Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2011 o 22:27, LotarHunt napisał:

The file "C:\Program Files (x86)\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft
(4)\Uninstall.exe.temp" could not be created.


Spróbuj uruchomić grę (launchera) z uprawnieniami administracyjnymi na czas instalacji patchy. Żeby to zrobić - p-kliknij na skrócie WoWa i wybierz opcję uruchom jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem trochę, wygląda na to, że nie Ty jeden masz taki problem (ze 2-3 osoby z mojej gildii również się na to skarżyły). Zajrzyj tutaj (problem stary, ale opis bardzo podobny):
http://www.mmo-champion.com/threads/792092-Your-game-installation-is-damaged.-Please-run-repair - podstawowe rozwiązanie to przed uruchomieniem launchera upewnić się, że system chodzi w trybie administratora - szczególnie jeśli masz Windows 7, wówczas ppm na ikonie WoW na pulpicie czy gdzie ją tam masz i uruchom jako administrator. Po drugie, jak chcesz włączyć samą grę, to spróbuj wejść w folder World of Warcraft i uruchom WoW.exe.
I ewentualnie tutaj: http://www.mmo-champion.com/threads/792096-Got-99-Problems-but-this-Patch-aint-one

Choć i tak nie rozumiem dlaczego tak się dzieje po pełnej reinstalce gry, nie ma opcji żeby coś z nią było nie tak, skoro ściągnąłeś ją od nowa z konta. Być może to firewall albo anywirus lub inne dziwne ustawienia w systemie coś blokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:27, LotarHunt napisał:

Panowie mam problem podczas pobierania patcha w downloaderze wyskakuje bład :

Your game installation is damaged. Please run Repair.


Nie odpalaj gry z lunchera. Odpal bezpośrednio z WoW.exe (z uprawnieniami admina). Spróbuj się zalogować - gra sama wykryje, że nie jest up to date i odpali downloadera, który nie powinien już się pluć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 11:54, DemoBytom napisał:

Nie odpalaj gry z lunchera. Odpal bezpośrednio z WoW.exe (z uprawnieniami admina). Spróbuj
się zalogować - gra sama wykryje, że nie jest up to date i odpali downloadera, który
nie powinien już się pluć.


WoW.exe gdy wykryje nieaktualną wersję gry, odpali launchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 16:07, Inquis1t0r napisał:

Niekoniecznie. Z reguły odpala od razu zewnętrzny downloader konkretnego patcha.


Tak było, przed Cataclysmem i wprowadzeniem streamowania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 19:22, Inquis1t0r napisał:

Patch 4.1 musiałem dociągnąć w taki sposób.


Cóż, u mnie po wyjściu cataclysmu, za każdym razem gdy robiłem taki numer, odpalał się launcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 17:41, Michal256 napisał:

Tak było, przed Cataclysmem i wprowadzeniem streamowania gry.


u mnie za każdym razem odpala downloadera nie lunchera, który bardzo często mi nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbliza sie premiera patch''a 4.2 Firelands obejrzalem oficjalny trailer z polskimi napisami i nowa seria questow moze byc ciekawa. zobaczymy czy przyciagnie to z powrotem ludzi do gry ,ktorzy maja konta frozen :) ja i tak nie skorzystam z nowosci bo mam 60 lvl :) podoba sie wam nowy tier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niejednego pewnie większym wydarzeniem będą gigantyczne nerfy starych rajdów. W końcu dostaną "nowy content", który będą mogli zrobić z zamkniętymi oczami, jak się przyzwyczaili w poprzednim dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 14:57, KaPe napisał:

W końcu dostaną "nowy content", który będą mogli zrobić z zamkniętymi oczami, jak się przyzwyczaili
w poprzednim dodatku.


Blizzard zmierza dokładnie w takim kierunku. Gra prostsza, jest przystępna dla większej liczby osób, nawet ktoś nie mający styczności z takimi produkcjami dałby sobie radę. Sam system wprowadzania zmian Blizzard ma opanowany do perfekcji, stąd trudno się dziwić.

Jestem zdania, że skoro ktoś zrezygnował z gry przed albo krótko po wyjściu Cataclysmu wie czego się spodziewać. Co raczej do gry niekoniecznie zachęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 14:57, KaPe napisał:

Dla niejednego pewnie większym wydarzeniem będą gigantyczne nerfy starych rajdów. W końcu
dostaną "nowy content", który będą mogli zrobić z zamkniętymi oczami, jak się przyzwyczaili
w poprzednim dodatku.

Cóż, tutaj zaskoczenia nie ma. Znowu gear z raidów będzie też dostępny za 5 many przez konwersję punktów jak w WotLK. Dążą jak zwykle do tego aby tylko najnowszy raid trzeba było robić i nie przebijać się stopniowo przez stary content a tak było w TBC gdzie trzeba było przebijać się przez kolejne tiery (no, z patchem Sunwell trochę się to zmieniło). Jest to o tyle częściowo dobre, że później i tak starych raidów wiele gildii nie robi, więc taki ktoś miałby problem z koniecznością zdobywania geara stamtąd. No i patch 4.2 oznacza jakiś progress na realmach, które na początku Cata praktycznie zamarły. Ze znerfionym starszym contentem i częścią gearu z Firelands może na moim Sporeggarze ktoś zabije Nefariana na heroicu w końcu :D A jest to serwer gdzie najlepsza gildia ma na hc 9/13 a kolejne 6/13 i 5/13, więc naprawdę widać po takich małych realmach, że nie gra tylu ludzi co kiedyś. Mnie zmiany w każdym razie nie skłonią do powrotu do gry (może sam Deathwing dopiero lub nowy dodatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Mam problem. Postanowiłem wrócić do WoWa. Rano ściągnęły mi się wszystkie patche i pograłem chwilę. Później wyłączyłem kompa. Po ponowny odpaleniu launchera (parę godzin później) znowu jakieś 4 GB plików się ściąga. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tego przyciagania, to znalazlem strone na ,ktorej znajduja sie opis populacji serwerow majace dane na 13.06.2011 (ograniczenie wynosi od 10 poziomu.wiec liczba moze byc minimalnie wieksza) aktywnych graczy. aktualnie na wszystkich serwerach wynosi 4mln. co ciekawe blizz sie chwali ze ma okolo 12 mln kont, tylko co z tego skoro sa one frozen... 2 sprawa to na niektorych serwerach w tym moj jest duza dysproporcja miedzy ally a horda. u mnie wynosi 71% do 29%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 20:01, dzyndzels napisał:

co do tego przyciagania, to znalazlem strone na ,ktorej znajduja sie opis populacji serwerow
majace dane na 13.06.2011 (ograniczenie wynosi od 10 poziomu.wiec liczba moze byc minimalnie
wieksza) aktywnych graczy. aktualnie na wszystkich serwerach wynosi 4mln. co ciekawe
blizz sie chwali ze ma okolo 12 mln kont, tylko co z tego skoro sa one frozen... 2 sprawa
to na niektorych serwerach w tym moj jest duza dysproporcja miedzy ally a horda. u mnie
wynosi 71% do 29%.


Od 10tego lvla to są postacie na armory, coś tu śmierdzi lipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 07:05, Inquis1t0r napisał:

A myślisz, że skąd biorą te dane ? -.-


A wcale nie bezpośrednio od Blizza, o ile dobrze kojarzę to na stronie o której mówicie to działa na zasadzie addonu u graczy który zlicza wszystkie osoby aktywne w ciągu ostatnich 30 dni i przekazuje te dane dalej.
http://www.warcraftrealms.com/realmstats.php - bo chodzi o tą stronkę, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się