Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2011 o 15:55, marc95x napisał:

Siemka. Mam problem. A mianowicie brakuje mi niecałe 2k do 280%. Mógłby mi ktoś pożyczyć
choc trochę z tej sumki. Bo wolno lvluje. Gram na Burning Legion w hordzie ;)



Jak nazywa się Twoja postać?

A tak poza tym do roboty i rób zadania. Można na tym tyle złota zarobić, że spokojnie na ulepszenie szybkości latania wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:13, Osiol napisał:

Jak nazywa się Twoja postać?

A tak poza tym do roboty i rób zadania. Można na tym tyle złota zarobić, że spokojnie
na ulepszenie szybkości latania wystarczy.


Nazywa się Waxta (troll drut). Wiem, ale na zadaniach to jak bede mieć 80 to dopiero se kupie :/ a profesji nie chce mi się rozwijać narazie (mining/enchanting)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Mam pytanie a mianowicie powiedzcie mi jak grac w WoWa aby poznać fabułę gry ??? (bo zakładam że World of Warcraft to kontunuacja wydarzeń z książek) W tej chwili czytam 3 książki z Warcrafta (dzień smoka, władca klanów i ostatni strażnik) gdyż kolega grający w World of Warcraft twierdzi ze w ten sposob lepiej zaznajomię sie ze światem oraz różnymi epickimi postaciami, Ot chociażby będę wiedział że smok z filmiku z cataclysmu to książkowy Skrzydła Śmierci, a Smok którego ostrzem mrozu obudził Arthas to Malygopos (choć nie rozumiem właśnie dlaczego go obudził ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:50, Logan10 napisał:

Witajcie :) Mam pytanie a mianowicie powiedzcie mi jak grac w WoWa aby poznać fabułę
gry ??? (bo zakładam że World of Warcraft to kontunuacja wydarzeń z książek) W tej chwili
czytam 3 książki z Warcrafta (dzień smoka, władca klanów i ostatni strażnik) gdyż kolega
grający w World of Warcraft twierdzi ze w ten sposob lepiej zaznajomię sie ze światem
oraz różnymi epickimi postaciami, Ot chociażby będę wiedział że smok z filmiku z cataclysmu
to książkowy Skrzydła Śmierci, a Smok którego ostrzem mrozu obudził Arthas to Malygopos
(choć nie rozumiem właśnie dlaczego go obudził ;).



smok ktorego obudzil arthas to sindragosa, a skrzydla smierci inaczej deathwing to neltharion
pozatym nie ma nikogo z imieniem malygopos, a co najwyzej malygos


najlepiej zacznij grac w warcrafta od 1 czesci - orcs & humans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wow.joystiq.com/category/know-your-lore/

Za dużo by trzeba pisać, więc po prostu przeczytaj wszystkie artykuły zebrane w tym dziale. Masz tam połączone w jedno informacje z gier, książek i komiksów - rzecz najważniejsza - w dość przyjemnej do czytania formie. Dodatkowo okraszone komentarzami mnóstwa osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten aczik z Chirleden''s Week za akcje na różnych bg nie wydaj się wam "trochę" za trudny?
Nie mam nic przeciwko osiągnięciom dla których trzeba się pomęczyć, ale tak żeby można to było zrobić samemu, bez ścigania się do flagi z pierdyliardem innych osób chętnych na aczika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 01:30, SarenkaB napisał:

Ten aczik z Chirleden''s Week za akcje na różnych bg nie wydaj się wam "trochę" za trudny?


Prawda, dla mnie blizz nieco z tym przesadził. Nie każdy łapie się dobrze w PVP i nie każdy w ogóle to lubi, a chciałby i tak dostać osiągnięcie. Ja przez to z rok temu nie zrobiłem tego punktu, bo mi się nie widziało, żeby biegać po BG i męczyć się, że może jakimś fartem uda mi się wszystko zrobić. Choć w tym roku zdołałem to zrobić, ale to wszystko i tak było nędznym szczęściem (i zajęło cały dzień), bo zanim osiągnąłem swój cel, to trafiałem na drużynę, która była tumanami, a ally cholernie zorganizowane (zresztą często tak trafiam). Najgorzej było na tej mapie z zimową scenerią, tam to już wszystko zależy od tego czy pierwszy wybiegłeś z punktu startu oraz czy żaden alluszek nie przywali Cię jak będziesz przejmować wieże.

Dodatkowo trzeba dodać tych durnych pro PVP graczy, którzy na złość nie pozwolą Ci zrobić osiągniecie, pomimo, że poprosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 01:10, GanD napisał:

http://wow.joystiq.com/category/know-your-lore/

Za dużo by trzeba pisać, więc po prostu przeczytaj wszystkie artykuły zebrane w tym dziale.
Masz tam połączone w jedno informacje z gier, książek i komiksów - rzecz najważniejsza
- w dość przyjemnej do czytania formie. Dodatkowo okraszone komentarzami mnóstwa osób.


Ojojojjj widze duuzo tekstu i wszystko po angielsku :D Jedynie chciałem sie dowiedzieć najważniejszego dla Mnie, a mianowicie, czy czytanie questow powoduje ze poznaje sie fabułę ? nie wiem, moze przyjmowanie guestow od głównych postaci np. w danej wiosce w któej aktualnie sie znajdujemy powoduje ze poznajemy fabułę gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:20, Logan10 napisał:

Jedynie chciałem sie dowiedzieć
najważniejszego dla Mnie, a mianowicie, czy czytanie questow powoduje ze poznaje sie
fabułę ? nie wiem, moze przyjmowanie guestow od głównych postaci np. w danej wiosce w
któej aktualnie sie znajdujemy powoduje ze poznajemy fabułę gry ?



no raczej ze przez czytanie poznaje sie fabule. szczegolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej zapytam, o czym opowiadają poszczególne czesci WoWa, czyli Wow, Burning Crusade, Wrath of the Lich King no i Cataclysm ? bo zakładamy że każda ma jakąś fabułę, główny wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:44, Logan10 napisał:

Inaczej zapytam, o czym opowiadają poszczególne czesci WoWa, czyli Wow, Burning Crusade,
Wrath of the Lich King no i Cataclysm ? bo zakładamy że każda ma jakąś fabułę, główny
wątek :)



vanilla mowi o wydarzeniach krotko po wc3 i FT. TBC dzieje sie w outlands, inaczej draenor - macierzysta planeta orkow i przy okazji draenai. WOTLK skupia sie na northrendzie i tronie mrozu wraz z arthasem. cata to wydarzenia po opuszczeniu deepholma(?) przez deathwinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:44, Logan10 napisał:

Inaczej zapytam, o czym opowiadają poszczególne czesci WoWa, czyli Wow, Burning Crusade,
Wrath of the Lich King no i Cataclysm ? bo zakładamy że każda ma jakąś fabułę, główny
wątek :)

Polecam WoWpedię: http://www.wowpedia.org/ Znajdziesz tam między innymi opisy każdego z konfliktów. Najwięcej fabuły z WoWa opiera się na Warcrafcie 3, dlatego najlepiej jest przejść wszystkiego kampanie z niego. Większość wydarzeń bazuje na tym, co wyszło z W3. Ostatnio także są nawiązana do W2 (jak chociażby powrót Deathwinga, z którym zresztą obecnie niewiele się dzieje w grze). Książki i komiksy można potraktować jako pewne uzupełnienie, np. najwięcej o królu Varianie można się dowiedzieć z komiksów. W grze pojawił się tak trochę jakby znikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, z komiksow, ale juz wczesniej jego NPC byl w wowie uwiezony gdzies na wyspie, nie pamietam jej nazwy. kolo desolace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aA właśnie, a kiedy skrzydła śmierci opóścił "deepholma" (cokolwiek to jest) ? bo w "dniu smoka" skrzydła śmierci próbuje wstąpić na tron Alterac.

EDIT:
Arcling właśnie jeśli chodzi o wc3 FT to przeszedłem kampanię ale to było pare ładnych latek temu ;) teraz jedynie chcialem sobie przypomnieć te wydarzenia oraz uzupełnić wiedze o świecie Warcrafta o ksiązki nim zacznę grac na poważnie w WoWa. Próbowałem swojego czasu gry w WoWa ale niewiele z tego rozumiałem. Wydawało mi się że bossowie na instantach to tylko takie o wtrącenie do gry postaci ze świata dla wiekszej frajdy, nie widziałem w tym żadnego wątku, żadnej fabuły. Dzięki za link zaraz sprawdze czy mi się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:46, Malevyn napisał:

no tak, z komiksow, ale juz wczesniej jego NPC byl w wowie uwiezony gdzies na wyspie,
nie pamietam jej nazwy. kolo desolace.

Był koło Dustwallow na Alcaz Island. Tylko, że z obecną wersją Variana miał niewiele wspólnego. Tamten wątek ze znalezieniem go był zresztą ucięty i nigdy tam żaden quest nie prowadził.

Logan10: Opuścił Deepholm tuż przed Cataclysm (co było przyczyną tytułowego kataklizmu). Tam się ukrywał po swojej porażce z drugiej wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2011 o 18:49, Logan10 napisał:

A właśnie, a kiedy skrzydła śmierci opóścił "deepholma" (cokolwiek to jest) ? bo w "dniu
smoka" skrzydła śmierci próbuje wstąpić na tron Alterac.



ksiazek nie czytalem, ale czy to czasem nie nefarian - syn nelthariona - chcial objac tron alterac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, otoz przechodzac pod wieza w Orgimmar zacial mi sie WoW. wchodzac do gry ponownie ,zawiesza sie przy koncu ladowania paska. zakladajac nowa postac problem nie wystepuje. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się