Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 10:40, Adrianame napisał:

Mam pytanie- wiem, że takie padło ale nie chce mi się szukać ;/ CZY MOŻNA ZAMROZIC KONTO,
np. na czas wyjazdu??? Proszę o odpowiedz i sorry za takie pytanie...



Niesterty się nieda. Konto zamraża się automatycznie jak skończą ci się dni grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft fajna gierka lecz niemoge znalesc jakis fajny i dobrze odbierajacy hyyy znam kilka stron z serverami lecz tam nie odbieraja dobrze morze ktos poda mi jakis pare serwerów jak zna lub strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:04, dylong napisał:

World of Warcraft fajna gierka lecz niemoge znalesc jakis fajny i dobrze odbierajacy hyyy znam
kilka stron z serverami lecz tam nie odbieraja dobrze morze ktos poda mi jakis pare serwerów
jak zna lub strony.


Y - http://www.wow-europe.com/
...i jeszcze jedno włóż następnym razem nieco więcej wysiłku w tekst który będziesz chciał napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 00:45, jakwis napisał:

A o co chodzi z tymi kluczami w instantach? Widzialem, ze na kanale LFG ludzie czesto pisza,
ze maja jakis klucz do instanta, teraz ja znalazlem jakis w Gnomeregan. O co z tym chodzi?



Y - w niektórych większych instancjach (np. Gnomeregan) taki klucz umożliwia wejście do instancji na skróty, dzieki czemu mozna szybciej dojść do bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh bym se moze i kupil gre, mam kase, mam wolny czas ale mam duzo gier do przejscia wiec nie kupie:( A tak wogle poweidzcie mi otwieraja jakies serwery dla nowych polskich graczy za niedlugo ? i jak tam wyglada gra w swiecie wowa bo gralem rok temu? fajnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem ze stworzeniem GILDII !!
Po zebraniu dziewieciu sygnetow <MAX> podchodzę do "Gulid Master" daje "How do i from a guilid??" a "Register a gulid character" mi jakims cudem niewchodzi klikam i klikam i nic!!
pomuzcie krasnoludowi w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 09:52, 1Shark1 napisał:

Witam
Mam problem ze stworzeniem GILDII !!
Po zebraniu dziewieciu sygnetow <MAX> podchodzę do "Gulid Master" daje "How
do i from a guilid?
?" a "Register a gulid character" mi jakims cudem niewchodzi
klikam i klikam i nic!!
pomuzcie krasnoludowi w potrzebie


Upewnij się że trzymasz Guild Charter w Bagpacku (jeżeli trzymasz go w innym plecaku, nie założysz gildi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (znaczy dzisiaj godz 00.20 :P) zabilismy ragnarosa. pierwszy raz nasza gildia to zrobila. najpier hakkar, potem ony a teraz on. loot dla wojow i paladynow... ale co tam, wrazenia nie zapomniane =) dkp sie zbiera... jeszcze nic z t1 nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 11:12, Michal256 napisał:

> Witam
> Mam problem ze stworzeniem GILDII !!
> Po zebraniu dziewieciu sygnetow <MAX> podchodzę do "Gulid Master" daje "How

> do i from a guilid?
?" a "Register a gulid character" mi jakims cudem niewchodzi

> klikam i klikam i nic!!
> pomuzcie krasnoludowi w potrzebie

Upewnij się że trzymasz Guild Charter w Bagpacku (jeżeli trzymasz go w innym plecaku, nie założysz
gildi).

dokladnie ... mialem ten sam problem zglosilem to do GMa jednakze blizz prawdopodobnie nie zamierza tego zmienic zeby guild charter mogl znajdowac sie w innym niz main, bagu.umieszczenie guilda chartera w mainie zlikwiduje twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 09:36, Mortea napisał:

> > UWAGA!!!
> > to jest ostrzeżenie dla wszystkich graczy Alliance grających na serwerze Sunstrider!!!

>
> >
> > Gracz MIGOFTIMA jest Ninja Looter''em,
> >
> > wczoraj w Scarlet Monastery tuż po zabiciu ostatniego boss''a przełączył się na Master

> Loot,
> > zabrał nagrodę i po prostu opuścił grupę.
> > Zapytany stwierdził po prostu że jest Ninja i robi to dla zabawy.
> >
> eeeeee.... co to znaczy? nie zabardzo kapuje.....

tylko tyle, że jeśli kiedyś spotkcie gracza o imieniu MIGOFTIMA to okradnie was ze wszystkiego!!!

ninja looter czytaj zlosiwy lub nieswiadomy gracz preferujacy zgarnianie zdropowanych itemkow (najczesciej dla nie swojej klasy uzywa need lub master looter okradajac w ten sposob swoja grupe) lub chestow bez rollowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wywindowaniu kurdupelka wrriora gnoma na 60 lvl zajalem sie altem elfim priestem ... moja prosba brzmi: biorac pod uwage ze SM robilem niezwykle dawno temu prosze o przypomnienie q dla alli w SM (gdzie wziasc i od ktorego NPC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich zakupiłem wowa,ale hehe nie umiem w to grac zalogowałem gre kartą mam accont name wszystko aby rozpocząć nie wiem kim grać bo jest tyle postaci ,na jakim serwie i tp...szukam kolesia co mi to objasni i wprowadzi w ten swiat wowa.z pozdrowieniami demens pliz o kontakt z nawiazaniem znajomosci na temat tej gierki
gg:8984118
xfire:demens1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

y0 zasada numer jeden grasz kim chcesz a nie kim ktoś ci każe. Nie ma najlepszej klasy są tylko takie którymi napoczątku gra się łatwiej (z naciskiem na "napoczątku"). Jak totalnie nie masz pomysłu to rób tyle postaci aż znajdziesz tą którą gra ci się najfajniej. WoW nie polaga na zabawie a nie zamartwianiu się czy dobże że kupiłem tego skilla, zbroje, talent. TO TY masz się bawic a nie słuchac tempo czyiś instrukcji. Baw się eksperymentuj, popełniaj błędy (w końcu na czymś się uczymy). Co z tego że ci powiem zrób tak i tak jak nie będziesz w pełni tego rozumiał. Zabawa tylko to się w WoW-ie liczy.
Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 15:23, Dubik napisał:

po wywindowaniu kurdupelka wrriora gnoma na 60 lvl zajalem sie altem elfim priestem ... moja
prosba brzmi: biorac pod uwage ze SM robilem niezwykle dawno temu prosze o przypomnienie q
dla alli w SM (gdzie wziasc i od ktorego NPC)


Najlepszy quest jest w Desolace (nie pamietam dokaldnie nazwy ale gosc tam ze Scarlet Crusade jest i da questa na zabicie 30 szkieletow). Niestety wsrod nagrod chyba nie ma nic dla priesta. Jest chyba jeszcze jeden z ksiazka ale nie pamietam gdzie sie dostawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 17:20, demens napisał:

witam wszystkich zakupiłem wowa,ale hehe nie umiem w to grac zalogowałem gre kartą mam accont
name wszystko aby rozpocząć nie wiem kim grać bo jest tyle postaci


Najlepiej wybrac rase taka jaka bedzie sie najbardziej podobac z wygladu i nie liczyc sie z jakimis zdolnosciami danej rasy, bo to raczej jej wyglad bedzie najbardziej wplywal na przyjemnosc grania.
Z klasa podobnie. Kazda ma swoje plusy i minusy wiec trzeba sie zdecydowac czy wolisz stac w pierwzym szeregu wypinajac piers czy moze z tylu spokojnie zasypywac przeciwnika gradem strzal.

Dnia 04.07.2006 o 17:20, demens napisał:

na jakim serwie


Burning Legion(AH), Doomhammer(A), Darksorrow(H), Venture(H).. to chyba najpopularniejsze serwery na ktorych sa polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się