Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hej mam takie pytanko właśnie zauważyłem wszystkie streamy i wogóle że invity do mist of pandaria są rozsyłane...
a ja dalej mam na koncie World of Warcraft®: Cataclysm [WoW1] PTR
A słyszałem że to już dawno znikło...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
tzn. Cataclysm każdy ma w chili obecnej, uważam, że Twoje konto jest normalne. Są rozsyłane, ale jak na razie trafiają do nielicznych osób zaproszenia :) To tylko beta testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 21:36, Flurry napisał:

>
tzn. Cataclysm każdy ma w chili obecnej, uważam, że Twoje konto jest normalne. Są rozsyłane,
ale jak na razie trafiają do nielicznych osób zaproszenia :) To tylko beta testy


Pozostaje granie w Diablo III ;p
No to nic czekam na invita do mist of pandarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Gram narazie swoim Paladynem na tym startowym (do 20Lv) acc i jakoś ta gra mnie nie przekonuje do siebie, mam póki co 9 Lv.
Czy to odczucie takie pozostanie, czy jakoś się rozwija ta gra z biegiem czasu i wyższego lvla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 13:59, AngelonMarcus napisał:

Hmm... Gram narazie swoim Paladynem na tym startowym (do 20Lv) acc i jakoś ta gra mnie
nie przekonuje do siebie, mam póki co 9 Lv.
Czy to odczucie takie pozostanie, czy jakoś się rozwija ta gra z biegiem czasu i wyższego
lvla?

WoW to gra, która naprawdę zaczyna się dopiero na maksymalnym levelu a cały proces levelowania to zawsze była w zasadzie tylko formalność (no, najdłużej to zajmowało za czasów samej podstawki). Na niskich levelach wrażenie teraz na pewno nie jest najlepsze widząc pusty świat. Dużo potem niestety zależy też właśnie o wyborze serwera, czego sam doświadczyłem, gdy populacja mojego zaczęła się kurczyć. Na serwerach o niskiej populacji nawet na najwyższym levelu ta gra może nie dostarczyć zbyt wielu pozytywnych doświadczeń a Blizzardowi nie spieszy się do łączenia serwerów...

Czy początkowe odczucia znikną to zależy min. od powyższego czynnika jak i kilku innych. Trudno powiedzieć, ale jeśli gra nie wciągnie cię do tego 20 levelu to warto się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 13:59, AngelonMarcus napisał:

Czy to odczucie takie pozostanie, czy jakoś się rozwija ta gra z biegiem czasu i wyższego
lvla?

Ciężko określić jak to będzie u Ciebie. Moje spotkanie z WoW było rozłożone na dwa podejścia. Pierwsze, mające miejsce tuż po premierze, sprawiło, że grę odsprzedałem po 2 tygodniach, bo grind był wprost straszny, a zdobywanie kolejnych poziomów to była droga przez mękę. Drugie podejście trochę ponad rok temu i... całkiem inna gra: pierwsze lv poszły szybko, a i gra jakoś bardziej do mnie trafiła. Aktualnie mam łącznie 8x85, gram czynnie kolejnymi dwiema postaciami, a 4 chodzą stale na DSa i jakoś się to toczy. Na pewno Diablo III odciągnie mnie na czas jakiś od WoW, ale na chwilę obecną bawię się nad wyraz dobrze - ale to pewnie również zasługa ludzi z gildii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 13:59, AngelonMarcus napisał:


Pograj sobie na Dungeons ( wyprawach - 15 lvl), oraz arenach walki od 10 lvl, a może to było na odwrót bo nie pamiętam . Ale w każdym razie samemu to nic ciekawego, to gra mmo - pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie powiem wam że przyciągnął mnie do tej gry status tytułów, czy tam osiągnięć, całkiem ciekawe. Możliwe że wykupię ten Battle Chest, ale jeszcze się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcling, a ja lubie lvlowac i robic wszelkie questy, zwlaszcza teraz jak pojawily sie calkiem ciekawe chainy ;) chociaz w starym wowie tez mi lvlowanie sprawialo przyjemnosc. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowe pytanko. Jak przypuszczacie (a może wiecie na 100%, np. na przykładzie SC2), czy można grać jednocześnie w dwie gry połączone jednym kontem Battle.net? Mam tu na myśli konkretnie WoW-a i Diablo 3. Planuję zapisać się na AP i zgarnąć D3, ale nie chciałbym żeby się okazało, że musimy z żoną wybierać - czy ja gram w danej chwili w WoW, czy ona w D3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 21:11, barsum napisał:

Prosiłbym o kontakt kogoś kto może wysłać Scrolla. :) Info na gramie.


Ja Ci moge wyslac, podaj tylko maila tutaj albo na moje gg 348229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 19:50, Almarcino napisał:

Arcling, a ja lubie lvlowac i robic wszelkie questy, zwlaszcza teraz jak pojawily sie
calkiem ciekawe chainy ;) chociaz w starym wowie tez mi lvlowanie sprawialo przyjemnosc.
J

To prawda, że w odświeżonych krainach jest dużo lepiej. Różnie to jednak bywa. Niektórych mogą zniechęcić startowe questy i pusty świat a tyle w zasadzie trial pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,
mam za sobą prawie 1,5 tys godzin w wowie i rzuciłem go na kilka miesięcy, kilka miesięcy temu. Wtedy dostałem maila o podejrzanej działalności na moim koncie (chociaż żadnej nie było) i o utracie dostępu do niego i konieczności zresetowania hasła. Wtedy było mi to obojętne, ale teraz chcę wrócić do gry, bo 4 moje end gamowe postaci nie są już mi obojętne. I kiedy chcę je zresetować battle.net podaje komunikat o tym, dane są nieprawidłowe. Co mam zrobić? Fotkę tego maila wrzuciłem ponieżej.
Dzięki.

20120324123256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się