Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

powiedzcie mi jak to jest z tierami. bo to ze kupuje sie je na wyzszym lvl (chyba 85) za Justice Point i Honor Point to wiem. ale np. mam teraz 50 lvl (pierwsza postac na globalu w ogle) pojde do Outlandu na 58 dobije do 70lvl i chcialbym miec swoj pierwszy set (chyba ze na 60 juz mozna miec). I terz pytanie czy zbiera sie te pkt z instancji i kupujeczy poprostu chodzi na dana instancje gdzie boss dropi dany set. Przykladem moze byc t1 Cenarion Raiment poniewz jestem druidem;p a jesli sie myle to uswiadomcie mnie. tylko ze np na wowhead pisze ze molten core jest od 60 lvl a w cata jest teraz na mniejszym poziomie. wiec te opisy nie aktualne sa chyba ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 strasznie piszesz uzywaj slownika , jesli nie potrafisz dobrze .

Tiery setow mozna zdobywac juz na 60 lvl robiac instancje raidowe (Tiery Raidowe) . W przypadku MC(Molten core) mozna tam wejsc na 60 lvl . Jednak z kazdym lvl''em ubranka sa coraz slabsze , i te z 60 lvl sa juz nie przydatne na 62 lvl np. dlatego nisko lvl''owe sluza tylko do "szpanu" . Z instancji raidowych masz tez "tokeny" z bosow , ktore wymieniasz na Tiery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nie przejmuj się do czasu wbicia 85 setem bo np dobre epiki z instancji na lvl 60 są tyle warto co słabe greeny z tbc i tak z każdym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 09:17, Inquis1t0r napisał:

W każdym razie nie przejmuj się do czasu wbicia 85 setem bo np dobre epiki z instancji
na lvl 60 są tyle warto co słabe greeny z tbc i tak z każdym dodatkiem.

epiki z swp wystarczają do 80 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktos pomoc mi w przerobieniu makra? Chce aby przy przytrzymaniu SHIFT targetem szarży byl focus a bez przytrzymania target = target;

#showtooltip [stance:1] Charge(Battle Stance); [stance:2] Charge(Battle Stance); [stance:3] Intercept(Berserker Stance)
/cast [stance:1] Charge;
/cast [stance:2] Charge;
/cast [stance:3] Intercept;
/cast hamstring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 07:13, L33T napisał:

#showtooltip Charge
/cast [target=focus, modifier:Shift] Charge; Charge


można to skrócić do:
#showtooltip
/cast [@focus, mod:shift] Charge; Charge

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 08:28, SoieR napisał:

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/2151663933
rofl
dobrze że w blizzie jeszcze polskiego nie znają.... duża częśc rodaków pożegnałąby się
z kontami, a bl by chyba wymarł XD

To mnie najbardziej rozwaliło


"Not even all Naz!''s were bad people. So there really is no reason for this."
Co z tego, że w trybunale zostali uznani za organizację przestępczą

Ale wracając do tematu takie wpadki się zdarzają i będą się zdarzać, a że słowo przywódca, wódz jest dosyć znane (mniej więcej tak jak polskie pewne przekleństwo) to zwróciło uwagę blizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się sprawa że gość dostał bana za imię demona mimo że jest ono generowane automagicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:46, L33T napisał:

Przypomniała mi się sprawa że gość dostał bana za imię demona mimo że jest ono generowane
automagicznie :P

ciekawe czy perma ban czy tylko chwilowy??
ale i tak zasłużony
/facepalm
/lol
kolo kupuje wow+ dodatki, wbija ten 5, 10 czy 20 ala a tu weeee hanhammmeerrrr po 1h grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:41, L33T napisał:

http://wow-pro.com/ Tu masz za free i jest on w 100% legalny bo pokazuje ci wyłącznie
który quest masz brać i gdzie go zrobić.

Ale ja nie potrzebuję tego a ni nie zamierzam tego kupować ;p Zastanawia mnie tylko, czy to, że zgodnie z zasadami blizzarda nie można udostępniać addonów odpłatnie może odbić się na użytkownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że wielu graczy wowa pisało że blizz wysłał swoich najlepszych ludzi do pracy nad tytanem, oraz to że blue post mówił że to kompletna bzdura... ale realistycznie rzecz biorąc od mniej więcej końcówki wotlk jacyś debile "troszczą" sie o wowa, tyle idiotycznych zmian w ostatnim czasie że głowa mała, większość pozbawiona jest jakiego kolwiek uzasadnienia i przemyślenia, bufy i nerfy w prawo i lewo, np do dziś nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego: -pozbawiono drutów wychodzenia z rootsów, co poźniej "oddano" ale tylko resto a balance jedynie poprzez shiftnięcia w nubkina
-dlaczego boomkin ucierpiał najbardziej nerfem ERoots glifa kliedy to właśnie feral i resto były celem tego nerfa, naprawde tak cieżko było dodać że np. instant rootsy działają tylko w formie moonkina albo wogóle dodać do jakiegoś już istaniejącego nudnego talentu te instant rootsy gdzieś w balance drzewku poza zasięgiem pozostałych speców? i co z eklipsą, jakeś plany co z tym badziewiem zrobić?
-dlaczego mają taki problem z poisonami rogali? nie moża by po prostu... przywrócić skil do robienia poisonów który de facto rogale kiedyś mieli lecz zrobić to w podobny sposób jak u dk że otwiera się specjany skil klasowy jak u dk z runami lecz zamiast wymagać stania przy specjalnym piecu na runy rogale by musieli kupować (lub zdobywać przez pick pocket ale w jakichś sensownych ilościach tak żeby nie było zdobycie go jakimś traumatycznym grindem) składnik do poisonów ale 1 stackujący się do 200 (jak puder magów np) już o ile by miejsca w bagach się zwolniło a jednocześnie miałoby sens z punktu powieeedzy RP?
-dlaczego całkowicie porzucono idee hybryd? mi się bardzo podobał model hybryd z wotlk dla przykładu, nie było idealnie ale lepiej niż teraz- znacznie
-co ze zmianą koloru skóry postaci u fryzjera? dlaczego jest to ok dla futra taurenów/worgenów ale lekka zmiana opalizny już nie, tylko "trzeba" wybulić $$?
-co za IDIOTA zaproponował zmiane mapy wsg, mam na myśli położenie cmentarzy lolz, po co ruszać coś co nie jest zepsute i tak po hamsku to zj***ć? wszyscy na ptr 4.1 widzieli co się działo w tym i ja, po co ten ptr w takim razie skoro i tak "oni" maja to w 4 literach?
-co z premadami eu w 4.2? amerykańce, ruscy, nawet korea ma odtęp do nich, EU--- nain- jakiś konkretny powód czy "bo tak" bo żadnego wytłumaczenia nie widziałęm, dodam tylko że zmiana lokacji zamieszkania i założenie triala działa
-gdzie "obiecane" zmiany w ui, bez **dolenia że nowi gracze mogą się pogubić, w ustawieniach grafik (jeśli się nie znają)i również i co z tego?
Mam nadzieje że tytan jest wart tego jak nieee.... w każdym razie ja nie mam zamiaru się przerzucać na żaden koreańsko-chiński shit w stylu anime ;3 i tak musiałem... bo mie to boly!
ps: w zasadzie większość specjalizacji powinna mieć dwa talenty, po wybraniu drzewka zaznaczamy "pvp" albo "pve" i już lol, swietny design talentów ./clap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w 4.2 dziwi podejście do druta:
"Symbiosis (Mastery) has been removed and replaced with Harmony. Harmony increases direct healing by an additional 10%, and casting direct healing spells grants an additional 10% bonus to periodic healing for 10 seconds. Each point of mastery increases each bonus by an additional 1.25%. Healing Touch, Nourish, Swiftmend, and the initial heal from Regrowth are considered direct healing spells for the purposes of this Mastery. All other healing from druid spells is considered periodic."
Czyli mamy bardziej polegać na healu ala Prist/Pally niż na tym co nas w sumie definiowało czyli HoT ? No ok w sumie HT i Nourish używam, Swiftmend też ale kurna było tak:
" Increases the potency of your heal over time spells by up to 20% based on the current health level of your target (lower health targets are healed for more). Healing increased further by mastery rating."
Czyli dostajemy po tyłku bo nagle się okazuje że resto jest imba mimo ścięcia drzewa ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się dorzucę z najświeższą zmianą VP. Nie dość, że nie można osiągnąć capa tylko rajdując - co miało być niby możliwe, ale jakoś nigdy się nie sprawdziło, (poza zabijaniem wszystkich 14 bossów w 25) - to jeszcze za bicie durnych trolli dostanę więcej VP niż rajdy. W dodatku zabito jeden z powodów do robienia Heroic T11 w 4.2, a pewnie lada dzień nerfną też golda z bossów i drugi powód też odpadnie.

Jasne, fajnie, że "kaziuale" dostaną VP, jak do tej pory. Tylko czemu powtarzamy to co było w WotLKu, i poza rajdami mamy też robić 5-tki, które zrobiliśmy milion razy. Planowałem dobić capa poprzez H T11, ale gdy za 4 bossy dostane tyle co za 1 clear trolli... er... No, ale fakt, Jin''do jest TYYYYLE razy trudniejszy niż H Al''akir 25 czy Ascendant Council, i absolutnie nie outgearuje go o prawie 30ilvl. Ba, *na pewno* będę chodził w tam w randomowym pugu, zamiast zmiażdzyć bossów z gildiową grupą. W końcu zapewne o to też chodzi Blizzowi, ale jeśli ktokolwiek w to wierzy, to zadziwia mnie naiwnością. 3 osoby z >20k DPS, tank ~200k hp vs pug, gdzie owe 20k to może cała grupa łącznie zrobi, a tank nosi pvp gear. Trudna decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 09:51, L33T napisał:

Mnie w 4.2 dziwi podejście do druta:
"Symbiosis (Mastery) has been removed and replaced with Harmony. Harmony increases
direct healing by an additional 10%, and casting direct healing spells grants an additional
10% bonus to periodic healing for 10 seconds. Each point of mastery increases each bonus
by an additional 1.25%. Healing Touch, Nourish, Swiftmend, and the initial heal from
Regrowth are considered direct healing spells for the purposes of this Mastery. All other
healing from druid spells is considered periodic."

Czyli mamy bardziej polegać na healu ala Prist/Pally niż na tym co nas w sumie definiowało
czyli HoT ? No ok w sumie HT i Nourish używam, Swiftmend też ale kurna było tak:
" Increases the potency of your heal over time spells by up to 20% based on the current
health level of your target (lower health targets are healed for more). Healing increased
further by mastery rating."

Czyli dostajemy po tyłku bo nagle się okazuje że resto jest imba mimo ścięcia drzewa
? :/

Nie martw się shamani mają takiego beznadziejnego mastery w resto od wejścia cata. Już nie mówiąc o całkowitym osłabieniu chain heal i w efekcie jest używany wyłącznie z healing rain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się