Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hmm dopiero zaczynam przygodę z WoWem(ostatni raz temu grałem miesiąc po premierze w Europie) i wczoraj wszystko ok - grałem. Troche dziwne były realmy, nie słyszałem o nich wczesniej. Dziś nie mam żadnych realmów do wyboru i nie moge wejsc na liste postaci ?! Serwer Blizza padł czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 10:41, Akhor napisał:

Hmm dopiero zaczynam przygodę z WoWem(ostatni raz temu grałem miesiąc po premierze w Europie)
i wczoraj wszystko ok - grałem. Troche dziwne były realmy, nie słyszałem o nich wczesniej.
Dziś nie mam żadnych realmów do wyboru i nie moge wejsc na liste postaci ?! Serwer Blizza padł
czy co ?

jest środa.. to oznacza porządki i tyla przyzwyczaj się na releam status masz napisane " As a reminder, a weekly technical maintenance is scheduled on all Realms every Wednesday morning. We try to keep the downtime due to this weekly maintenance in the time frame starting from 5:00 am until 11:00 am (Paris Time). If a patch is applied during maintenance, then the window will be from 3:00 am until 11:00 am Paris Time. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 10:41, Akhor napisał:

Hmm dopiero zaczynam przygodę z WoWem(ostatni raz temu grałem miesiąc po premierze w Europie)
i wczoraj wszystko ok - grałem. Troche dziwne były realmy, nie słyszałem o nich wczesniej.
Dziś nie mam żadnych realmów do wyboru i nie moge wejsc na liste postaci ?! Serwer Blizza padł
czy co ?


Tak, w srody jest przerwa konserwacyjna :) Powinno dzialac ok 12-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2006 o 10:44, L33T napisał:

jest środa.. to oznacza porządki i tyla przyzwyczaj się na releam status masz napisane " As
a reminder, a weekly technical maintenance is scheduled on all Realms every Wednesday morning.
We try to keep the downtime due to this weekly maintenance in the time frame starting from
5:00 am until 11:00 am (Paris Time). If a patch is applied during maintenance, then the window
will be from 3:00 am until 11:00 am Paris Time. "


Dzięki, nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam(brakuje mi na tym forum opcji edytuj:). Wczoraj gdy zakładałem postać to miałem takie mniej znane realmy do wyboru i tylko z 15(10 recommened i 5 low) miałem Wildhammer, Tawern Mill, Ravenholdt, Outland, Aerie Pack - to pamiętam. To z powodu zbyt dużej populacji nie moge grać na innych tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy robisz pierwszą postac gra automatycznie dobiera ci realem który jest recomended albo low. Możesz grac na innych po stwożeniu 1 postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:02, L33T napisał:

kiedy robisz pierwszą postac gra automatycznie dobiera ci realem który jest recomended albo
low. Możesz grac na innych po stwożeniu 1 postaci.


chyba nie. serwer wybiera ale jest opcja pokazania listy serwerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm gdy gram sobie i inna osoba chce wejść na to konto, bo składam się ze znajomym po 6 dych, to ja dostane disconnecta czy ta osoba nie bedzie mogła wejsc na konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:31, Akhor napisał:

Hmm gdy gram sobie i inna osoba chce wejść na to konto, bo składam się ze znajomym po 6 dych,
to ja dostane disconnecta czy ta osoba nie bedzie mogła wejsc na konto ?


Ty dostaniesz disconnecta. Zawsze. Gra odbiera to chyba tak, że coś ci się zacieło i ty wyszedłeś z gry, ale serwer myśli, że nadal jesteś zalogowany. Wtedy wywala tego pierwszego clienta

PS Też mam taką sytuację :) Nawet dobre wyjście, jeśli nie związałeś się z WoWem na śmierć i życie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2006 o 11:45, Adamon napisał:

Ty dostaniesz disconnecta. Zawsze. Gra odbiera to chyba tak, że coś ci się zacieło i ty wyszedłeś
z gry, ale serwer myśli, że nadal jesteś zalogowany. Wtedy wywala tego pierwszego clienta

PS Też mam taką sytuację :) Nawet dobre wyjście, jeśli nie związałeś się z WoWem na śmierć
i życie ;]


Uuu to chyba kumplowi disca w BWL zrobilem ;D A da sie jakos poznac bez logowania ze on gra ? bo on jest w Anglii i ciezko go zlapac na gg czy msn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:24, Akhor napisał:

Uuu to chyba kumplowi disca w BWL zrobilem ;D A da sie jakos poznac bez logowania ze on gra
? bo on jest w Anglii i ciezko go zlapac na gg czy msn.


Musialbys sie spytac kogos kto ma go na swojej Friends liście, czy jest online. Jest test drugi sposób - on potem będzie próbował się może zalogować ponownie i tobie zrobi disconnecta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 13:45, Adamon napisał:

> Uuu to chyba kumplowi disca w BWL zrobilem ;D A da sie jakos poznac bez logowania ze on
gra
> ? bo on jest w Anglii i ciezko go zlapac na gg czy msn.

Musialbys sie spytac kogos kto ma go na swojej Friends liście, czy jest online. Jest test drugi
sposób - on potem będzie próbował się może zalogować ponownie i tobie zrobi disconnecta ;]


zacznijcie obaj korzystac z xfire - ono pokazuje w co ktos aktualnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 16:17, Jcdx napisał:

> > Uuu to chyba kumplowi disca w BWL zrobilem ;D A da sie jakos poznac bez logowania
ze on
> gra
> > ? bo on jest w Anglii i ciezko go zlapac na gg czy msn.
>
> Musialbys sie spytac kogos kto ma go na swojej Friends liście, czy jest online. Jest test
drugi
> sposób - on potem będzie próbował się może zalogować ponownie i tobie zrobi disconnecta
;]

zacznijcie obaj korzystac z xfire - ono pokazuje w co ktos aktualnie gra


Jeśli ma uruchomionego x-fire''a. Fakt, zapomniałem o nim, może dlatego, że go sobie założyłem, ale dawno wyinstalowałem, bo to strasznie denerwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem WoW za 100zł w gram.pl. Czy musze kupic jakas karte zeby właczyc gre? "Do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie karty płatniczej lub karty pre-paid." Nie ma żadnego okresu próbnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:26, ThoruS napisał:

Zamowiłem WoW za 100zł w gram.pl. Czy musze kupic jakas karte zeby właczyc gre? "Do uruchomienia
gry wymagane jest posiadanie karty płatniczej lub karty pre-paid." Nie ma żadnego okresu próbnego?


Jak kupiłeś grę, to po co ci okres próbny? Coś takiego nazywa się Guest Pass - 10 dniowa, darmowa gra w WoWa, na ograniczonych zasadach(więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnych stronach). Przy zakładaniu pełnego konta musisz podać CD-KEY oraz nr karty płatniczej, lub zakupić kartę pre-paid i wpisać jej numer. Po tym otrzymasz darmowe miesiąc gry(zagwarantowany już w pudełku) i dalej musisz grę opłacać. Jeśli użyjesz karty płatniczej to będzie ci pobierany miesięczny, 3 miesięczny lub 6 miesięczny abonament, a jeśli użyjesz karty pre-paid to będziesz miał jeszcze 60 dni gry(z karty) i potem musisz dokupić kolejną kartę(lub użyć karty płatniczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:27, SD4HJ napisał:

Heh bym se moze i kupil gre, mam kase, mam wolny czas ale mam duzo gier do przejscia wiec nie
kupie:( A tak wogle poweidzcie mi otwieraja jakies serwery dla nowych polskich graczy za niedlugo
? i jak tam wyglada gra w swiecie wowa bo gralem rok temu? fajnie jest?


ee odpowie mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się