Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 09:14, Makus89 napisał:

Witam... Moglby mi ktos powiedziec w jaki sposob mozna pisac na kanalach ,np. Looking for Group??


Wpisujesz: /4
Czyli slash i numer kanalu. Dodam jeszcze, ze mozesz dolaczyc do nowych kanalow piszac /join nazwa_kanalu (np. /join Polska) i opuszczac kanal piszac /leave numer_kanalu (/leave 5).

PS. Nie polecam opuszczac podstawowych kanlow bo zawsze moga sie przydac. Jak nie chcesz ich widziec to najedz kursorem an czat, kliknij prawym na zakladke General, wybierz Channels i tam mozesz odznaczcyc kanaly, a takze przypisac im inne kolory zeby bardziej sie wyroznialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 12:44, tkck napisał:

mam problem... kiedy prubuje sie zaprzyjażnić pisze mi "you have too many pets" i tego nie
rozumiem poniewż nie mam żadnego zwierzaka!? PLS oo pomoc


Nie jestem 100% pewny, ale trzeba pozbyc sie starego (podczas questu dostajesz peta). Do tego jest specjalna zdolnosc (w razie czego sprawdz tez zakladke Pet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 12:59, sinxx napisał:

Prosze także o opinie na temat Human Warlock (czy to dobra postać) oraz realmu Burning Legion???

warlock to super postać, najlepsza moim zdaniem postać w PvP,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 12:44, tkck napisał:

Witajcie!
Mam problem i pytanie...;?

Jestem taurenem łowcą na 10lvl już sie wytrenowałem w zaprzyjażnianiu zezwierzętami lecz jak
skonczyłęm quest
mam problem... kiedy prubuje sie zaprzyjażnić pisze mi "you have too many pets" i tego nie
rozumiem poniewż nie mam żadnego zwierzaka!? PLS oo pomoc

PS: mam triala ale już kupiłem org. oO i tu też mam pytanie... czy bede mogł mieć to samo konto
na org. nie tracąc przy tym nic?

Dzięki z góry wielkie pzdro


Musisz pozbyć się peta poprzez naciśnięcie prawym przyciskiem myszy na portret zwierzaka i wybrać polecenie "Abandon Pet" (czy jakoś tak) ... Co do drugiego pytania niejestem pewien ale raczej będziesz musiał założyć nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 12:44, tkck napisał:

PS: mam triala ale już kupiłem org. oO i tu też mam pytanie... czy bede mogł mieć to samo konto
na org. nie tracąc przy tym nic?

Dzięki z góry wielkie pzdro

Nie stracisz nic kontynuując grę na koncie z oryginalnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Za pomoc ze zwirzakiem (miałeś racje :)

No i dzięki za potwierdzenie moich przekonań co do problemu z kontem :)

Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W związku z ostatnimi promocjami gram.pl a konkretnie Wow''a, coraz bardziej przekonuje sie do kupna tej gry. Jednak mam pytanie co do kart Pre-paid. Wiem, ze sa rownowartoscia 60 dni gry. Czy po wpisaniu kodu z karty, te dni beda "naliczane" tylko gdy bede gral, czy niezaleznie od tego czy bede gral czy nie po 60 dniach abonament wygasnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 19:12, DarthTanatos napisał:

Witam!

W związku z ostatnimi promocjami gram.pl a konkretnie Wow''a, coraz bardziej przekonuje sie
do kupna tej gry. Jednak mam pytanie co do kart Pre-paid. Wiem, ze sa rownowartoscia 60 dni
gry. Czy po wpisaniu kodu z karty, te dni beda "naliczane" tylko gdy bede gral, czy niezaleznie
od tego czy bede gral czy nie po 60 dniach abonament wygasnie??


Niezależnie czy grasz czy nie dni lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 19:12, DarthTanatos napisał:

Witam!

W związku z ostatnimi promocjami gram.pl a konkretnie Wow''a, coraz bardziej przekonuje sie
do kupna tej gry. Jednak mam pytanie co do kart Pre-paid. Wiem, ze sa rownowartoscia 60 dni
gry. Czy po wpisaniu kodu z karty, te dni beda "naliczane" tylko gdy bede gral, czy niezaleznie
od tego czy bede gral czy nie po 60 dniach abonament wygasnie??



ja tez bym chciał zeby to było naliczanie 60dni = 1440godzin :D
zapewne chciali by tak wszyscy na swiecie oprocz bliza... wtedy pewnie by grało w wowa jeszcze wiecej osob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wam też coś ostatnio gra laguje ? Na Draenorze może niekoniecznie często, ale brat gra na Frostwhisper i ma co chwila laga i dc. I tak jest od wtorku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie letniego eventu czyli szukanie ognisk. Jestem priestem na 41lvl i razem z kumplem na 33 znalezlismy wszystkie ogniska w Easter Kingdom co było ciezkie na naszych lvl (szczególnie spotkanie ze smokiem w Blastedlands :P ). Zdobylismy zajebiste shouldersy i postanowilismy szukac ognisk w Kalimdorze i tu mamy problem :/. Szukalismy przez 3 h ogniska w Ashera czesto jako duchy i nic nie znalezlismy. Mógłby ktos podac współrzedne teog ogniska albo screena gdzie on jest, bo doszlismy nawet do Azerguosa (czy jakos tak to ten smoczek niebieksi ;p) i niec nie znalezlismy. Wielkie dzieki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:15, chwistek111 napisał:

szukac ognisk w Kalimdorze i tu mamy problem :/. Szukalismy przez 3 h ogniska w Ashera czesto
jako duchy i nic nie znalezlismy. Mógłby ktos podac współrzedne teog ogniska albo screena gdzie
on jest, bo doszlismy nawet do Azerguosa (czy jakos tak to ten smoczek niebieksi ;p)


W opisie questa jest podane North Eastern wiec nie wiem po co do Azuregosa ;p
Chyba jest na 41,42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:47, Radzisz napisał:

o patrz a ja smoka nie widzialem jak bylem w azshara :P musze sie wybrac... go nie trzeba jakos
przywolywac? :P


Sam sie respawnuje, ale rzedko kiedy tam chodzi bo jak tylko ktos w rajdujacyhc gildii go zauwzy to jest zabijany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie przyjeli do rajdujacej gildii ;) musze pobiegac po asharze i jakis kamykow poszukac (cos co ptrzebne do przywolania smiesznego Ragnaroska ;p). Ostatnio kiedy spotkałem smoczka to było w duskwood jak do zg mialem jechac :P fajnie bylo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 08:43, Radzisz napisał:

Wczoraj mnie przyjeli do rajdujacej gildii ;) musze pobiegac po asharze i jakis kamykow poszukac
(cos co ptrzebne do przywolania smiesznego Ragnaroska ;p).


he ?
w azharze to questa na to łapiesz ale nic innego tam nie robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się