Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hah a to ciekawostka. PS. myslałęm ze moby to stworki ktore sie bije ??? a z twojej wypowiedzi wynika ze to gracze, cos mi tu nie pasuje... <co>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah a to ciekawostka. PS. myslałęm ze moby to stworki ktore sie bije ??? a z twojej wypowiedzi wynika ze to gracze, cos mi tu nie pasuje... <co>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 15:50, Logan10 napisał:

Hah a to ciekawostka. PS. myslałęm ze moby to stworki ktore sie bije ??? a z twojej wypowiedzi
wynika ze to gracze, cos mi tu nie pasuje... <co>

Jedyne co napisałem to to, że caster to pojęcie używane dla graczy i mobów które głównie korzystają z magii poza ww. wyjątkami (których jest o wiele więcej, więc pozostańmy przy definicji, że główną rzeczą z której korzystają jest magia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 23:11, Redjevel napisał:

Takie pytanko :) jak ustawić na kogoś focus kiedy nie jest on w pobliżu ?:)


Focus możesz ustawić tylko na kimś kto jest w zasięgu twojego widzenia (czy właściwie - w zasięgu widzenia twojego PC-ta, niekoniecznie postaci). Podobnie jak z targetem, gdy odejdziesz za daleko - focus zniknie.

Jeśli chcesz zaznaczyć focus na kimś kto jest w pobliżu ale znajduje się np. za ścianą, musisz go najpierw targetować (za pomocą nameplate''a, albo polecenia /tar [pierwsze litery imienia]), a potem wydać polecenie /focus. Być może /focus [imię] też działa - nigdy nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 08:49, Inquis1t0r napisał:

/ciach/

Używałem go bardzo długo wraz z dodatkiem w postaci NPC Overlay pokazującym na mapie dokładne spawn pointy - niestety od około tygodnia addon w ogóle nie reaguje na obecność tychże mobków: mogę być tuż przy nim, a addon ani nie wydaje dźwięku, ani też nie pokazuje okienka z nazwą moba - coś się najwyraźniej skopało. :/

Logan10 glyphs zwiększają właściwości danego skilla, np. zglyfowany Typhoon nie odrzuca mobów, ale zadaje większe obrażenia itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 09:25, Logan10 napisał:

/ciach/

Nie wiem jak patrzysz, ale pierwsze glify można mieć już od 25 poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 10:56, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Nie wiem jak patrzysz, ale pierwsze glify można mieć już od 25 poziomu...


OK dzieki wielkie wam obu :) Chciałem jeszcze zapytac czy gdzies w grze znajduje się brama do Wielkiej Ciemności (chodzi mi o tą z loga BC) ale juz sam nie wiem czy nie ma jakiejsc strony w necie ktora o tym pisze. Moze lepiej poszukam niz zawracac tu komuś głowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kto jest bardziej przydatnym healerem na instancje - priest czy druid? Zastanawiam się, którą klasą grać i nie mogę się zdecydować między priestem a druidem. Z jednej strony druid może pełnić właściwie dowolną rolę (dps, offtank, healer) co by mi bardzo pasuje, ale z drugiej strony mówi się, że jak coś jest do wszystkiego... :D
Interesuje mnie głównie aspekt instancji, ale też w pewnym stopniu fun w PvP. Podkreślam, że nie chodzi mi o to czy druid wygra z priestem w 1vs1, bo jest mi to obojętne.

PS. Czy drzewko u druida jest dalej troszkę imba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:44, Kresseleth napisał:

Mam pytanie - kto jest bardziej przydatnym healerem na instancje - priest czy druid?
Zastanawiam się, którą klasą grać i nie mogę się zdecydować między priestem a druidem.
Z jednej strony druid może pełnić właściwie dowolną rolę (dps, offtank, healer) co by
mi bardzo pasuje, ale z drugiej strony mówi się, że jak coś jest do wszystkiego... :D
Interesuje mnie głównie aspekt instancji, ale też w pewnym stopniu fun w PvP. Podkreślam,
że nie chodzi mi o to czy druid wygra z priestem w 1vs1, bo jest mi to obojętne.

już teraz blizz skutecznie zatarł różnice między poszczególnymi klasami, a jeśli jeszcze coś "wystaje" niebawem będzie jeszce bardziej podobne niż teraz, trololol nawet bonusy setowe są identyczne, więc to głownie wybór między białym a pomaranczowym napisem klasy, między biało-niebiesko-zółtymi a zielonymi ikonkami speli ^^
po co sie wysilać z robieniem 30 specjalizacjii... zrobimy 4- tank, healer ranged i melee, te same pieniądze a mniej roboty ;P
ps: drut ma instant latajke, prej mc do zrzucania ludzi z klifów, i jak już wspomniałeś drut może tankować, prej jest "lepszy" w pvp- noo przynajmniej o ile nie zacznie cie trenować jakiś pedalski warr czy dk, balanced dmg my ass \m/

Dnia 01.06.2011 o 17:44, Kresseleth napisał:

PS. Czy drzewko u druida jest dalej troszkę imba?

zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:44, Kresseleth napisał:

Mam pytanie - kto jest bardziej przydatnym healerem na instancje - priest czy druid?
Zastanawiam się, którą klasą grać i nie mogę się zdecydować między priestem a druidem.
Z jednej strony druid może pełnić właściwie dowolną rolę (dps, offtank, healer) co by
mi bardzo pasuje, ale z drugiej strony mówi się, że jak coś jest do wszystkiego... :D
Interesuje mnie głównie aspekt instancji, ale też w pewnym stopniu fun w PvP. Podkreślam,
że nie chodzi mi o to czy druid wygra z priestem w 1vs1, bo jest mi to obojętne.


Gram druidem i tbh gra się bardzo dobrze, co braku różnic... lol poprostu lol, ostanio priest się dziwił że ToL + Tranq są bardziej widoczne na AoE heal niż jego hymn. Generalnie wole druida.

Dnia 01.06.2011 o 17:44, Kresseleth napisał:

PS. Czy drzewko u druida jest dalej troszkę imba?

Jest na CD i owszem działa fajnie tylko łatwo się z many wyprzytykać jak człowiek zacznie regrowth spamować na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem sie zapytać czy da sie przenieść patche z jednego kompa na drugi czy trzeba ściągać je od nowa na drugim ? Bo grałem na laptopie a teraz chciałbym zagrać na stacjonarnym ale te ponad 9 GB ściągania mnie przeraża ;/ Jesli da sie to proszę o podanie skąd co przegrać bo próbowałem kiedyś ale nic to nie dało i nie wiem czy deobrze zrobiłem. Gry instalowałem od nowa dzisiaj
Z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:44, Kresseleth napisał:

Mam pytanie - kto jest bardziej przydatnym healerem na instancje - priest czy druid?

Jesli nie masz zadnej z tych klas to smialo wybierz druida chocby z tego powodu, ze masz 3 bardzo zroznicowane drzewka rozwoju czyli wiecej frajdy. Druidem leczy sie naprawde przyjemnie. Z mojego doswiadczenia (lvlowalam kilka krotnie druida, priesta, pala, shamma w tbc/wotlk/cata) zawsze druid byl latwiejszy i bardziej mana wydajny w instancjach.

p.s. Priest to tez dobry wybor (2 drzewka z talentami do leczenia), ale latwo sie znudzic bo drzewka nie sa tak roznorodne jak u klas hybryd. Szczerze to w instancjach kazda klasa sie swietnie sprawdza, ale mi sie zawsze priest wydawal mniej mana wydajny (podczas lvlowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się