Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 11:40, Fallen-Death napisał:

Hiho trochę podpakowałem swoją postać, co teraz robić żeby progresywnie ją ulepszać (oprócz
valor point za nim to wyfarmię to miną miesiące.) http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Mater/simple



Farm HC''ki z tabardami to przy okazji wbijesz repki, Therazane to must have (shoulder ench), inne również możesz ale nie jest to niekonieczne , kupuj gear za JP, nie gemuj dopoki nie bedziesz mial full epic gear''u (szkoda kasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Oprócz tego co Pajonk napisał, dodam od siebie pare groszy.
Najważniesza sprawa, to o ile pamiętam stats priority u warriora to mastery->stamina->parry->dodge. Parry jest ponad dodge za sprawą talentu Hold The Line (Improves your critical strike and critical block chance by 10% for 5 sec following a successful parry.) Polecem w takim wypadku gemować się w Mastery.
Inną sprawą o której chciałem wspomnieć są talenty które bym zmienił ( dałem ci linka wcześniej do proponowanego drzewka wraz z glifami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś addon pokazujący, jakich questów jeszcze nie wziąłem? Zablokowałem się na 72/76 w Hellfire Penisula i nie mam pojęcia czego mi brakuje (co o tyle dziwne, że wcześniej na innych postaciach nigdy niczego nie przegapiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
nie wie ktoś przypadkiem jak nazywa się addon, który po najechaniu na przedmiot pokazuje skąd pochodzi? (w sensie z jakiego bossa i z jakiej instancji?)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 18:51, Kadaj napisał:

Jest jakiś addon pokazujący, jakich questów jeszcze nie wziąłem? Zablokowałem się na
72/76 w Hellfire Penisula i nie mam pojęcia czego mi brakuje (co o tyle dziwne, że wcześniej
na innych postaciach nigdy niczego nie przegapiłem).


Wejdź na Wowhead, wpisz w wyszukiwarce imię Twojej postaci (jeżeli nic nie znajdzie to dodaj ją do systemu tej strony), następnie znajdź zakładkę "Quests" i tam będziesz miał pełną listę zadań, które zostały przez Ciebie zrobione i które jeszcze nie zostały ukończone (przy każdym jest informacja jak należy i gdzie rozpocząć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 18:51, Kadaj napisał:

Jest jakiś addon pokazujący, jakich questów jeszcze nie wziąłem? Zablokowałem się na
72/76 w Hellfire Penisula i nie mam pojęcia czego mi brakuje (co o tyle dziwne, że wcześniej
na innych postaciach nigdy niczego nie przegapiłem).


Carbonite, pokazuje wszystkie questy + npc''ów którzy mogą ci dać questy. Niestety jeśli brakuje Ci tych questów które wypadają z mobów to już musisz się ratować wowhead''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 18:51, Kadaj napisał:

Jest jakiś addon pokazujący, jakich questów jeszcze nie wziąłem? Zablokowałem się na
72/76 w Hellfire Penisula i nie mam pojęcia czego mi brakuje (co o tyle dziwne, że wcześniej
na innych postaciach nigdy niczego nie przegapiłem).


Zapewne to q na klucz do Instancji,zeby to zrobic musisz wykonać chain q w Shadoowmoon Valley pamiętam ze jednym z tych q jest zabicie tego chodzącego robota w Hellfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 16:24, Hardstyle4ever napisał:

Zapewne to q na klucz do Instancji,zeby to zrobic musisz wykonać chain q w Shadoowmoon
Valley pamiętam ze jednym z tych q jest zabicie tego chodzącego robota w Hellfire.

Naaah, okazało się, że to jedynie durne gobliny z rozbitego sterowca, które olałem jakiś rok temu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dopiero zaczynam przygodę z tą grą jednakże mam problem. Zakupiłem battlechest, lecz jeszcze nie założyłem konta. Natomiast umówiłem się z ciotką, że mi wyśle zaproszenie w ramach "recruit a friend". Czy jak wtedy założę konto to gra mi się uaktualni do Cataclysmu? Czy jak to będzie? Ponadto ciekawi mnie czy jak założę konto to czy dostanę miesiąc gry za free czy nie i czy jeśli po pierwszym miesiącu uruchomię klucz od battlechesta to czy dostanę kolejny miesiąc ;D Z góry dziękuję za odpowiedź.z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 08:51, Dark_elves napisał:

Mam pytanie jak przenieść się z jakiegoś miejsca w Kalimdorze do Wschodnich Królestw?
Bo latać mogę chyba tylko w granicach jednego z tego regionów?


W niektórych miastach są statki, które kursują pomiędzy Kalimdorem a Królestwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 09:20, kabak5 napisał:

Dopiero zaczynam przygodę z tą grą jednakże mam problem. Zakupiłem battlechest, lecz
jeszcze nie założyłem konta. Natomiast umówiłem się z ciotką, że mi wyśle zaproszenie
w ramach "recruit a friend". Czy jak wtedy założę konto to gra mi się uaktualni do Cataclysmu?
Czy jak to będzie? Ponadto ciekawi mnie czy jak założę konto to czy dostanę miesiąc gry
za free czy nie i czy jeśli po pierwszym miesiącu uruchomię klucz od battlechesta to
czy dostanę kolejny miesiąc ;D Z góry dziękuję za odpowiedź.z


nie, nie - to nie w tej akcji sie dostaje cataclysm :P Dostaniesz jedynie mozliwosc szybszego bicia lvla z ciotka :p


A tak btw - http://eu.battle.net/wow/en/blog/3974102/New_Zergotchi_Authenticator_%E2%80%93_Blizzard_Exclusive-01_04_2012#blog blizzard niezly dowcipas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 09:20, kabak5 napisał:

Dopiero zaczynam przygodę z tą grą jednakże mam problem. Zakupiłem battlechest, lecz
jeszcze nie założyłem konta. Natomiast umówiłem się z ciotką, że mi wyśle zaproszenie
w ramach "recruit a friend". Czy jak wtedy założę konto to gra mi się uaktualni do Cataclysmu?


W ramach "recruit a friend" nie dostaniesz darmowego czasu gry. Po otrzymaniu zaproszenia i jego zaakceptowaniu zostanie założone konto demonstracyjne WoW czyli trial. Jeśli po zrekrutowaniu zakupisz gre i dodasz i zrobisz update do pełne wersji i przynajmniej miesiąc abonamentu to w tym wypadku Twoja ciocia otrzyma darmowy miesiąc gry, a jak opłacisz WoWa na dwa miesiące to także dodatkowo specjalnego wierzchowca. Konto trial nie daje 30 dni czasu gry, natomiast jak dodasz swojego battlechesta to jak najbardziej otrzymasz darmowy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 10:31, kabak5 napisał:

Czyli w tym wypadku mam przyjąć to zaproszenie i dodać battlechesta na to konto czy tak
mam to rozumieć? :)


Wez konto, dobij sobie 20 lvl (chociaz bedziesz mial kilka ogrniaczen na trialu) i dopiero wpisz kody z pudelka. Wtedy te 30 dni zacznie leciec dopiero od 20tki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszej niz zwykle przerwie planuje powrocic na troche do wowa ;) jesli ktos chce mounta (o ile ta promocja dalej dziala) to niech rzuci scrollem ;) jakos wieczorem bede doladowywac konto.

Mail - ichvander@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 20:20, Ichvander napisał:

z tego co czytalem, to moga minac nawet 24h od czasu wyslania scrolla :/ trudno, sie
poczeka


Sprawdź też foldery ze spamem i niechcianą pocztą. Czasami tam się "gubią" zaproszenia bo bety albo Scrolle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się