Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

przykra niespodzianka serwer quel''thalas off line...czy wiecie co sie dzieje i jak dlugo to potrwa?pytam bo sam nie moge sprawdzic gdyz www wowa oblegana jak supermarket w niedziele i nie mog enawet na nia wejsc a co dopiero poszukac info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:01, Lord Ridick napisał:

nic sie niedzieje strona zawiesza się.

spokojnie poczekaj, spróbuj później. Generalnie CHILL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:06, L33T napisał:

> nic sie niedzieje strona zawiesza się.
spokojnie poczekaj, spróbuj później. Generalnie CHILL :D


latwo powiedziec:)elfi alt az sie pali do leczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:08, Dubik napisał:

> > nic sie niedzieje strona zawiesza się.
> spokojnie poczekaj, spróbuj później. Generalnie CHILL :D

latwo powiedziec:)elfi alt az sie pali do leczenia:)

ee czemu mnie cytujesz? ale chill do ciebie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:10, L33T napisał:

> > > nic sie niedzieje strona zawiesza się.
> > spokojnie poczekaj, spróbuj później. Generalnie CHILL :D
>
> latwo powiedziec:)elfi alt az sie pali do leczenia:)
ee czemu mnie cytujesz? ale chill do ciebie też :P

ooo faktycznie ...zagapilem sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez lipy www wow jest tak zawalony że h.. może dlatego niedam rady wprowadzić hasła. Ale mam takie głupie pytanie czy napewno po wpisaniu orginalnego klucza to będe mógł opłacić konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:23, Lord Ridick napisał:

bez lipy www wow jest tak zawalony że h.. może dlatego niedam rady wprowadzić hasła. Ale mam
takie głupie pytanie czy napewno po wpisaniu orginalnego klucza to będe mógł opłacić konto
?

raczej tak kolejnoś kluczy jest następująca guest = dalej uzpełniasz pełnym i może płacic grac itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:31, Lord Ridick napisał:

wiem że można dowiedzieć się ze strony ale ona jest zawalona i nie moge wejść dlatego chciałem
dowiedzieć się z tąd

telenty wspomagają postac i jej skille np Spirit tap pozwala szybciej regenrowac mane pristowi podczas rzucania czarów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Niedawno zacząłem rozgrywke w WoW. Martwi mnie jedna rzecz, grałem już wcześniej, kilka tygodni temu i wtedy w gra obfitowała paletą barw, teraz wszystko wydaje sie szarawe. Dzieje sie to w np. Ironforge czy też mieście Human. Niektórzy mówią, że to przez pogodę, inni wspominają coś o duchach. Czy ktoś mógłby mi napisać czemu sie tak dzieje, i kiedy Azeroth znów będzie obfitował pełnią barw? Ponadto, jaka jest najlepsza profesja dla Warlocka i czy może sie on nauczyć szyć ubrania Cloth? Z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do profesji to Tailoring:) Jeśli chodzi o robienie clotha oczywiście;) Powinieneś o tym wiedzieć:P

A i plaga :) Atakują nieumarli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tymi kluczami w instantach? Widzialem, ze na kanale LFG ludzie czesto pisza, ze maja jakis klucz do instanta, teraz ja znalazlem jakis w Gnomeregan. O co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 22:32, sinxx napisał:

Niektórzy mówią, że to przez pogodę, inni
wspominają coś o duchach.


Trwa inwazja plagi nieumarłych w Azeroth i taki klimat utrzyma się do momentu gdy jej nie wygracie (różnie na każdym serwerze). Słyszałem że trzeba wygrać 150 bitew aby wojna się skończyła, ale nie potwierdze tego bo u mnie na Argent Dawn wciąż wojna trwa - wygrano narazie 132 bitwy.

Dnia 02.07.2006 o 22:32, sinxx napisał:

Ponadto, jaka jest najlepsza profesja dla Warlocka i czy
może sie on nauczyć szyć ubrania Cloth? Z góry dzieki za odp.


Możesz nauczyć się każdej profesji - i na dobrą sprawę każda jest dobra. Chociaż fakt że w przypadku clothieru niektóre bardzo dobre ubrania możesz uzyskać tylko jeżeli uszyjesz je sobie sam (profesja tailoring). Krawiec jako taki nie potrzebuje żadnej dodatkowej umiejętności zbierackiej (potrzebne materiały lecą z reguły z humanoidów), co nie oznacza że nie będzie potrzebował materiałów dostarczanych przez innych rzemieślników (wymaga tego każda profesja). Oprócz tego jako drugą umiejętność możesz wziąć np. enchanting (też samo wystarczalny), albo engineering (coprawda wymaga mining, ale materiały możesz kupować, natomiast sam inżynier może skonstruować dość dobre cacka przydatne do PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 00:45, jakwis napisał:

A o co chodzi z tymi kluczami w instantach? Widzialem, ze na kanale LFG ludzie czesto pisza,
ze maja jakis klucz do instanta, teraz ja znalazlem jakis w Gnomeregan. O co z tym chodzi?

żeby otwożyc niektóre instancje potrzebujesz klucza np SM , Scholo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni próbuje opłacić konto, i jeżeli wogóle uda mi się już wejść na stronę www.wow-europe.com to o Account Management już nie ma co marzyć. wie ktoś może o co chodzi :/ (sprawdzałem u znajomego i jest dokładnie to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 08:53, AGRR napisał:

Od trzech dni próbuje opłacić konto, i jeżeli wogóle uda mi się już wejść na stronę www.wow-europe.com
to o Account Management już nie ma co marzyć. wie ktoś może o co chodzi :/ (sprawdzałem u znajomego
i jest dokładnie to samo)

to właź teraz bo mało luda jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:14, L33T napisał:

to właź teraz bo mało luda jest :P


Na główną wchodzi, a do Account Management już nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- wiem, że takie padło ale nie chce mi się szukać ;/ CZY MOŻNA ZAMROZIC KONTO, np. na czas wyjazdu??? Proszę o odpowiedz i sorry za takie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się