Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2011 o 14:58, Oloninho napisał:

Grałem w WoWa na Wrathu i wykorzystałem triala Cataclysmu. Czy jeśli teraz kupię Cata
(bez posiadanego abonamentu) to dostanę jakiś tydzień free czy coś?

Nie dostaniesz, już żadnych dodatkowych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuje pomocy jakiegoś doświadczonego gracza. Coś dziwnego stało się z moim kontem. Proszę o kontakt na Skype: speedy_olo, Steam: Oloninho oraz Xfire: oloninho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem: zaczęliśmy jakieś 3 tygodnie temu raidować gildią. Najpierw dobieraliśmy ludzi z pugów, bo za mało ludzi w gildii było a teraz jest problem taki, że miejsc w raidzie jest 10 a ludzi 15. I jak to teraz pogodzić. Czy zabrać się za dkp i na tej zasadzie rozdawać loot i przydzielać miejsca w raidzie czy w jaki sposób? Jak to u Was w gildiach jest rozwiązane gdy więcej ludzi chce iść na raid niż jest miejsc możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 23:37, Kresseleth napisał:


U mnie jeszcze w Wotlku to było tak, że nowi byli brani na te bossy co są na farmie żeby pozbierać loot, a na progress jest brana główna, zaufana drużyna. Oczywiście DKP jako system rozdawania lootów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gildia po pierwsze dzieli ludzi na dwie grupy: casual i progress. Kiedy robimy raid dla casuali, np. BWD to oni mają pierwszeństwo, kiedy chodzi o progress run Ci drudzy mają pierwszeństwo. Jeśli na dane miejsce jest więcej niż jeden chętny, oficer ustala rotację albo ludzie sami się zamieniają w zależności od tego jaki loot potrzebują. Poza tym żadnego systemu dkp nie stosujemy, zwyczajny need/greed zawsze nam wystarczał. I gildia działa w taki sposób, z tego co mi wiadomo, już ze 3 lata, także system się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste zaczynajcie zbierać kolejne RG. Na początku będziecie musieli dopychać altami/pugiem ale potem będzie łatwo. DKP jako loot rule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po roku przerwy wracam do wowa:) Akurat jestem po obronie i właśnie zaczynam wakacje więc już sobie nie odmówiłem. A co najlepsze najbardziej zachęciło mnie do tego, że znalazłem ek cata w promocyjnej cenie 130 zł więc za kilka dni dojdzie do mnie moja pierwsza kolekcjonerka. Pewnie for fun sobie przez wakacje ze znajomymi pogram, może też jakieś pvp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać (starter) i juz na poczatku zlamiłem. Przeczytałem Glyphic Letter który mówił że mam iśc do trenera magów w bibliotece, i zaraz po przeczytaniu go wywalilem, a okazalo sie ze muszę go miec aby dokonczyć tego questa. Jak mogę teraz odzyskać taki list?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z lootem na raidach udalo sie jako tako rozwiązać ale teraz inny problemik. Robię paladyna, żeby na raidach healować i zastanawiam się nad profesjami dla niego. Na 100% będzie enchanting i do tego zastanawiam się nad alchemią albo inskrypcjami. Które bardziej się opłaci i z którego więcej można zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 00:06, Kresseleth napisał:

Problem z lootem na raidach udalo sie jako tako rozwiązać ale teraz inny problemik. Robię
paladyna, żeby na raidach healować i zastanawiam się nad profesjami dla niego. Na 100%
będzie enchanting i do tego zastanawiam się nad alchemią albo inskrypcjami. Które bardziej
się opłaci i z którego więcej można zarobić?

moim zdaniem alchemia
bonus jak bonus, ale bardzo przyjemna profka do skilowania a pożniej do używania, bez farmienia daili jak na jc czy szukania zarobku na siłe przy inskrypsji (teraz to chyba tylko na kartach sie zarabia z tego, bo glifami to różnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już 4 portale do tych światów z Cataclysmu i brakuje mi jeszcze Twilight Highlands. Jak go zdobyć? Na tablicy w Orgri nie mam już żadnych questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:22, Oloninho napisał:

/ciach/

http://www.wowhead.com/quest=28717 - jeśli już się przeniosłeś do TH i wykonałeś ten quest to, aby mieć portal trzeba wykonać dodatkowy quest - jest on którymś z kolei w tamtym miejscu - dopiero po jego skończeniu portal stanie się aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:22, Oloninho napisał:

Mam już 4 portale do tych światów z Cataclysmu i brakuje mi jeszcze Twilight Highlands.
Jak go zdobyć? Na tablicy w Orgri nie mam już żadnych questów.

Uzupełniając wypowiedź powyżej, jak cię szamani wyślą po jakieś esencje z water elementali, to to jest ten quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w Silvermoon City wymiana przedmiotów za reputacje. Bo mam już honored i chyba jest to po coś, a nie dla picu;). Jeżeli tak to gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innych miastach kwatermistrzowie stoją obok miejskich punktów lotniczych.

Za reputację u tych frakcji jest tylko torba i płaszczyk na 40 lvl. Oprócz tego po uzyskaniu maksimum możesz sobie kupić wierzchowce przypisane do danej rasy, co pomaga w nabiciu achievementa związanego z ilością posiadanych pojazdów i uzyskaniu za to ładnego białego smoka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się