Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak wygląda sytuacja na Burning Legion ? Ally czy Horda częściej wygrywa na bg , i której frakcji jest więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 19:43, Klimat napisał:

Jak wygląda sytuacja na Burning Legion ?

ehmm...huh?

Dnia 22.05.2011 o 19:43, Klimat napisał:

Ally czy Horda częściej wygrywa na bg ,

serwer nie ma znaczenia na bg od czasu utworzenia bettlegrup, z kolei battlegupa nie ma znaczenia od czasu połączenia wszystkich? battlegrup w 1 wielką

Dnia 22.05.2011 o 19:43, Klimat napisał:

i której frakcji jest więcej ?

tak na oko hordy jest więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 15:24, Nightdew napisał:

/ciach/

Heirloomy kupujesz za Justice Points - tank nie ma pełnego setu: brakuje tarczy niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:48, DemoBytom napisał:

> dlaczego oh dlaczego modele postaci nei mogą wyglądać jak te nowe modele ważnych
osób?

Odpowiedź jest bardzo prosta - to od ch*a roboty. Nie chodzi o same modele/animacje -
to jest chwila, ale o wszystkie modele zbroi (a do pewnego stopnia pewnie i broni), które
trzebaby przerobić na nowe modele.
Była gdzieś wypowiedź na ten temat, że ilość obecnie występujących itemów sprawia, że
przerobienie tego wszystkiego jest nielada wyzwaniem. Przystosowanie tego pod same worgeny/gobliny
zajęło spooooro czasu..


Było też o tym, że mają w planach ulepszenie modeli postaci. Natomiast modele zbroji i broni nie wiele do tego mają - wystarczy spojrzeć na to, jak wyglądają Worgeni w niektórych kombinacjach i od razu widać, że nikt się nad tym nie napracował żeby je przystosować do nowego modelu :P Także może i jest to "od ch*a roboty", ale też na pewno nie więcej niż przy tworzeniu nowej rasy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego peta najbardziej polecacie dla huntera ? w tej chwili mam tygrysa, myslalem nad wilkiem bądź niedźwiedziem :) zwykle gram jako dps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:14, Logan10 napisał:

zwykle gram jako dps

Jeśli zależy Ci na zmaksymalizowaniu zadawanych obrażeń to dowolny pet z grupy Ferocity (tygrys jak najbardziej pasuje) - niedźwiedź i reszta z grupy Tenacity to raczej w ramach tankowania podczas grania solo i/lub levelowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:14, Logan10 napisał:

zwykle gram jako dps

Jeszcze nasunęło mi się jedno pytanie: czy Hunter może pełnić rolę inną niż DPS? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 08:38, Pajonk78 napisał:

> zwykle gram jako dps
Jeszcze nasunęło mi się jedno pytanie: czy Hunter może pełnić rolę inną niż DPS? ;>

Nie - chyba że podczas kilku walk np. nefarian może być dps+ "kitowanie" adów XD
Czasem jak tank padnie to pet może przytankować chwilę, ale to tylko na dungach 5 osobowych i tylko przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 09:38, scott napisał:

/ciach/

To akurat wiem - ale Hunter jest stricte DPS class i nie może wybrać innej roli w drużynie. ;) Poza tym na dungach 5 osobowych tankować petem można - ale wyłącznie na Normal: na HC pet jest na 2-3 hity max... Na Zandalari pewnie by się złożył po jednym strzale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz byłem w WoWie na początku kwietnia bodaj, a nie tak dawno dostałem maila z zachętą do powrotu do gry z darmowym tygodniem w zestawie, tyle że ponoć miałem ogarniać się szybko, bo ów szczodra oferta miała jakoby jakiś limit czasowy... Myślicie, że jeszcze działa? Bo jednak godziny instalacji i "paczowania", by przekonać się, że już nie, to jednak krztynę za dużo. Pamiętam, że raz aktywowałem taką promocję po pół roku i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 09:46, Pajonk78 napisał:

Poza tym na dungach 5 osobowych tankować petem można - ale wyłącznie na Normal: na HC pet jest na 2-3 hity max... Na Zandalari pewnie by się złożył po jednym strzale. ;)


Nieprawda. Połowę starych heroiców przetankowaliśmy hunterskim petem łącznie z 2 ostatnimi bossami w Vortex Pinnacle, fire bossa w Blackrock Caverns, ostatnich 2 bossów w Tol''vir, Ozrucka w Stonecore i kilku innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio z ciekawości przejrzałem najlepsze realmy w EU (ofc te międzynarodowe) i byłem w szoku jak zróżnicowane raidowanie posiadają. Aż korci mnie żeby kupić cata i pp, a później przenieść tam postać.
Taki Kazzak i Ravencrest, na każdym po 20 gildii z 8/13 hc i wyżej. Do tego godziny raidowania do wyboru do koloru. Przykładowo na Ravencrest jest gildia, która ma 13/13 hc 25 man i godziny raidowania idealne dla ludzi z małą ilością czasu czyli piątek i sobota od 15-19. Spore zdziwienie, że można mieć taki progress raidując tylko 2x tyg po 4h. Pugi na takich realmach też muszą świetnie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 15:34, Nightdew napisał:

Tak sobie ostatnio z ciekawości przejrzałem najlepsze realmy w EU (ofc te międzynarodowe)
i byłem w szoku jak zróżnicowane raidowanie posiadają. Aż korci mnie żeby kupić cata
i pp, a później przenieść tam postać.
Taki Kazzak i Ravencrest, na każdym po 20 gildii z 8/13 hc i wyżej. Do tego godziny raidowania
do wyboru do koloru. Przykładowo na Ravencrest jest gildia, która ma 13/13 hc 25 man
i godziny raidowania idealne dla ludzi z małą ilością czasu czyli piątek i sobota od
15-19. Spore zdziwienie, że można mieć taki progress raidując tylko 2x tyg po 4h. Pugi
na takich realmach też muszą świetnie wyglądać :D


Zapraszam na Kazzaka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 17:56, Malevyn napisał:

teraz wszystkie realmy sa zmiksowane na bg i dungeonach.

Jemu chodzi o raidy i ich pugowanie a nie dungi...

Co do pugowania na takich realms to jest ok, ale na każdego dobrego gracza przypada dwóch trzech wanabe pr0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wejściem na BG od dwóch dni nie mogę się w ogóle dostać na Bg czekam nawet po 3 godz
nic nie wyskakuje ktoś wie co mogę zrobić w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się