Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

36 godzin dla jednych, 24 dla innych, a działa tylko część, warto czasem popatrzeć na przypięte tematy na forum blizza, jest lista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:05, Dann napisał:

K własnie dostałem nowego pre-paida, wchodze na strone wow-europe.com, a tam wyskakuje mi jakis
gnom i pisze, ze najlepsi technicy, wybrani zarówno spośród gnomów, jak i gobliów juz od kilku
ładnych godzin pracują, aby przywrócić strone online :P Ciekawe ile Blizz im za to płaci :))
A tak na poważnie, nikt nie orientuje się, jak długo moze to potrwać ?


To już wisi od pół dnia, a może potrwać długo (zwróć uwagę na soon(tm)) :P

Możesz sobie na stronkę wejść przez: http://www.wow-europe.com/en/lowbw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Michała256-ego :)

Dzięki wielkie za tego linka :) Przynajmniej mogłem sobie Pre-paida spokojnie dodać. Thx again :)

PS. Tez uwazam, ze słowo "soon" dla Blizza znaczy zupełnie cos innego niz dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 15:05, Dann napisał:

PS.
Własnie opusciłem server Doomhammer, gdzie po prostu nie chciałem juz wiecej grac medykiem.
Teraz szukam jakiegos spokojniejszego i luźniejszego servera, na ktorym mogłbym spokojnie zacząć
grę od nowa Magiem (tylko magiem :) Oczywiście jedynie Normal, bo PvP nie interesuje mnie zupełnie.
No i jak zawsze po stronie Alliance :P Jezeli znacie jakies fajne servery Normal z miła atmosfera,
gdzie początkujący human/mage mogłby z czasem znalesc dla siebie miejsce (a moze nawet i gildię
:), to ja jestem otwarty na wszelkie propozycje :P) Dziękuję

ja gram na serwerze normal i dla magow miejsca juz nie ma. pytalem wszystkie gildie ktore juz czesto robia mc i mowia ze magow nie rekrutuja... zaczalem warriora (na instance, a jak nie bedzie dobry do pvp). magiem gra sie trudno... aha musze sie pochwalic ze od godziny 11 gram na swoim serwerze :P nie bylo go na listach ;p Turalyon RoX!

BTW... Powieccie mi o co chodzi. Biegam sobie warriorkiem podchodze do typa na 19 (warrior). biore inspect. tam prawie wszystkie itemy rare (oprocz back i bindings). lukam na bron, mieczyk z deadmines na 19 lvl (mam taki warriorem) ale patrze na staty... CRUSADER!! na chescie +100 hp na bindingsach enchanty na wszystkim co sie da enchanty! i typek podchodzi do typa co w zielonych itemkach biega (25-27lvl) i go sobie klepie. czy to nie fair? na wsg dobrze mi idzie (mam axe na 15 lvl rare z +7dmg) ale i tak nie wale jak ci z crusaderem. typek z ktorym robilem duela wzial mnie na 2-3 ciosy. Czy normalnie grac sie juz nie da ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:19, Radzisz napisał:

BTW... Powieccie mi o co chodzi. Biegam sobie warriorkiem podchodze do typa na 19 (warrior).
biore inspect. tam prawie wszystkie itemy rare (oprocz back i bindings). lukam na bron, mieczyk
z deadmines na 19 lvl (mam taki warriorem) ale patrze na staty... CRUSADER!!


To posatc z ligi WSG 10-19. Osoby ktorym znudziala sie gra na BG swoja postacia tworza postaci na 19 poziomie aby grac na BG (nie trzeba duzo czasu tracic na latanie za poziomami). Jako ze jest to posatc jakiegos 60 poziomowaca to stac go na rozne enchanty ;)
PS. Zobacz na AH, ze niektore rzeczy "niebieskie" ponizej 19 poziomu maja ceny wieksze niz "niebieskie" dla 60-tek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Niedawno rozpocząłem przygodę z World of Warcraft. Słyszałem, że często pojawiają sie problemy w postaci zaludnionych realmów. Czy możecie polecić mi jakiś dobry, nieprzepełniony realm z dużą ilością graczy z Polski? Dodatkowo co sądzicie o postaci Human Warlock? Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:18, sinxx napisał:

Witam wszystkich. Niedawno rozpocząłem przygodę z World of Warcraft. Słyszałem, że często pojawiają
sie problemy w postaci zaludnionych realmów. Czy możecie polecić mi jakiś dobry, nieprzepełniony
realm z dużą ilością graczy z Polski? Dodatkowo co sądzicie o postaci Human Warlock? Z góry
dzieki za pomoc.

Jezli naprawde chcesz grac lockiem i bawic sie na maksa, osobiscie polecam jakis realm pvp, nie koniecznie Darksorrow, chociazby przez wzglad na to, ze gramy po stronie Hordy. Lock jest naprawde, w mojej skromnej opinii jednym z najmniej wdziecznych przeciwnikow. Fear, Seduce i jeszcze pare innych skili pozwola mu latwo radzic sobie z przeciwnikami melee a casterow bije na glowe iloscia HP. Jednym minusem rozpoczecia przygody z WOW od razu na serwerze pvp jest okres "mlodosci" postaci czy dosc czesta smierc z myszki gracza ze ?? zamiast levelu ale jak juz przez to przebrniesz fun jest naprawde niezly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:18, sinxx napisał:

Słyszałem, że często pojawiają
sie problemy w postaci zaludnionych realmów. Czy możecie polecić mi jakiś dobry, nieprzepełniony
realm z dużą ilością graczy z Polski? Dodatkowo co sądzicie o postaci Human Warlock? Z góry


Ja zapraszam na DoomHammer (serwer Normal). Jest tu sporo polakow (po stronie Alliance wlasnie) wiec bedziez kim pogadac i popytac na zywo. Serwer jest Full, ale kolejek nie ma.

Jelsli sie zdecydujesz to po wejsciu wpisz: /join Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kret1977 i Volvox - dzieki za pomoc, narazie wbiłem na Burning Legion ponoć teraz kolejek nie ma.Musze jednak przyznać że nadal mam dylemat, wybrać PvP czy Normal? Czy ktoś mógłby mi dokładnie wytłumaczyć jakie są różnice np. w questach i czy jest sens zaczynać nową postać na PvP??? Prosze także o opinie na temat Human Warlock, czy to dobra postać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W questach różnicy nie ma. Natomiast zasadniczą różnicą jest to, że na serwerze PvP możesz w każdej chwili zostać zaatakowany przez gracza z przeciwnej frakcji. Na serwerach PvE trzeba się zdeklarować ręcznie że chcesz walczyć. Na każdym serwerze w stolicy, strefie startowej oraz jednej strefie znajdującej się w pobliżu startowej możesz czuć się bezpiecznie (nawet na serwerze PvP), a także na każdym serwerze, gracz z przeciwnej frakcji, po wejściu do stolicy przeciwnej frakcji, lub zaatakowaniu gracza z przeciwnej frakcji (który musiał się zadeklarować do walki PvP), lub zaatakowaniu NPC z przeciwnej frakcji, oznaczonego flagą PvP - trzeba się liczyć z tym, że zostanie wypuszczona przeciwko tobie salwa kontrataku. Są w grze zadania PvP, które nawet na serwerach PvE nie pozwolą na uniknięcie konfliktu z graczami (pod warunkiem że tacy kręcą się w okolicy, ale niestety to się rzadko zdarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze panstwa, co sie dzieje? Wszedzie czytalem, ze stare, nieuzywane konta nie sa kasowane. Ja gralem w WoW w tamte wakacje i az do teraz mialem przerwe. Teraz probuje sie zalogowac na stronie http://www.worldofwarcraft.com/ i nie moge! Okazuje sie, ze ani moje Account Name ani adres mailowy nie istnieja na tej stronie. Jestem pewien, ze wprowadzilem dobre dane, bo nawet mam jeszcze kartke z nimi wydrukowana zaraz po rejestracji. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 11:52, jakwis napisał:

Prosze panstwa, co sie dzieje? Wszedzie czytalem, ze stare, nieuzywane konta nie sa kasowane.
Ja gralem w WoW w tamte wakacje i az do teraz mialem przerwe. Teraz probuje sie zalogowac na
stronie http://www.worldofwarcraft.com/ i nie moge! Okazuje sie, ze ani moje Account Name ani
adres mailowy nie istnieja na tej stronie. Jestem pewien, ze wprowadzilem dobre dane, bo nawet
mam jeszcze kartke z nimi wydrukowana zaraz po rejestracji. O co chodzi?

1. Mieszkasz w Europie?
2. Jeśli tak, loguj się na stronie www.wow-europe.com .
Pozdrawiam
Sztywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Mam problem i pytanie...;?

Jestem taurenem łowcą na 10lvl już sie wytrenowałem w zaprzyjażnianiu zezwierzętami lecz jak skonczyłęm quest
mam problem... kiedy prubuje sie zaprzyjażnić pisze mi "you have too many pets" i tego nie rozumiem poniewż nie mam żadnego zwierzaka!? PLS oo pomoc

PS: mam triala ale już kupiłem org. oO i tu też mam pytanie... czy bede mogł mieć to samo konto na org. nie tracąc przy tym nic?

Dzięki z góry wielkie pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się