Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2012 o 12:33, dulak napisał:

Siemka,
mam za sobą prawie 1,5 tys godzin w wowie i rzuciłem go na kilka miesięcy, kilka miesięcy
temu. Wtedy dostałem maila o podejrzanej działalności na moim koncie (chociaż żadnej
nie było) i o utracie dostępu do niego i konieczności zresetowania hasła. Wtedy było
mi to obojętne, ale teraz chcę wrócić do gry, bo 4 moje end gamowe postaci nie są już
mi obojętne. I kiedy chcę je zresetować battle.net podaje komunikat o tym, dane są nieprawidłowe.
Co mam zrobić? Fotkę tego maila wrzuciłem ponieżej.
Dzięki.



Pisz do Blizz''a , tylko przedstawisz im swój dowód, to większość rzeczy, jak nie wszystkie odzyskasz (nawet itemy na postaci, jeśli je pamiętasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 13:20, Oxva napisał:

/ciach/


Przestałem grać kiedy ukończenie 5 osobowej instancji z cata graniczyło z cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 16:00, SoieR napisał:

> ukończenie 5 osobowej instancji z cata graniczyło z cudem ;)
nie pamiętam takich czasów ;3


Stonecore HC pierwsze 3 packi + pierwszy boss... Sukcesem było już gdy 50% drużyny nie wychodziło zaraz po wczytaniu się lokacji..

Corla do dnia dzisiejszego potrafi być suką, gdy tankowie jeszcze nie overgearowali instancji inie mogli solo tankować wszystkich addów bywało ciężko..

Karsha chyba ani razu nie udało mi się zrobić spokojnie gdy nie tankowałem/nie miałem gildiowego tanka..

Commander Springvale - ciekaw jestem ile randomów było w stanie go pokonać bez exploita z fontanną..

Hallf of Origination - pierwsze packi (te z wielkim casterem) zjadły niejedną drużynę..

Drahga.. taaaa ile ja się tam nawipe''owałem.....

jeszcze kilka przykładów by się znalazło..


Tak, ja pamiętam czasy z początków Cata gdy ukończenie 5 mana było (małym, ale zawsze) osiągnięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up To wszystko co napisałeś, to było nic, w porownaniu z dwoma, chyba mistrzami powodowania wipe''ów: Baron Ashbury na Shadowfang HC, i Ozruk na Stonecore HC. Ten drugi wszystkich kopał, tanków którzy go ogarniali była garstka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 16:00, SoieR napisał:

> ukończenie 5 osobowej instancji z cata graniczyło z cudem ;)
nie pamiętam takich czasów ;3

w zielonkach było naprawdę trudno, zanim taktyki opracowano, nie gadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno Cię tu nie widziałem, więc po pierwsze składam gratulacje z okazji ślubu, nieważne jak dawno temu to było. ;)

I odpowiadając na Twoje pytanie: na jednym koncie BN możesz grać jednocześnie zarówno w WoW jak i SC2, więc przypuszczam, że to samo będzie się tyczyło D3 [pewności nie mam, bo niestety nie posiadam dostępu do bety].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a jak to teraz jest z czasami oczekiwania w daily randomach? Nadal dpsem trzeba czekać 20 minut na znalezienie grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 11:31, alexiej napisał:

Niestety już to przeczytałem :< Ciekawi mnie tylko kiedy, bo nie zamerzam być bardzo
szczęśliwy jak się dostanę za powiedzmy miesiąc, bo wtedy już będę wolał sobie pograć
w D3...


Za miesiąc to jeszcze nie będzie Diablo III, bo premiera jest 15 maja. :) Sam się zdecydowałem na Annual Pass, znaczy się aktywuje go w poniedziałek jak moje pre-paidy do WoWa przyjdą. Chyba, że karte można podłączyć dzisiaj i wybrać od kiedy nowy abonament ma obowiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 00:29, dulak napisał:


Na wysokim levelu (85) czekam ok 16 minut Cat Formem... Jeżeli chce grac Tankiem lub Healer - wchodzą od razu :) Nawet minuty nie czekalem. Morał taki, że trzeba uczyć się tankować, albo leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 11:30, Flurry napisał:

>
Na wysokim levelu (85) czekam ok 16 minut Cat Formem... Jeżeli chce grac Tankiem lub
Healer - wchodzą od razu :) Nawet minuty nie czekalem. Morał taki, że trzeba uczyć się
tankować, albo leczyć :)

Mam słabiutki gear, bo przestałem grać na początku cata. Teraz jak wrócę do grania moim DK, będę zbierał sprzęt do tankowania, bo trochę mi szkoda przed MoP robić nowego alta. Swoją drogą bardzo lubię tego dk, tylko najbardziej żałuję że gram female BE, bo gear wygląda na nim kiepsko. Chociaż kiedyś w czasach end-gamu wotlk, kiedy Lisza ubijało się co tydzień, wszystko wyglądało świetnie :). Ale szkoda mi stówę tylko na zmianę rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W godzinach szczytu (wieczorem) dps czeka w LFD około 10 minut. Tank/healer to na ogół wejście instant. Natomiast w LFR wygląda to trochę inaczej, najkrótsze kolejki mają prawie zawsze healerzy. DPS może czekać od 5 do 20 minut - tak duża różnica bierze się z bardzo częstej rotacji graczy w LFR. Czasami może zmienić się połowa raidu między dwiema walkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 00:50, Wojman napisał:

Za miesiąc to jeszcze nie będzie Diablo III, bo premiera jest 15 maja. :) Sam się zdecydowałem
na Annual Pass, znaczy się aktywuje go w poniedziałek jak moje pre-paidy do WoWa przyjdą.
Chyba, że karte można podłączyć dzisiaj i wybrać od kiedy nowy abonament ma obowiązywać.


Ano, też zapodałem sobie Annual Passa :), jednakże ten mount mi się nie podoba co dostajemy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 17:47, Ziloh napisał:

Ano, też zapodałem sobie Annual Passa :), jednakże ten mount mi się nie podoba co dostajemy
;).


Za to podoba mi się gra, którą dostajemy. ;) Przyszły dzisiaj kody pre-paid do WoWa (z czego jeden nie działa :/) więc aktywowałem Annual Pass. Skoro i tak jesteśmy skazani na rok na WoWa to daj jakieś namiary w świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahaahhahahaahahhaah non-panda monks muahahahahhahahahaha watttacrap new models plx
nie szkoda było im tracić czas na umożliwienie grania monkiem nie pandą, kiedy cały klimat i aktualne animacje monka pasują tylko pod pandy? tyle ciekawych rzeczy można było zrobić w to miejsce ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 00:50, Wojman napisał:

/ciach/

W sumie już chyba trochę za późno na odpowiedź, ale AP możesz aktywować w dowolnym momencie: podłączasz tylko kartę, ustalasz na jaki okres będzie z niej pobierany abonament i tyle - nie ściągną Ci nawet złotówki do momentu kiedy masz choćby dzień abonamentu, więc prepaidy możesz dołożyć w dowolnym czasie. ;)
Do Diablo III już trochę ponad półtora miesiąca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się