Ci RaF to i lvl 3x szybciej wbijesz :) Gildia na 12 lvlu z miłą atmosferą pomimo że Polska też się znajdzie bo w takowej siedzę już dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalozylem postac na Quel''Thalas ;d ze wzgledu na wysoka populacje :) i jakos nazwa mi spasowala. jesli mozecie to z checia poczytal bym jakis solidny artykul na temat talentow i profesji bo te co znalazlem chocby na wow.battlnet jakies slabe sa ;d a wow wiki tez nie bardzo mi pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 20:42, Gallbaroquo napisał:

Jaki jest aktualnie grywalny setup 3v3 z magiem?

Rogue, Mage, Priest;
Sowa mage priest;
Warrior, resto ( proponuje druid ), mage;

Jakby nie było mage jest na tyle dobrą klasą że większość setupów go chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2011 o 15:13, dzyndzels napisał:

jesli mozecie to z checia poczytal bym jakis solidny artykul na temat talentow
i profesji


Wiele artykułów jak i nowinki newsy itp.

http://www.mmo-champion.com/content/

i godna uwagi stronka na temat swojej klasy postaci /dps/heal/tank

http://elitistjerks.com/

Dla PvP maniakow

http://www.arenajunkies.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie , czy to normalne ze w opcji who is jest tylko pokazanych 49 graczy i ani grama wiecej? dziwne troche :D
a 2 pytanko, czy dla druida dobra profesja bedzie skining i leathewrorking, poboczna wybralem fishing narazie ;d tylko dalej nie wiem jak talenty rozdzielac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2011 o 20:53, dzyndzels napisał:

a 2 pytanko, czy dla druida dobra profesja bedzie skining i leathewrorking, poboczna
wybralem fishing narazie ;d tylko dalej nie wiem jak talenty rozdzielac :(


Oczywiscie ze dobra , wszystkie sa dobre : ) a co do pobocznych mozesz jeszcze bez żadnego ryzyka wziasc cooka i archeologie . A co do pkt talentow to zalezy jak chcesz grac , czy Balance(Moonkin)-dps , Feral - wtedy mozesz tankowac , lub dps''owac , lub tez resto - leczyc . To juz zalezy od ciebie co lubisz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się