Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2011 o 12:58, SoieR napisał:

jak ja k... nienawidze tej spedalonej gry... kiedys pieprzony feral zninjował mi healerski
trinket i bigałęm potem za nim przez niemal 2 tygodnie zanim znowu wydropił, dzisiaj
następna ciota zakosiła ten sam trink- tym razem boomkin, bo niby miał gorsze co nie
jest prawdą bo trinkety miał gorsze jedynie ilvlem bo spriryt na procu jest lol...


Cos wiem w tym temacie bo czesciej gram healerem niz dpsem. Tez mi nie raz dps coz gwizdnal z przed nosa i to z dokladnie takim samym tlumaczeniem. Trinkety to ciezka sprawa, ale od patcha jewelcrafterzy maja latwizne. Z mobkow moga wypasc przedmioty questy dzieki czemu mozna juz (bodajze od 81lvla i tam ktoregos skilla w jewelcrafting) miec trinkety (healing, tanking i inne) z itemlvl 346:). Ja questujac na alcie juz go uposazylam i nie bede sie stresowac w hcach jak to bylo z mainem...

Dnia 13.06.2011 o 12:58, SoieR napisał:

tak cholernie ciężko wstawić jakieś ograniczenie co do "needowania" na itemkach nie pasujących
do speca, zwłaszcza teraz kiedy specjalizacja od razu mówi czym się dana postać zajmuje??
oo i jak ja lubie "last boss ninjah" kiedy przy ostatnim bosie wszyscy needują na wszystko
co tylko się da... bo co im to zależy


Niestety Blizz niedawno sie chyba wypowiadal w tym temacie na mmo champion. Cos w stylu, ze i tak juz ograniczyli ninja looting i "jesli by nie pozwolic ludziom dawac need na offspec gear to na dungeony same tanki w greenach by lataly". Cos w stylu, ze to utrudnilo by ludziom zdobycie gearu dla offspeca. A ja uwazam, ze powinni dodac trzeci przycisk tzw "offspec". Bylby plasowany nizej niz need, wyzej niz greed. Need wtedy bylby zablokowany dla ludzi nie bedacyhch w danym momencie w potrzebnym specu.

Z reszta i tak jest lepiej niz dawniej. Dawniej clothier musial dzielic sie armorkami z kazdym, bo czasem i shamanowi cos strzelilo i postanowil dac needa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 18:03, Kamell napisał:

Jaki masz nick na BL ?
Horda czy Ally

dygresja/horda- z tym że jest to postać mojego brata (moje acc zamrożone od 4 mcy \m/) ale od czasu do czasu zabijam nude udając się na jakieś stare raidy głównie tbc przy czym zbyt wielu chętnych to tam do tego typu wypraw nie ma ;3

@eliene
to jest bardzo dobry pomysł z tym że bez zablokowania możliwości needowania na itemkach bezużytecznych dla speca lub użytecznych ale w bardzo małym stopniu skończyłoby się i tak needowaniem na chama ;P
nie będe płakał naturalnie, ale troche jest to denerwujące że jakiś szczyl którego miałem wywalić za "loldps" ale w końcu pomyślałem że "a co mi tam niech zostanie" bo w gruncie rzeczy spoko ze mnie człowiek ^^ takie świństwo, i teraz to ja będe "musiał" biegać za tym trinketem przez kolejne kilka dni -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że od jakiegoś czasu blizz leje na klasowe sety, ale http://media.mmo-champion.com/images/news/2011/june/t12druidblizz.jpg to już lekka przesada... t10 druta piękne nie było ale porównując t10 do t12 to nawet t10 jest ładne ಠ_ಠ
chce sety inspirowane klasą a nie tym co się aktualnie ubija albo luźnie związanym z tematyką danego contentu... albo chociaż możliwości ustawienia innego gearu jako wyświetlanego niż tego który daje nam statsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę za dużo wymagasz - zgadzam się że sety od t9 już nawet są coraz brzydsze, ale co poradzić? Lepiej latać w czymś ze statami do nosa i ładnie wyglądać czy odwrotnie? ;)


Mnie bierze syndrom nudy - wbiłem sobie druida resto na 76 lvl i ni chu chu nie chce mi sie grac dalej. Każda postać w Wowie powoli mnie nuży i sam nie wiem czemu. Może wyrastam z tej gry? Chyba muszę sobie zrobić przerwę :3

Może L2? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 14:50, alexiej napisał:

Chyba troszkę za dużo wymagasz - zgadzam się że sety od t9 już nawet są coraz brzydsze,
ale co poradzić? Lepiej latać w czymś ze statami do nosa i ładnie wyglądać czy odwrotnie?
;)

A nie można by tak normalne statsy + normalny wygląd? ;P

Dnia 14.06.2011 o 14:50, alexiej napisał:

Mnie bierze syndrom nudy - wbiłem sobie druida resto na 76 lvl i ni chu chu nie chce
mi sie grac dalej. Każda postać w Wowie powoli mnie nuży i sam nie wiem czemu. Może wyrastam
z tej gry? Chyba muszę sobie zrobić przerwę :3

Mam troche podobnie i znam wiele osób które też tak mają dziwne żę wszyscy na to zapadli +/- 2 mce po wyjściu cata

Dnia 14.06.2011 o 14:50, alexiej napisał:

Może L2? :D

sporo osób gra w LoL''a podobno fajne to jest nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 10:21, SoieR napisał:

Mam troche podobnie i znam wiele osób które też tak mają dziwne żę wszyscy na to zapadli
+/- 2 mce po wyjściu cata


Niektórzy nawet przed wyjściem. Coraz więcej ludzi zaczyna zauważać, że WoW staje się grą wtórną gdzie nawet kolejne dodatki duże czy małe opierają się na sprawdzonym schemacie, a jakość i ilość modeli woła o pomstę do nieba.

W końcu nic dziwnego, nowy projekt wymaga zdecydowanie więcej uwagi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 11:57, Shinigami napisał:

> Mam troche podobnie i znam wiele osób które też tak mają dziwne żę wszyscy na to
zapadli
> +/- 2 mce po wyjściu cata

Niektórzy nawet przed wyjściem. Coraz więcej ludzi zaczyna zauważać, że WoW staje się
grą wtórną gdzie nawet kolejne dodatki duże czy małe opierają się na sprawdzonym schemacie,
a jakość i ilość modeli woła o pomstę do nieba.

W końcu nic dziwnego, nowy projekt wymaga zdecydowanie więcej uwagi ;]


Po prostu to jest przesycenie contentu, powiedzmy sobie szczerze- żadna, ale to żadna gra w historii nie miała aż tyle rzeczy na jeden świat (Eve pomijam, bo większość to pusta przestrzeń kosmiczna), jest mnóstwo do poprawienia, ale system musiałby się zmienić by weszło coś nowego. Z drugiej strony nie popadajmy w totalny hardcore gdzie w jednym mmo grupa nie mogła ubić bossa przez 18 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 12:24, Hydro2 napisał:

Po prostu to jest przesycenie contentu [...]


Być może, wydaje mi się jednak, że przyczyna jest bardziej prozaiczna - brak świeżych pomysłów i bazowanie na tym co już sprawdzone, ograne lecz dla nowych graczy nieznane. Prosty system, a wierni fani pozostaną na pokładzie niezależnie co będzie się działo.

Dnia 15.06.2011 o 12:24, Hydro2 napisał:

Z drugiej strony nie popadajmy w totalny hardcore gdzie w jednym
mmo grupa nie mogła ubić bossa przez 18 godzin


Wiesz, akurat niektórych coś takiego cieszy, w końcu mogą się potem lansować w stolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2011 o 10:21, SoieR napisał:

sporo osób gra w LoL''a podobno fajne to jest nawet


Darmowa , Bardzo fajna gra , jesli ktos chce sie oderwac od nudy w WoWie , polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że sam nie iem co robić - WoW i Rift jakoś mi działają na lapku a niestety tylko na takowym mogę grać. Może jakbym wbił te kilka leveli potrzebnych do nowego contentu (Cata) to nagle by mi się odwidziała nuda ... tylko że sam nie wiem czego chcę.

L2 mi się zawsze podobał bo miał w sobie coś zabawnego, ale odstraszał mnie pustką. Rift mnie męczy bo słaba optymalizacja ... a inne MMO to nudny grind :/

WoW zdecydowanie cierpi na ... wtórność. Każdą postacią robie te same Questy, te same insty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2011 o 21:05, alexiej napisał:

WoW zdecydowanie cierpi na ... wtórność. Każdą postacią robie te same Questy, te same
insty ...


W sumie to tak. Najwieksza roznorodnosc jest chyba przy pierwszych 60 lvlach gdzie krain jest calkiem sporo (choc nie wszystkie sa popularne i odwiedzane przez graczy), dungeonow tez nawet i dosc ciekawych.

Od czasu pierwszego dodatku Blizz zmierza do coraz bardziej liniowego lvlowania (malo krain), ale za to questy sa ciekawsze (np ta cala seria z Harrisonem Jones''em). Po tym jak poprawili tez stary swiat questowanie jest duzo ciekawsze i nagrody fajniejsze. Ja uwielbiam pierwsze 50 lvli i zazwyczaj lvluje alty wlasnie az do 55, a potem mi sie nudzi bo to co w dodatkach mam ograne. Z czego wiem (kolega mi opowiadal) to w Rifcie questowanie jest zupelnie liniowe, malo wyboru krain i ciekawych zadan....

Wtornosc w wowie niestety nie da sie wykorzenic. Endgame jest jaki jest. Tworcy musieliby zrobic zwrot o 180 stopni, zeby stworzyc cos nowego oryginalnego. Problem w tym, ze po co to robic skoro formula sie sprawdza, a nowe rozwiazania wola (zapewne) wprowadzic w ich nowej grze online. Wow to i tak gra, ktora potrafi przyciagnac na dlugo, dluzej niz jest warta;). Gram z przerwami kilka lat, zawsze znajde cos co mnie skusi na powrot. Poza wowem gralam jescze tylko w 2 gry, ktore przyciagnely mnie przed monitor na dluzej niz pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 21:46, Eilene napisał:

Wtornosc w wowie niestety nie da sie wykorzenic. Endgame jest jaki jest. Tworcy musieliby
zrobic zwrot o 180 stopni, zeby stworzyc cos nowego oryginalnego.


Grunt to aby dodwali coś naprawdę nowego a odgrzewanie starych kotletów niestety nie jest dobrą drogą. Odświeżone ZA i ZG, brzydki Blackwing Descent jakby był instancją z podstawki (no i powrót Nefariana i Onyxii jako nieumarłych, bez jakiegoś wyjaśnienia skąd). O ile przy TBC i WotLK było czuć, że dostajemy coś nowego, tutaj ogarnia zewsząd nuda. Nic dziwnego, że tylu ludzi odeszło. Mniejsze serwery mocno podupadły od czas Cata - wcześniej gdy wychodził nowy dodatek to do gry wracały tłumy. Teraz już tylu ludzi nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak - do 55 lvla gra się przyjemnie, bo nowe krainy i masa ich jest. Powyżej to co zwykle czyli TBC i LK w tym samym miejscu, te same Qty i ciągła wtórność. Jak mówię zapewne dopiero po wejściu altem w Cata zacznę się znowu bawić grą ... tylko co ja mam poradzić na to że autentycznie ostatnie 4 lvle do 80tki mnie odrzucają? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 11:56, alexiej napisał:

No tak - do 55 lvla gra się przyjemnie, bo nowe krainy i masa ich jest. Powyżej to co
zwykle czyli TBC i LK w tym samym miejscu, te same Qty i ciągła wtórność. Jak mówię zapewne
dopiero po wejściu altem w Cata zacznę się znowu bawić grą ... tylko co ja mam poradzić
na to że autentycznie ostatnie 4 lvle do 80tki mnie odrzucają? :/



rob randomy albo pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo randomy sie nie nudza... w kolko mac 4-5 dungeonow sie robi, kazdy zajmuje po 20 minut w najlepszym wypadku. ziew :P troche lepiej z pvp jest, ale duzo dluzsze czasy oczekiwania (na randomy chodze jako tank)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się