Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2011 o 08:56, L33T napisał:

Jeśli masz możliwość to można przenieść cały forlder WoW-a z jednego kompa na drugi :)

Poprzenosiłem wszystkie pliki z jednego kompa na drugi ale jak właczam gre to mi wyskakuje ściaganie 9,5 GB patcha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dlaczego dzisiejsze dzieci są takie leniwe, czy głupie? Bo już nie wiem jak to nazwać.
Mógłbyś poczytac co tam jest napisane?
"The Timbermaw Furbolgs guard the Timbermaw Hold cave that connects Felwood, Moonglade and Winterspring. You start out as Unfriendly with these Furbolgs. Starting the quest at Emerald Sanctuary will quickly get you into Neutral. "
Widzisz, to nie takie trudne. Zrób przysługę światu, odinstaluj grę i idź się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 07:00, Daronn_Darker napisał:

/.../
Dlaczego dzisiejsze dzieci są takie leniwe, czy głupie? Bo już nie wiem jak to nazwać.
Mógłbyś poczytac co tam jest napisane?
"The Timbermaw Furbolgs guard the Timbermaw Hold cave that connects Felwood, Moonglade
and Winterspring. You start out as Unfriendly with these Furbolgs. Starting the quest
at Emerald Sanctuary will quickly get you into Neutral. "
Widzisz, to nie takie trudne. Zrób przysługę światu, odinstaluj grę i idź się uczyć.

Widze straszny zarozumialec z Ciebie, zamiast po prostu pomoc komus kto nie rozumie to lepiej zgrywać cwaniaka. Równie dobrze mogłeś siedzieć cicho i w ogole sie nie wtrącać do tematu.
pozdro i powodzenia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 09:29, Logan10 napisał:

/ciach/

Szczerze nie rozumiem tego oburzenia: dostałeś odpowiedź na swoje pytanie - nie raczyłeś jej nawet przeczytać, a zamiast tego zacząłeś znów jęczeć jak Ci to niby miało pomóc. Nie dziwię się, że komuś nerwy puściły. Samodzielność FTW!
EDIT
Jeżeli natomiast problemem jest nieznajomość języka angielskiego to... zainstaluj sobie Guild Wars i graj po polsku: gl&hf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 09:39, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Szczerze nie rozumiem tego oburzenia: dostałeś odpowiedź na swoje pytanie - nie raczyłeś
jej nawet przeczytać, a zamiast tego zacząłeś znów jęczeć jak Ci to niby miało pomóc.
Nie dziwię się, że komuś nerwy puściły. Samodzielność FTW!
EDIT
Jeżeli natomiast problemem jest nieznajomość języka angielskiego to... zainstaluj sobie
Guild Wars i graj po polsku: gl&hf. :)


Słuchaj skoro pytam bo nie wiem co zrobic to po co wysyłać mi link do strony którą oczywiście znalazłem przy pierwszym lepszym wpisaniu w google. A ja prosząc o pomoc dostaje odpowiedzi w stylu :"jestes leniwy" "głupi" "poczytaj co tam jest napisane" "no ale przeciez dostales odpowiedź" (haha nie no super odpowiedź). "jeczysz tylko" itd itp.
Kokmuś poszczają nerwy ? chlopie zapytalem kolege powiedzial od razu, idź tam i zrob to i to. Proste, nie wysyłał mi zadnych linkow i nie mowił bierz słownik i sie martw, On mi pomógł za co mu jestem wdzięczny, nie stekał ze zawracam mu dupe i ze jestem leniwy. Moze to leniwy bądź złośliwy jest ten kto udziela takiej odpowiedzi na proste pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 09:58, Logan10 napisał:

> > /ciach/ /ciach/ /ciach/

Człowieku dostałeś link, który być może jest pierwszym wynikiem w google bo tam jest całe info jakiego potrzebujesz...-.-
A z takim podejściem jak Twoje będziesz się NAS pytał o reputację każdej frakcji, o każdego bardziej skomplikowanego questa itd itp ;/
A Twój kumpel odpowiadając na Twoje pytanie prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że niedługo będzie Cię musiał niańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dostałeś link, który być może jest pierwszym wynikiem w google bo tam jest

Dnia 03.06.2011 o 12:40, Inquis1t0r napisał:

całe info jakiego potrzebujesz...-.-
A z takim podejściem jak Twoje będziesz się NAS pytał o reputację każdej frakcji, o każdego
bardziej skomplikowanego questa itd itp ;/
A Twój kumpel odpowiadając na Twoje pytanie prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że
niedługo będzie Cię musiał niańczyć.


Dobra end of topic bo widze masakra, spinac sie nie wiem o co o lol. Mam nauczke i tyle, wezme słownik nastepnym razem, będę go wertował i pytał kogoś mniej zarozumiałego ale nie napisze tutaj. Nie chce kogoś przyprawić o zbyt wysokie ciśnienie xD . Co do kumpla... od czasu do czasu go pytam o wowa i chętnie mnie oswieca na różne tematy z racji tego ze gra w to od prawie kilku ładnych latek. Jedynie nie chciałem aż tak go napastować swoją ciekawością a i od czasu do czasu problemami z questami które żadko bo żadko ale sie zdarzają.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z dwoma współlokatorami postanowiliśmy, że razem zaczniemy grać w WoWa od zera na nowym serwerze. Jeden wybrał szmana, drugi druta(pytał się z mojego konta przedwczoraj czy wybrać druta czy klechę) i teraz ja muszę wybrać tanka(drut nie czuje się dobrze w tankowaniu). Do wyboru warek, dk lub palek. W czasach WotLK przetankowałem wszystkie heroiki paladynem, tylko od czasu Cata jakoś nie mogę się połapać który tank jest w czym najlepszy. I tak samo z healerami. Jak to teraz wygląda na raidach, kto co tankuje i kto kogo healuje? Skłaniam się bardziej ku warriorowi, ponieważ wbiłem kilka lvli nim i całkiem przyjemnie się grało. a przy okazji, gra ktoś na Bladefist?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w wow orkiem <Horda> szamanem 28 lvl młody jeszcze:{_) mam kilka pytań:

1.Bardzo mi się podoba raptor ze strony troli żeby go mieć muszę mieć reputacje exelend mam dopiero Honored około 5000 reputacji wykonywałem wszystkie questy u troli te początkowe i już nie wiem gdzie mam reputacje nabijać jak zdobyć tego raptora .? jakieś miejsca gdzie są trole oprócz echo isles. może na jekiejś instancji heroic będzie ten raptor proszę o pomoc.

2.W jakie drzewko iść ja idę w echement na dps czy ono jest dobre na pvp i battlegroundy?????

3.Jak szybko zarobić golda na miningu napewno a na herbasalilmie ??????


Dzięki Wielkie za Pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 22:30, Shadow napisał:

1.Bardzo mi się podoba raptor ze strony troli żeby go mieć muszę mieć reputacje exelend
mam dopiero Honored około 5000 reputacji wykonywałem wszystkie questy u troli te początkowe
i już nie wiem gdzie mam reputacje nabijać jak zdobyć tego raptora .? jakieś miejsca
gdzie są trole oprócz echo isles. może na jekiejś instancji heroic będzie ten raptor
proszę o pomoc.

Repe można na przykład wbić na questach w icecrown na terenie turnieju.
Raptor jest jako drop w Zul`Gurub nowym(starym) heroicu.

Dnia 05.06.2011 o 22:30, Shadow napisał:

3.Jak szybko zarobić golda na miningu napewno a na herbasalilmie ??????

Na AH tylko trzeba się cenami bawić, a zarobić można na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 13:05, Shadow napisał:

Co mi ten tabard?? i gdzie go kupić?

Ubierasz się w niego i dzięki temu cała repa z dungów idzie na daną frakcję - a kupuje się go u quartermastera danej "ekipy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się