Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2012 o 18:32, Malevyn napisał:

no panowie, co sadzicie o zmianach ?


Ja nie śledziłem zmian od początku roku praktycznie, w bete grałem może z godzine a dzisiaj po zalogowaniu przeżyłem lekki szok ;). W sumie od nowa trzeba się uczyć i myślę, że będzie ciekawiej. Jak dotąd nie chciałem kupować dodatku natomiast teraz pojawiają się pewne wątpliwości, czy aby się nie skusić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha:
Odnowione Scarlet Monastery prezentuje się całkiem fajnie, można już low levelową wersję zobaczyć na własne oczy.
Achievementy podskoczyły mi z 3800 do 6700 ;p Wspólne pety i mounty to też dobry pomysł.
Talenty uproszczone ale to bardzo dobra zmiana, i tak każdy używał buildu z Elitist Jerks albo Icy Veins.
Cross realm stref nie miałem jeszcze okazji zobaczyć, ale ponoć teraz Dalaran jest pełen ludzi (bo w mniej zatłoczonych lokacjach pojawiają się gracze z innych serwerów).
Ogólnie jest dobrze, ale i tak do premiery MoPa nie ma za wiele do roboty. Podexpię huntera, przyzwyczaję się po pół roku przerwy do rogue w PvP, może wreszcie dokończę Loremastera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ludzi narzekających na to że "wszystkie talenty w jednej linicje są dobre" i straciłem w wiarę w przeciwników tego systemu.
Jasne, to nie jest najlepsze co mogło nam się przytrafić, wiele talentów jest po prostu do dupy(loczek) ale imo o wiele lepsze i ciekawsze od drzewek z Cata.

To co mnie urzekło w tym patchu to zdecydowanie nowe totemy dla szamana. Czekałem na taką zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawde nie rozumiem ludzi narzekających na nowy system talentów. Rzeczywiście, tyle było wyborów z poprzednim, tyle możliwości, każdy specc miał "pińćset" różnych możliwości . . . JK każdy specc miał ''Cookie Cutter'', ewentualnie mogleś wybierać pomiędzy improved Slam albo heroic strike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko w sprawie WoWa:

Czy instalator pozwala przerwać pobieranie gry w każdej chwili i wznowić ponownie, czy trzeba wszystko za jednym zamachem pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 17:49, Andrzej15 napisał:

Czy instalator pozwala przerwać pobieranie gry w każdej chwili i wznowić ponownie, czy
trzeba wszystko za jednym zamachem pobrać?

Oczywiście. Przy ponownym uruchomieniu pobieranie zostanie wznowione tam, gdzie się skończyło.

Odnośnie dyskusji o talentach wyżej: Nie jest idealnie, ale bądźmy szczerzy - poprzednie talenty nie były lepsze. Wyboru żadnego nie było, bo można było tylko albo wybrać użyteczny build, albo taki, który do niczego się nie będzie nadawał. Podobnie z glifami - teraz zmieniają one tylko drobne rzeczy i dobrze, bo było z nimi jak z talentami i enchantami - zero wyboru, tylko jedyna słuszna kombinacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Po dłuższym czasie nieaktywności wpadła mi w oko informacja na temat Scroll of Ressurection w WoW''ie.
Czy gracz z naszego pięknego kraju może otrzymać zwój?
Jeśli tak, to czy jest na forum ktoś zdolny go wysłać i na tyle uprzejmy, by to uczynić? :)
Czy powinienem wiedzieć coś jeszcze?

Z góry dziekuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 19:08, Mithervain napisał:

Czy gracz z naszego pięknego kraju może otrzymać zwój?

Tak, może. Osobiście sprawdzone. Otrzymujesz wtedy darmowe 7 dni i możliwość transferu na serwer, z którego dana osoba wysłała scrolla (chodzi o serwer wybranej postaci). Gdy opłacisz grę, osoba wysyłająca otrzymuje mounta. Jeśli masz na oku przenosiny na jakiś konkretny serwer, to warto znaleźć kogoś grającego na nim. Zawsze to jakąś oszczędność kosztów transferu.

Dnia 01.09.2012 o 19:08, Mithervain napisał:

Jeśli tak, to czy jest na forum ktoś zdolny go wysłać i na tyle uprzejmy, by to uczynić?
:)

Zapewne masa ludzi z tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 19:30, Arcling napisał:

Zapewne masa ludzi z tego wątku.

Wobec tego zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie w tym zakresie do osób dobrej woli :)

Planuję pozostać na swoim starym realmie (Defias Brotherhood RP PVP po stronie Alliance) - czy coś poza adresem mailowym /battlenetowym/ jest konieczne do wysłania zwoju?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam Battlechesta oraz Wrath of the Lich King... Opłaca się teraz kupować Cataclysm w tej promocji, czy raczej dograć postaciami, osiągnięcia pozdobywać i póki co zostawić ten dodatek dokupując także abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się bo potem cena wróci do normy.

Edit: Widzę że Cata jednak stoi za 15 euro w blizzshopie, co i tak jest średnią ceną.

Na gram z pudełkiem masz 45zł a klucz na wowprepaid jest za 35zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na instancjach Scarlet Monasery i Scarlet Halls mozna zdobyc plate itemy na 30lv, skore zalozyc je bedzie mozna dopiero na 40? Jakas MoPowa zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 18:36, T3de napisał:

Czemu na instancjach Scarlet Monasery i Scarlet Halls mozna zdobyc plate itemy na 30lv,
skore zalozyc je bedzie mozna dopiero na 40? Jakas MoPowa zmiana?


Będzie fix w patchu, problem ciągnięty od bety. Spróbuj kliknąć prawym, niektóre mimo to da się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu zacząłem się bawić w combat rogala. Teraz, po patchu nie wiem, czy warto dalej inwestować w tę klasę. Niby SS wali mocniej, ale cała rotacja zrobiła się wolniejsza, a i ciężej utrzymać SnD.

Ktoś ma może porównanie - ubrany combat i inna ubrana klasa przed i po łatce? Bo chociaż w LFR byłem trzeci (wstyd się przyznać, bo nie miałem kilku gemów/enchantów...), a do DS normala/HC nie wchodziłem jeszcze. Tak więc, czy rogal dalej będzie robił przyzwoity deeps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, ostatnio naszła mnie ochota żeby trochę pograć, wiem, że gra do 20 poziomu jest za free. Problem pojawił się, kiedy okazało się, że muszę pobrać 20 GB danych. Myślałem o zakupie Battlechest i konkretnie tego pudełeczka moje pytanie dotyczy. Czy po zainstalowaniu gry z pudełka cały czas będę mógł dobić do 20 poziomu za darmo, a dopiero potem "aktywować: abonament (czyli ten jeden miesiąc który dostaje się przy zakupie Battlechest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 09:53, Marcin08 napisał:

mam takie pytanie, ostatnio naszła mnie ochota żeby trochę pograć, wiem, że gra do 20
poziomu jest za free. Problem pojawił się, kiedy okazało się, że muszę pobrać 20 GB danych.
Myślałem o zakupie Battlechest i konkretnie tego pudełeczka moje pytanie dotyczy. Czy
po zainstalowaniu gry z pudełka cały czas będę mógł dobić do 20 poziomu za darmo, a dopiero
potem "aktywować: abonament (czyli ten jeden miesiąc który dostaje się przy zakupie Battlechest)...


Tak, ale po zakupie Battlechesta i tak będziesz musiał dociągnąć conajmniej kilkanaście GB (o ile przez tyle lat ostał się jakikolwiek niezmieniony plik na płytkach), więc może wyjść na jedno. Żeby uniknąć ew. problemów proponuję jednak zacisnąć zęby i pobrać pełnego klienta z sieci. Twój pomysł miałby większy sens gdybyś oprócz Battlechesta kupił też WotLK, Cataclysm i MoP, a i wtedy prawdopodobnie zachodziłaby potrzeba dociągnięcia kilku(-nastu/-set) elementów z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się