Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2012 o 16:45, Rambos napisał:

3 mln graczy odeszło w takim czasie, nieźle... Wiele gier poszczyciło by się wynikiem
3 mln aktywnych kont :p No cóż myślę że razem z premierą MoPa znów liczba aktywnych kont
będzie w kilkunastu milionach a nie w kilku :P

Na pewno będzie sporo powracających, bo nowych raczej tak wielu znowu nie będzie. Swoją drogą, niezły ruch ze strony Blizzarda wydawać MoP w miesiąc po premierze Guild Wars 2. Do tego czasu hype na tamten tytuł już opadnie, a i mogą sporo graczy "podkraść" (chociaż trudno to zmierzyć w przypadku tamtej gry bez abonamentu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest meega :) w innym stylu niż poprzednie, w tamtych pokazywali tak wszystko ogólnikowo, a tutaj to wygląda jak kawałek sceny z jakiegoś filmu, i jest też trochę humoru :D Like.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl po obejrzeniu trailera: ludzie i orkowie są jednak równie durni. Chciałbym grać pandą bez wybierania frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 16:26, Malevyn napisał:

czy ktos wie jaki tytul nosily soundtracki z login screena z podstawki wowa, tbc i wotlk
?

tak jak z cata zwie sie ''the shattering'' http://www.youtube.com/watch?v=N-bVd9t2XA0
czy z mopa ''heart of pandaria'' http://www.youtube.com/watch?v=BkFU2WBVMIk


Vanilla: Legends of Azeroth
TBC: The Burning Legion
WotLK: Wrath of the Lich King (ambitnie, nie? :P)
Cata: The Shattering
MoP: Heart of Pandaria

To co podał Ci kolega wyżej, "Arthas, my son" to muzyka z intra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2012 o 18:46, Reffanov napisał:

To co podał Ci kolega wyżej, "Arthas, my son" to muzyka z intra.



a w intrze nie leci czasem ''invicible'' ? ten sam tekst tam jest: an karanir tanagor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 19:40, Malevyn napisał:


> To co podał Ci kolega wyżej, "Arthas, my son" to muzyka z intra.


a w intrze nie leci czasem ''invicible'' ? ten sam tekst tam jest: an karanir tanagor...


Kawałki są podobne, ale to nie to. "Arthas, my son" jest w soundtracku od początku a jesli się nie mylę, to Invincible dodali dopiero razem z ICC. Ale faktycznie, ten fragment jest podobny albo i nawet ten sam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik IMO genialny !! Przede wszystkim same pandy ukazane jednak z lekkim przemrużeniem oka, na co właśnie liczyłem bo przecież poważnie traktować się ich nie da. ;-)
Scena walki oczywiście mistrzowska, szczególnie moment pauzy kiedy człowiek i ork stoją obok siebie, wpatrując się w mnicha z minami w stylu WTF? i jeden podaje drugiemu ten naostrzony kołek do walki. ;-D
Plus oczywiście jak ten pandarian robi jedynie uniki, a ci dwaj okładają się nawzajem po gębach miast bić jego. :-)
Szkoda, że w samym WoWie walki tak nie wyglądają.
Kurde... niby miałem już nie wracać więcej do WoWa, ale Blizz jednak wciąż potrafi robić bardzo pozytywne wrażenie. Ponadto zawsze wracając czułem się, jakbym wracał na stare śmieci... niby gra się zmienia, ale i tak nie ma żadnego innego MMO, które znałbym lepiej (nawet teraz mimo ponad rocznej przerwy). Po prostu przyzwyczaiłem się i tyle... myślę zresztą nie ja jeden. :-)
Ale zobaczymy... jak na razie pre-oredra nie zamawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 17:06, Arcling napisał:

Na pewno będzie sporo powracających, bo nowych raczej tak wielu znowu nie będzie. Swoją drogą, niezły ruch ze strony Blizzarda wydawać MoP w miesiąc po premierze Guild Wars 2. Do tego czasu hype na tamten tytuł już opadnie, a i mogą sporo graczy "podkraść" (chociaż trudno to zmierzyć w przypadku tamtej gry bez abonamentu).


Patch 5.0.4 z eventem pre-mop wychodzi w dzień premiery GW2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:46, Murith napisał:

Świetny Cinametic :D Nie sądziłem, że zrobią go w ten sposób. No i pokazali jak bardzo mocni będa Monkowie :D


To Chen Stormstout.. Nie byle jaki monk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się