Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pisze tutaj bo temat z warcraft-em 3 jest mało odwiedzany a ja po prostu chcę wiedzieć ;>
Jest jakaś książka oparta na fabule Warcrafta 3 ?

i WoWie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:18, SeluS93 napisał:

Pisze tutaj bo temat z warcraft-em 3 jest mało odwiedzany a ja po prostu chcę wiedzieć
;>
Jest jakaś książka oparta na fabule Warcrafta 3 ?

i WoWie ?


Jest ich nawet całkiem sporo np. The Shattering czy Arthas: Rise of the Lich King. Wystarczy poszukać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 10:23, DemoBytom napisał:

> E tam. Kto normalny jest w stanie trzymać palce jednej dłoni na WSAD, drugą na myszce
i z klawiatury używać 6-0?
> Zostawia się normalne bindy 1-5 (albo 1-4 jeśli 5 jest za daleko), do tego Q,E,R,F,
TAB, `, ewentualnie coś z dolnego rzędu, a potem alt + te same klawisze i WSAD.

Ja od dłuższego czasu propaguję system ESDF do poruszania się. Dzięki temu mamy AQWRTG
+ 123456 łatwo dostępne, do tego shift jako modyfikator daje 24 łatwo dostępne bindy.

w obecnym momenie po łatce 5.0 nie ma już nawet takiej potrzeby ;> (chyba na każdej postaci zaobserwowałem zmniejszenie ilości potrzebnych przycisków)
ps: osobiście nie widze dobrego powodu do przestawiania się na edsf, qe&rt można od razu zwolnić przy wsad bo nie potrzeba nam obracania się, więc tak naprawde to tylko pozornie zyskujemy lepszy dostęp do prawej cześci klawiatury ale jednoczenie wiele osób będzie narzekało na niewygode w używniu tyldy, modifierów czy zxc - oczywiście zależnie od ręki/klawiatury danej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2012 o 23:26, SoieR napisał:

w obecnym momenie po łatce 5.0 nie ma już nawet takiej potrzeby ;> (chyba na każdej
postaci zaobserwowałem zmniejszenie ilości potrzebnych przycisków)


Warlockowi ilość umiejętności zmalała o połowę, albo lepiej. Za to szamanom zabrali możliwość stawiania kompletu totemów jednym kliknięciem i cały ten mini interface do totemów. Na oko mam więcej do klikania niż miałam i nie całkiem wiem, jak tym teraz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje czy we wroclawiu beda jakie spromocje przy wyjsciu mopa? Jak wychodzil cata, to w mm pierwsze osoby dostawaly pendrive''a. W tym roku tez sie cos szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 10:37, Kresseleth napisał:

Czy ktos sie orientuje czy we wroclawiu beda jakie spromocje przy wyjsciu mopa? Jak wychodzil
cata, to w mm pierwsze osoby dostawaly pendrive''a. W tym roku tez sie cos szykuje?


Chyba najlepiej się wybrać na nocą premierę. We Wrocławiu będzie w aż trzech miejscach: http://www.cdprojekt.pl/news/6152/Nocna_sprzedaz_Mists_of_Pandaria_w_Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie dotyczace dodatkow, poniewaz zakupilem sobie battlechest i na sprawdzenie wzialem sobie 10 dni triala WOTLK. Mimo uplywu 10 dni moje konto ma status rozszerzenia WOTLK i proponuje rozszerzenie do cataclysmu. Czy to oznacza, że nie musze już zakupić WOTLK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 13:41, kabak5 napisał:

Czy to oznacza, że nie musze już zakupić
WOTLK??

Tak, od paru dni WotLK jest darmowy dla wszystkich posiadaczy podstawki i BC. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś oficjalne info? Bo niebiescy tego nie nagłośnili.

EDIT: Znalazłem.

Haven’t yet ventured to the frozen reaches of Northrend? Beginning today, September 19, players will be able to get the original World of Warcraft, The Burning Crusade, and Wrath of the Lich King for only €14.99 as part of the newly upgraded digital Battle Chest, available now on Battle.net. In addition, all World of Warcraft subscribers will now automatically have access to all of the content and features of both The Burning Crusade and Wrath of the Lich King, even if they never purchased either expansion, at no additional cost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem sobie na świetny pomysł ale nie potrafię go zrealizować :[.
Chodzi o to że mam opłacone 2 konta i na każdym mam priesta na 85, chciałbym expić ich razem ^^.
I stoję w miejscu ponieważ nie wiem nic o multikoncie ;/. Tutaj prośba do was, mógłbym poprosić o porady, potrzebne programy i jakieś wskazówki co do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:59, Gallbaroquo napisał:

Wpadłem sobie na świetny pomysł ale nie potrafię go zrealizować :[.
Chodzi o to że mam opłacone 2 konta i na każdym mam priesta na 85, chciałbym expić ich
razem ^^.
I stoję w miejscu ponieważ nie wiem nic o multikoncie ;/. Tutaj prośba do was, mógłbym
poprosić o porady, potrzebne programy i jakieś wskazówki co do tego?


Z tego co mi wiadomo to takie praktyki nie są tolerowane przez Blizzarda, więc tutaj pomocy nie dostaniesz.

@Topic
Widzę, że Blizz dalej się nie nauczył. Serwery padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery działają, ale lag uniemożliwia robienie questów związanych z nowym dodatkiem i porwaniem księciunia.
Można jednak bez problemu robić początkowe zadania dla Pand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie można było podsumować krotkim zdaniem - "ten je... gyrokopter". Chyba żaden quest z otwarcia dodatku mnie tak nie wnerwił, jak latanie w kółko jak debil, strzelanie do niewidzialnych mobków, oglądanie dupy 30 innych osób będących dokładnie w tym samym miejscu i 15 minut przerwy między fazami questa.

To już czwarty dodatek, a taki syf jeszcze się nie zdarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 00:22, Rizzan napisał:

> Wpadłem sobie na świetny pomysł ale nie potrafię go zrealizować :[.
> Chodzi o to że mam opłacone 2 konta i na każdym mam priesta na 85, chciałbym expić
ich
> razem ^^.
> I stoję w miejscu ponieważ nie wiem nic o multikoncie ;/. Tutaj prośba do was, mógłbym

> poprosić o porady, potrzebne programy i jakieś wskazówki co do tego?

Z tego co mi wiadomo to takie praktyki nie są tolerowane przez Blizzarda, więc tutaj
pomocy nie dostaniesz.

@Topic
Widzę, że Blizz dalej się nie nauczył. Serwery padły.


Zakazane? Haha nic z tych rzeczy, im jest jeszcze bardziej na rękę bo jedna osoba opłaca dla nich 2 konta ;].
A co ich obchodzi że 2 postacie tak samo się ruszają :D. No nic, chociażby jakiekolwiek sprawdzone linki by były przydatne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się w ogóle prezentuje sytuacja na serwerach, mocno te crossrealmowe strefy na razie przeszkadzają w questowaniu? Dodatek już mam od dobrych paru godzin, jednak zanim zacznę cokolwiek robić, wolałbym aby tłok w questach nie przeszkadzał. Zwłaszcza, że obecnie gram na dużym serwerze, Silvermoon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważne, widzę, że większe serwery i tak są teraz przepełnione. Jedynie na mniej lub bardziej martwych da się zalogować. Że też po tych latach nie zainwestowali w zwiększenie pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myśl o tworzeniu postaci na serwerze o niskiej populacji, najlepiej celuj w High albo i nawet Full. CRZ może i już istnieją, ale AH ciągle obejmują tylko jeden serwer, do tego obecnego raid tier nie da się robić w real id. A co do CRZ - w Pandarii na razie i tak są wyłączone, bo tam jest ciągle mnóstwo ludzi, za to przynajmniej w lowbie zones można w końcu kogoś spotkać. Jeśli o mnie chodzi, to jeden z najlepszych pomysłów, jakie Blizz miał od początku istnienia WoW. Choć uważam, że martwe lub dogorywające serwery i tak należałoby połączyć, bo CRZ ich problemów w ogóle nie rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się