Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2012 o 00:08, pkapis napisał:


Sprawdz na Wowhead. W zeszlym roku byl bug, ktory pozwalal sie dostac do srodka budynku,
jesli mogles na nim wyladawac.

Próbowałem już i raczej nie działa, jutro spróbuję jeszcze raz ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 00:21, SarenkaB napisał:

Próbowałem już i raczej nie działa, jutro spróbuję jeszcze raz ale wątpię.


Bug nadal działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło już z pół roku odkąd ostatnio grałem. Mam 85. DK i pytanie - co teraz można robić samemu na tym poziomie? Wciąż otrzymuje się jakieś tokeny za randomy HC i wykupuje niezły gear za nie, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 19:28, Undertaker napisał:

Minęło już z pół roku odkąd ostatnio grałem. Mam 85. DK i pytanie - co teraz można robić
samemu na tym poziomie? Wciąż otrzymuje się jakieś tokeny za randomy HC i wykupuje niezły
gear za nie, czy jak?

Tak, dalej się otrzymuje darmowe epixy za robienie facerollowych HC. A co do robienia to poza HC możesz także robić cały jeden raid w aż trzech różnych poziomach trudności. Jeśli cię PvE nie interesuje to istnieje możliwość poświęcenia się PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 19:28, Undertaker napisał:

Minęło już z pół roku odkąd ostatnio grałem. Mam 85. DK i pytanie - co teraz można robić
samemu na tym poziomie? Wciąż otrzymuje się jakieś tokeny za randomy HC i wykupuje niezły
gear za nie, czy jak?

Możesz sobie nawet porajdować z losowo wybraną grupą. LFR to specjalny poziom trudności dla ''niedzielnych'' rajdowców, wszystko ponerfowane do granic możliwości, by każdy mógł sobie obejrzeć Deathwinga. "Każdy" oznacza w znacznej części ludzi na /followie, z PvP gearem podbijającym ilvl i ignorującym wszelkie mechaniki bossów - bez obaw, większość walk pozwala na takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 16:05, Undertaker napisał:

A gdzie uruchomić ten system? W randomach widzę tylko dungeony


Bodajże po prawej stronie od dangeonów na pasku masz ikonkę rajdów albo łatwiej - Ctrl + I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 16:05, Undertaker napisał:

A gdzie uruchomić ten system? W randomach widzę tylko dungeony


ctrl + i o ile mnie pamiec nie myli

spoznilem sie :/ mialem otworzona strone i poszedlem na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 08:07, Undertaker napisał:

Czy nikt już w to nie gra? Kiedyś, jak pamiętam, temat tętnił życiem - a teraz?


A teraz zostali narzekacze i pve boty :P Z checia bym podebatowal o grze, ale pve nie gram, a narzekania juz naprawde mam dosc, szczegolnie od ludzi ktorzy grali w to 5 lat i nagle sie obudzili jaka to ta gra jest zua i niedobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 08:07, Undertaker napisał:

Czy nikt już w to nie gra?


Wiesz nadchodząca TERA, GW2, czy nawet raczkujący SWTOR zbiera swoje żniwo, po paru latach wszystko się może znudzić, zwłaszcza przy takim nastawieniu do contentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 09:24, Shinigami napisał:

> Czy nikt już w to nie gra?

Wiesz nadchodząca TERA, GW2, czy nawet raczkujący SWTOR zbiera swoje żniwo, po paru latach
wszystko się może znudzić, zwłaszcza przy takim nastawieniu do contentu ;)

Co nie zmienia faktu ze mordercow wowa na przestrzeni tych kilku lat bylo sporo i poki co zaden nawet do rozporka nie podskoczyl. I cos mam wrazenie ze to sie szybko nie zmieni.
Co jednak ma swoje minusy, moze jakby sie pojawila prawdziwa konkurencja to blizz by troche lepiej ogarnal temat, zobaczymy co wyjdzie z tym nowym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 09:27, TigerXP napisał:

zobaczymy co wyjdzie z tym nowym dodatkiem.


Uważasz, że pandy, pokemony, facerollowe HC i raidy oraz nowe talenty (by dzieci się nie pogubiły) przyciągną ludzi? Do tego czytałem wczoraj na mmo-champion blue posta, który mówił o tym, iż MoP ma posiadać mniej contentu niż Cata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze akurat mi sie te zmiany podobaja, a to czy beda pandy czy hipopotamy mi juz wisi, a w wieku 27 lat nie uwazam sie juz za dziecko. Poczekamy zobaczymy, akurat hc i insty mi wisza, gdyz jak wczesniej juz wspomnialem, gram wylacznie pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 08:07, Undertaker napisał:

Czy nikt już w to nie gra? Kiedyś, jak pamiętam, temat tętnił życiem - a teraz?


Tylko o czym tu gadać?
O sprawach specyficznych dla klas którymi gram - nie bardzo, bo mimo wszystko za mało osób się tu wypowiada. Zresztą, od czego jest mmo-champion, maintankadin czy inny elitist jerks.
O sprawach community mam WoW Insider, Tankspot, Gamebreaker TV, mmo... średnio się do tego nadaje.
O lore imho najlepiej rozmawia się też na WoW Insider.
Jest jeszcze forum mojej gildii, na którym też spędzam sporo czasu.

Nadal gra w to sporo osób, ale Ci którzy ciągle to robią, pewnie tak jak ja, odnaleźli swoje nisze w Internecie i ich się trzymają. Gram.pl ze swoim jednym tematem na grę i wiecznie niedoinformowanymi newsmanami nie jest najlepszym miejscem do rozmów o tak rozbudowanej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 10:03, Rizzan napisał:

Uważasz, że pandy, pokemony, facerollowe HC i raidy oraz nowe talenty (by dzieci się
nie pogubiły) przyciągną ludzi?


Ja tak uważam. Nadal mało osób raiduje, a pvp dla casuala bez odpowiedniego gearu to koszmar, nawet jeśli jako tako ogarnia własną klasę. Ta gra bardzo potrzebuje contentu, który zatrzyma ludzi w grze, niechby to nawet były pokemony, było nie było, tego typu gra odniosła i nadal odnosi ogromne sukcesy na całym świecie. Trudne HC są fajne, ale też tylko dla ludzi, którzy... raidują, bo mają trochę zabawy na 5 minut, a i to tylko przez pierwsze kilka razy, potem to ich zwyczajnie nudzi, robi się zbyt proste, poza tym vp można szybciej zebrać w jeden wieczór w raidzie. Zdecydowana większość graczy, którzy nie raidują chce po prostu odreagować w grze irl, w takiej sytuacji trudne hc to najgorsze co mogłoby ich spotkać.
Zresztą, na początku MoP zapewne super łatwo nie będzie, bo prawie każdą klasę czekają spore zmiany, więc ludzie będą musieli nauczyć się grać od nowa, a nie każdy chwyta wszystko w jeden wieczór - i to wcale nie znaczy, że jest złym graczem, może po prostu nawet nie ma czasu na ten jeden wieczór spokojnej gry.
Jeśli masz wrażenie, że wszyscy dookoła narzekają jaka ta gra jest prosta, to masz złe wrażenie. Nie należy zapominać, że przy 10 milionowej bazie graczy zdecydowana większość w ogóle nie zagląda na fora z nią związane, ani tym bardziej się na nich nie udziela. Oni chcą po prostu zalogować się na kilka godzin w tygodniu do innego świata, gdzie będą mogli się dobrze bawić, a przy tym zachowają poczucie stopniowego postępu i rozwoju własnej postaci.
Poza tym dopóki istnieją normal modes i hc modes w raidach, to w czym Ci przeszkadza to, że ktoś zrobi to samo na niższym poziomie trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się