Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 17:08, Logan10 napisał:

/ciach/

Dokładnie tak to działa: aktualnie wyposażone rzeczy bindujesz pod jeden przycisk, nazywasz go i możesz dzięki niemu w dowolnym momencie wrócić do zapisanego zestawu. Przydatne jeśli grasz jako tank/DPS - wiadomo, że różnice w eq dla tych ról są znaczące - dzięki temu klikasz raz i masz już odpowiedni set założony - zmiana specki i finito. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia Moherowe Berety na Eonar EU

Kameralna gildia rajdowa zaprasza do wsplnej gry. Nie wymagamy wiele:

* Masz sporo czasu na WoWa
* Twój skill stoi na najwyższym poziomie i chcesz grać w równie wyskillowanym towarzystwie
* Posiadasz zdrowy rozsądek oraz poczucie humoru

U nas odbywa sie 100% zaplanowanych rajdow. Obecny progress to 2/13 HC.

Zapraszamy do zapoznania sie z nasza strona www, regulaminem i forum pod adresem:
http://moherowe.guildomatic.com/

Gurney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, powiem ci, ze juz nie pamietam z jakim problemem do nich pisalem. skonczylem grac w WoWa ponad roku temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 08:07, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Dokładnie tak to działa: aktualnie wyposażone rzeczy bindujesz pod jeden przycisk, nazywasz
go i możesz dzięki niemu w dowolnym momencie wrócić do zapisanego zestawu. Przydatne
jeśli grasz jako tank/DPS - wiadomo, że różnice w eq dla tych ról są znaczące - dzięki
temu klikasz raz i masz już odpowiedni set założony - zmiana specki i finito. ;)


Yhm, a co to są Macros ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:52, Logan10 napisał:

Yhm, a co to są Macros ???



jest to grupowanie kilku komend badz itemow z uzyciem, ktore mozna odpalic wszystkie naraz dzieki jednemu przyciskowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:44, Malevyn napisał:

> Yhm, a co to są Macros ???


jest to grupowanie kilku komend badz itemow z uzyciem, ktore mozna odpalic wszystkie
naraz dzieki jednemu przyciskowi.


A teraz powiedzmi jak ustawic to ? widzialem ze moge wybrac jakąś ikonke dla mojej "super" komendy ale nie wiem jak teraz przypisac różne działania dla niej. Ja chce aby moj pet atakował od razu wybranego przeciwnika i stosował na nim wachlarz ataków po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. musialbys sie spytac jakiegos huntera lub samemu poszukac useful macros for hunters na wowpedii badz wowwiki. nie wydaje mi sie, ze mozna ustawic peta tak, aby atakowal odrazu twoj target. musisz przypisac jakis klawisz, ale mowie - ja hunterem nie gralem wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:45, Malevyn napisał:

nie wydaje mi sie, ze mozna ustawic peta tak, aby atakowal
odrazu twoj target.

Błąd. ;)
Choćby coś takiego:
#showtooltip
/cast Hunter''s Mark
/cast Auto Shot
/petattack

Ja używam trochę innego macro: wkleję jak wrócę z pracy. No chyba, że się pojawi L33T i poratuje wcześniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff. Macie:

/cast [@pet,dead][mod:shift] Revive Pet
/cast [nopet,nomod] Call Pet 1
/clearfocus [@focus,dead]
/focus [@focus,exists]player;target
/clearfocus [@focus,noharm]
/petattack [@focus,exists]
/petfollow [@focus,noexists]
/cast Hunter''s Mark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te całe konta premium napawają mnie niepokojem. Podejrzewam że pomysł padnie w przedbiegach, ale jeśli do czegoś takiego był by to najlepszy czas żeby dać sobie spokój. Jest różnica między wyciąganiem kasy za pierdoły i usługi a zwyczajnym dymaniem oddanych klientów i fanów. Ale jak już pisałem, wątpię żeby coś takiego wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 23:08, Nightdew napisał:

http://www.mmo-champion.com/content/2305-Cross-Realm-Dungeon-Feature-Coming-Soon
To zbliżają się czasy premium account, gold account itd?;) miałem sobie skorzystać z
tych 7 free dni co ostatnio blizz rozsyłał, czytając tego newsa jeszcze bardziej nabrałem
chęci, ale jak doczytałem to końca to dajcie spokój...

Głupota, to powinno być darmowe. Płaci się abonament za tą grę i jeszcze dopłacać do takiej w sumie drobnej opcji? Jeśli będą dodawać kolejno takie usługi to niech już w ogóle zniosą abonament. Albo jedno albo drugie. Abonament ma gwarantować, że nie będzie się płacić za ograniczoną grę. W sumie to się cieszę, że na razie sobie zrobiłem przerwę. Jeśli liczba takich opcji jeszcze się powiększy to w ogóle nie będę wracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie myśle że będą chcieli z wowa zrobić hybryde p2p z grami w których trzeba dopłącać za różne pierdoły i... niestety myśle że może im się udać ;/
już teraz mamy serwer/race/name change +zmiana wyglądu którą chyba każdy traktuje jako zmiane płci bo wątpie żeby ktoś wybulił te 60zł tylo po to by jego dorf miał niebieskie rozpikselowane oczy zamiast zielonych rozpikselowanych oczu ;] w dodatku np. worgeni czy taureni u fryzjera (nad którym blizz się napracował dodaaaa... kopiując po 2-3 fryzy od inej rasy...) mogą dowolnie zmieniać wygląd poostaci poza twarzą
doją ludzi na prawo i lewo, i o ile razumiem chęć zysku i presje szefostwa to już takie nachalne i chamskie dymanie to troche za dużo... jak dla mnie ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 02:22, Malevyn napisał:

jeszcze slyszalem, ze maja wprowadzic platne dodatkowe sloty na postacie bo dla niektorych
10 to za malo.


Tak. możesz wykupić dodatkowe 10 slotów za hm.. chyba 13 euro miesięcznie.. kupując drugie konto >.<''
ciekaw jestem gdzie to słyszałeś, na Blizzconie jasno dali do zrozumienia, że takiej opcji nie będzie.

co do konta premium - zobaczymy czy będzie połączone z remote AH i remote guild chatem i na jakiej zasadzie zamierzają ją wprowadzić. Wolę mimo wszystko poczekać na jakieś szczegóły niż robić raban o jednego blueposta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 11:27, DemoBytom napisał:

> jeszcze slyszalem, ze maja wprowadzic platne dodatkowe sloty na postacie bo dla
niektorych
> 10 to za malo.

Tak. możesz wykupić dodatkowe 10 slotów za hm.. chyba 13 euro miesięcznie.. kupując drugie
konto >.<''
ciekaw jestem gdzie to słyszałeś, na Blizzconie jasno dali do zrozumienia, że takiej
opcji nie będzie.

nie bybłbym tego taki pewien biorąc pod uwage że mówili już różne rzeczy a dopiero przyszłość je zweryfikowała, a jeśli potraktują to premium acc poważnie faktycznie w ramach tego "ulepszenia" może znaleść się zwiększona liczna slotów na postacie jako że wiele osób o to pyta (wow jest stary, więc i alty pojawiają się często), a obecnie na ptr zmajstrowali możliwość przesówania kolejność postaci co jak dotąd było z jakigoś technicznego punktu widzenia nie możliwe więc za jednym zamachem mogli dodać i zwiększoną liczbę slotów- ale, czas pokaże

Dnia 19.05.2011 o 11:27, DemoBytom napisał:

co do konta premium - zobaczymy czy będzie połączone z remote AH i remote guild chatem
i na jakiej zasadzie zamierzają ją wprowadzić. Wolę mimo wszystko poczekać na jakieś
szczegóły niż robić raban o jednego blueposta..

nie sądze aby pisali o premium acc daremnie, dotychczas istniały pewne premium usługi które kosztowały tam dodatkową sałate ale to były- usługi- tu natomiast była mowa o koncie premium ;3

inb4
WoW Platinum
WoW Gold
WoW Silver
WoW C(ra/o)pper ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopniowania kont jako takich raczej nie zrobią, za to na pewno mogą w przyszłości dodawać kolejne usługi określane dalej jako "premium". Gorzej, jeśli w przyszłości dodadzą coś co zapewnia przewagę w grze, jakiś dodatkowy content w postaci pancerzy i broni itd. Jednak wtedy to powinni zrezygnować już z abonamentu w ogóle, bo albo płacimy regularnie abonament (de facto płacimy pod jego postacią nie tylko na utrzymanie serwerów, bo z pieniędzmi na to Blizz nie ma problemów, ale także za nowy content i usługi) albo mamy grę darmową za to z masą płatnych usług. Chociaż gdyby WoW miał się stać F2P to bym już w ogóle do niego nie wracał (trzymam się z daleko od tego typu gier, bo zwyczajnie nie widzę sensu w nie grać, gdzie komuś łatwiej wygrywać/ma większe osiągnięcia nie dzięki skillowi i czasu jaki poświęcił na grę lecz ilości pieniędzy jakie przeznaczył na różne ułatwienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się