Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam.

Skad czerpac info o lore? Swoja przygode z uniwersum warcrafta zaczalem od W3, potem przeczytalem 2 ksiazki (..cos o smokach. Tytulow nie pamietam, ale byl na Deathwing na bank i historia Medivha). Treaz WoW i z nudow zaczaalem wbijac archeologie. I mega ciekawe rzeczy tam znajduje :) i czy gdzies jest w dosc przystepny sposob opisane co jak bylo? Preferowane jezyki to angielski i polski ;) duzo gorzej z niemcem i hiszpanskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi zasobów czasowych do dalszego prowadzenia FAQ do WoW, jacyś chętni do przejęcia roli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie mam taki problem gram magiem i zwalilem sobie reputacje w orgimmar i nie wiem jak nabic poniewaz nie moge wziac zadnego questa ani go oddac jak nabic tą reputacje pomozcie bo nie moge zrobic zadnej profesji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:29, fakingaliance napisał:

panowie mam taki problem gram magiem i zwalilem sobie reputacje w orgimmar i nie wiem
jak nabic poniewaz nie moge wziac zadnego questa ani go oddac jak nabic tą reputacje
pomozcie bo nie moge zrobic zadnej profesji :(


Nie mam pojęcia jak można sobie pogorszyć reputację z jedną z grywalnych ras, ale masz parę opcji:
a) robić reputację z innymi rasami grywalnymi - zawsze wpada też wtedy pewien procent w pozostałych i powoli dozbierasz.
b) Robić questy w Northrendzie. Tam możesz wykupić reputację.
Chyba że po prostu ustawiłeś sobie że jesteś at war z Orkami. Ale to się powinno łatwo dać wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:51, fakingaliance napisał:

no bo zaznaczyl at war a ja bylem z nim w party i mi tez spadla caly czas :D

Na oficjalnych serwerach nie da się zaznaczyć "At war" dla grywalnej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:55, fakingaliance napisał:

podaj miejsce gdzie sa te inne rasy grywalne

Na płatnym oficjalnym serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:57, fakingaliance napisał:

ja gram na nie platnym serwie to jak mam nabic


Chciałeś powiedzieć, na pirackim. Nie ma czegoś takiego jak legalne, bezpłatne serwery. Pirackie mają poprzerabiany kod i mogą się na nich dziać absolutnie różne cuda. Nikt tutaj ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The At War check box in the Reputation panel allows you to attack members of a faction if they are not hostile toward you. If checked, you can initiate combat with NPCs of that faction, and your AoE spells will affect the mobs of that faction.

The members of the opposing factions are always at the lowest reputation level of hated, and are always locked in the At War state; it can''t be checked for other races within your faction. "


Jeszcze coś chciałeś napisać drogi piracie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie wrócić na chwile do WoW`a i zobaczyć co się w świecie dzieje. Nie mam ochoty jednak płacić za pre-paida. Nie chodzą jakieś słuchy kiedy będzie darmowy tydzień, albo podobny event?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:57, fakingaliance napisał:

ja gram na nie platnym serwie to jak mam nabic


Grając na płatnym serwerze. O nicku nic nie wspomne, a piratom nie pomagamy. BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 17:12, Oxva napisał:

I po co wprowadzasz ludzi w błąd. Oczywiście że jest to możliwe.

http://us.media.blizzard.com/wow/landing/p43/en-us/index.html

A działa to na Europę? Na europejskiej stronie nigdy tego nie widziałem a dostawałem jedynie maile kiedyś, że przy powrocie dostaje się 7 dni dodatkowo, przy wykupieniu abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się