Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 15:48, Kresseleth napisał:

Czy są robione reedycje kolekcjonerek podstawki i kolejnych dodatków do WoWa? Cataclysm
jeszcze jest dostępny ale pozostałe już nie za bardzo :(


Są dostępne, pewnie. Ale ile jesteś gotów zaplacić?
http://www.amazon.com/World-Warcraft-Collectors-Pc/dp/B0001O10V8/ref=pd_sim_vg_5 2,000$
http://www.amazon.com/World-Warcraft-Burning-Crusade-Collectors-Pc/dp/B000JGJ6K0 160$
http://www.amazon.com/World-Warcraft-Wrath-Lich-Collectors-Pc/dp/B001G4VCII/ref=pd_sim_vg_1 110$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 16:37, Ichvander napisał:

Witam
przymierzam sie powoli do raidow moim resto szamanem, ale mam kilka pytan. Czy oplaca
mi sie reforgowac mastery na haste? Do haste cap?

tutaj link do postaci- http://eu.battle.net/wow/en/character/boulderfist/ichvander/simple

Polecam stronę http://wowreforge.com do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no szkoda, że w zasadzie już się nie da kupić. Przyszło mi 7 darmowych dni grania, na forum cały czas o kolekcjonerce Wiedźmina i tak jakoś naszła mnie myśl, czy nie dałoby się mieć wszystkich kolekcjonerek z WoWa. Pety są dla mnie w zasadzie bez znaczenia. Po prostu samosatysfakcja, że ma się coś takiego na półce. Ale jeśli można kupić jeszcze z WotLK, to tej poszukam jeśli będzie w cenie Cata. A jak nie to samą kolekcjonerkę Cata kupię.

Przy okazji - ile czasu średnio zajmuje zdobycie reputacji exalted ze swoją gildią oraz czy heirloomy można przesyłać między serwerami(widzę, że są "Binds to Battle.net account")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 19:02, Kresseleth napisał:

Przy okazji - ile czasu średnio zajmuje zdobycie reputacji exalted ze swoją gildią oraz
czy heirloomy można przesyłać między serwerami(widzę, że są "Binds to Battle.net account")?

Reputacja ma cap tygodniowy, więc zajmuje wszystkim tyle samo = parenaście tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:59, SoieR napisał:

między serwrami dopiero od 4.2 prawdopodobnie


Miło by było jakby dodali tą możliwość. Po przeprowadzkach po różnych serwerach, teraz chciałbym wrócić na jeden a heirloomy niestety porozrzucane wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście taki problem z UI, że z jakiegoś powodu nie działa czasami klawisz Escape (przez co nie działa menu gry i usunięcie celu postaci), a okno postaci/gildii/pvp pojawia się na środku zamiast po lewej? Zauważyłem, że Escape odzyskuje sprawność po wejściu do Spellbook&Abilities. Podejrzewam, że to przez tą cholerną kompilację UI, którą ostatnio instalowałem i od razu wywaliłem (ElvUI, bazuje na TukUI), bo problem pojawił się właśnie wtedy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:01, L33T napisał:

Wyczyść WTF i Cache


Fajnie, nadajesz się na GMa w WoW... Tego właśnie chciałbym uniknąć, po co niby fatygowałem się o pisanie posta, he? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:18, Azvar napisał:

> Wyczyść WTF i Cache

Fajnie, nadajesz się na GMa w WoW... Tego właśnie chciałbym uniknąć, po co niby fatygowałem
się o pisanie posta, he? :)



haha dokladnie. ile razy bys nie napisal do GMow z jakims problemem z UI zawsze kaza skasowac te foldery albo jeszcze uzyc repair, ktory tez to chyba czysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:45, Malevyn napisał:

haha dokladnie. ile razy bys nie napisal do GMow z jakims problemem z UI zawsze kaza
skasowac te foldery albo jeszcze uzyc repair, ktory tez to chyba czysci.


Ponieważ to rozwiązuje 90% problemów z grą :P
I dość szybko można wprowadzić je w życie.

Chcesz się bawić - możesz selektywnie wyłączać mody, usuwać i przywracać pojedyncze pliki konfiguracji itp. itd. Ale to na pewno zajmie trochę czasu, wymaga cierpliwości, a może i tak się skończyć tym że będzie trzeba usunąć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo... uwaga tam jest wszystko co dotyczy rozmieszczenia UI ? A twój problem = Addon nadpisał pozycje okien więc może to zrób he ? Generalnie Addony powinno instalować się na czysto ale to taki detal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na ElVUI (najlepsze UI jakie do tej pory miałem, a było już tego przez kilka lat naprawdę sporo) już kilka miesięcy i jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu. Jesteś pewny, że to ten addon zawinił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi do czego słuzy w oknie postaci Manager equipment i opcja "New Set" ? dzieki temu moge sie przebierać przy pomocy jednego przyucisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie denerwowalo kiedy mi tak GMowie doradzali. nigdy tego nie stosowalem bo co z tego, ze naprawi mi blad a popieprzy wszystkie ustawienia addonow? >.>

to zadna sztuka tak pomoc. tak jak z parkowaniem na sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Addon = 3rd party. Blizz za nie nie odpowiada więc serio czego od nich wymagasz żeby uczyli się obsługi wszystkich możliwych dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:48, Malevyn napisał:

nie szukalem ich pomocy w sprawie addonow.


A w jakiej sprawie szukales ich pomocy? Poki co napisales tylko ze przy problemach z UI. GM Wowa nie ma pojecia jakich addonow uzywasz i jak wiele zmieniaja one w grze u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się