Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam

W związku z brakiem tematów na temat WoW''a, które wałkowaliśmy od ponad roku, tworzę ten temat dla osób poszukujących wiedzy na temat najlepszej (moim zdaniem :)) gry MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:57, Ragyfast napisał:

Hmm oby ktoś miał kopię całego FAQ na temat WoW (Płatności itp.) bo wpisywanie tego wszytkiego z pamięci może okazać się
kłopotliwe. :P

hehe, dokładnie. Bardzo byłem zaskoczony, że nie przeniesiono tutaj bazy starego forum, no ale może działą na innym silniku.

Jak zakupić kartę prepaid?? Nie potrafię jej znaleźć w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z okazji, ze nowe Forum i nowy temat...

Zapraszam wszystkich chetnych pograc w milym towarzystwie do mojej Gildii w hordzie o nazwie The Bleeding Hollow, gramy na serwerze PvP-RP o nazwie The Venture Co. Mamy nawet strone: www.thebleedinghollow.prv.pl
Za wiele to na niej jeszcze nie ma, ale prosze o wyrozumialosc, bo to moja pierwsza strona w zyciu :-) Zapraszam wszystkich! Moj nick w grze to: Kristof (Tauren - Wojownik), ale mozecie tez sie kontaktowac z Ahleage, chetnie przyjmiemy nowych, zdolnych graczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje strona na której będzie opisane jak używać Macro... (najlepiej po polsku) mniej więcej wiem jak tego uzywac i do czego słuzy, jednak nie znam większości komend co sprawia, że moje Macro nie jest zbyt dobre. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:15, Mika napisał:

Czy istnieje strona na której będzie opisane jak używać Macro... (najlepiej po polsku) mniej więcej wiem jak tego uzywac
i do czego słuzy, jednak nie znam większości komend co sprawia, że moje Macro nie jest zbyt dobre. Z góry dzięki za pomoc
:)


Zależy do czego chcesz macro. Większość popularnych można znaleźć np. bandażowanie siebie.
Wejdź tu http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=400 co prawda na tej stronie są głównie mody, a nie macra, ale można znaleźć bardzo dużo przydatnych, że wymienię parę:
- radar (nie wiem, czy jest już wersja do patcha 1.7) - alarmuje o wrogim graczu w pobliżu.
- pokazywanie ilości HP i many przeciwników (albo w %, albo normalnie w liczbach).
- bandażowanie siebie.
- mody dla danej klasy np. licznik flash powderów i blind poderów dla Rogue.
- wszelkiego rodzaju liczniki pokazujące np. ile jeszcze będzie trwał sap, hibernate, polymorph.
i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:17, Kris_bla napisał:

Zapraszam wszystkich chetnych pograc w milym towarzystwie do mojej
Gildii w hordzie o nazwie The Bleeding Hollow, gramy na serwerze PvP-RP o nazwie The Venture Co. (...)
Moj nick w grze to: Kristof (Tauren - Wojownik), ale mozecie
tez sie kontaktowac z Ahleage, chetnie przyjmiemy nowych, zdolnych graczy :-)


A widzisz, walcząc któregoś dnia na Warsongu (Aesandil, Człowiek Paladyn) spotkałem taurena o znajomo brzmiącym imieniu Kristof. Znajomo, gdyż skojarzyło mi się z naszym dawnym Argent Dawn. Natomiast nie mogę sobie przypomnieć, czy spotkałem jeszcze kogoś z Waszej gildii. Jak na razie wpadam dosyć często tylko na członków Decapitum (polska gildia Devilisha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i nie za bardzo się orientuję w pewnej kwestii. Mianowicie, zakupiłem grę World of Warcraft i interesuje mnie pewna rzecz: gdy ja skasuję swoje konto, to kiedy sprzedam grę, to osoba która ją ode mnie kupiła będzie mogła użyć tego keya (którego ja w czasie instalacji) aby założyć swoje konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, dlatego jak będziesz sprzedawał grę, to nie usuwaj konta. Obecność postaci dobrze wyekwipowanej może w dodatku pozwolić na zwiększenie ceny. Nawet jeśli ktoś nie będzie grał Twojąpostacią, to może sprzedać Twój ekwipunek i zacząć grać swoją postacią z niezłym zapleczem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:53, jendrek1988 napisał:

Witam, jestem tu nowy i nie za bardzo się orientuję w pewnej kwestii. Mianowicie, zakupiłem grę World of Warcraft i interesuje
mnie pewna rzecz: gdy ja skasuję swoje konto, to kiedy sprzedam grę, to osoba która ją ode mnie kupiła będzie mogła użyć
tego keya (którego ja w czasie instalacji) aby założyć swoje konto ?


Nie można usunąć konta, które już się raz założyło. Możesz, co najwyżej, zawiesić je na czas przerwy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czemu nie mam mozliwosci odpowiedziec na post Seaven-a... nie ma po prostu klawisza "odpowiedz" i "url"...


Ale odpowiem tutaj:
Ja tez gralem/gram na Argent Dawn jako Paladyn Kristof (60 lvl) :-) Takze mozliwe, ze sie znamy :-)

P.S. Jeszcze raz zapraszam do Gildii The Bleeding Hollow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 07:18, Jasió napisał:

Nie można usunąć konta, które
już się raz założyło. Możesz, co najwyżej, zawiesić je na czas przerwy w grze.


Rzeczywiście, wpadłem na tym chwilę po opublikowaniu posta, a nie ma na razie opcji edytuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw - jak moge "zamrozic" konto gdy wykorzystalem juz 23 dni z karty pre-paid?? - w stronie zarzadzania kontem nigdzie takiej opcji nie znalazlem..., plz help me :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:40, kluczmen napisał:

btw - jak moge "zamrozic" konto gdy wykorzystalem juz 23 dni z karty pre-paid?? - w stronie zarzadzania kontem nigdzie takiej
opcji nie znalazlem..., plz help me :(


Konto zamrozi ci sie samo gdy minie okres do którego przedłużyłeś czas grania.. Po upłynieciu terminu do ktorego możesz grac konto samo automatycznie jest zamrazanie, a odmrozic możesz je ponownym zapłaceniem za gre:) Niestety jesli teraz grac nie mozesz a masz ponad jeden miesiac grania zapłacony.. To niestety ci to przepadnie;/ Jest jeszcze możliwość żę napiszesz do blizza i zamrożą ci konto i odmrożą jak bedziesz już znów mogł grac... Ale nie wiem czy ktoś to stosował i czy to wypali..
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:40, kluczmen napisał:

btw - jak moge "zamrozic" konto gdy wykorzystalem juz 23 dni z karty pre-paid?? - w stronie zarzadzania kontem nigdzie takiej
opcji nie znalazlem..., plz help me :(


Zamrożenie konta następuje automatycznie po wykorzystaniu dostępnej liczby dni znajdujących się jeszcze na karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się