Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pytanie do osoób które nabyły edycje kolekcjonerska MoP . Macie juz moze odblokowane dwa portrety w Starcraft 2 ?. jeszcze ich nie widze, troche dziwne .
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 06:53, domwic napisał:

Pytanie do osoób które nabyły edycje kolekcjonerska MoP . Macie juz moze odblokowane
dwa portrety w Starcraft 2 ?. jeszcze ich nie widze, troche dziwne .


Jak zarejestrowales klucz EK MoP na swoim koncie battle.net to powinienes te portrety miec automatycznie. Przy czym WoWa i SC II musisz mieć na tym samym koncie BN. Zobacz czy w osiągnięciach w SC II masz ten za EK WoW: MoP. Jeśli masz to portrety tym bardziej powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat altów nie robię ;) Dlatego właśnie przeniosłem postać tego lata ze Sporeggar na Silvermoon. Bez wątpienia na dużym serwerze to zupełnie inna gra. Jedynie tylko przy takich wydarzeniach jak premiera dodatku serwery te są czasowo niezbyt grywalne. Łączenie serwerów popieram, ale pewnie tego nie zrobią, bo sporo ludzi płaci za transfery. Koniec końców aby serwer był w pełni grywalny, musi być na nim wystarczająco duża populacja, aby gildie miały z czego rekrutować, bo jak wspomniałeś, crz nie rozwiązują problemu braku ludzi na raidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy ktoś mógłby mi wysłać SoRa na

Spoiler

orbit.dso@onet.eu

? Aczkolwiek nie jestem pewien czy będzie mógł działać na moim koncie.
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 12:15, Wojman napisał:

> Pytanie do osoób które nabyły edycje kolekcjonerska MoP . Macie juz moze odblokowane

> dwa portrety w Starcraft 2 ?. jeszcze ich nie widze, troche dziwne .

Jak zarejestrowales klucz EK MoP na swoim koncie battle.net to powinienes te portrety
miec automatycznie. Przy czym WoWa i SC II musisz mieć na tym samym koncie BN. Zobacz
czy w osiągnięciach w SC II masz ten za EK WoW: MoP. Jeśli masz to portrety tym bardziej
powinny być.


Niestety nie mam wszystko sprawdzalem nie pojawiły sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:08, tkoeman napisał:

Czy ktoś mógłby mi wysłać SoRa na

Spoiler

orbit.dso@onet.eu

? Aczkolwiek nie jestem pewien
czy będzie mógł działać na moim koncie.


Wysłane. Wg. informacji z mojego nonta battle.net SoRa powinieneś dostać max. za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień, a problemy z kolejkami na większe serwery dalej nierozwiązane (w moim przypadku ponad 50 minut kolejki...). Można by jednak oczekiwać więcej po tych latach, że jednak tym razem Blizzard się przygotuje. Tak jakby poprzednie przykłady z WoW i Diablo 3 ich niczego nie nauczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:30, Arcling napisał:

Drugi dzień, a problemy z kolejkami na większe serwery dalej nierozwiązane (w moim przypadku
ponad 50 minut kolejki...). Można by jednak oczekiwać więcej po tych latach, że jednak
tym razem Blizzard się przygotuje. Tak jakby poprzednie przykłady z WoW i Diablo 3 ich
niczego nie nauczyły.


A może zwyczajnie im się nie opłaca? Ludzie, którzy kupili dodatek i tak nie rzucą gry od razu, ruch się za parę dni uspokoi, a gdyby wydali pieniądze i zwiększyli wydajność serwerów powiedzmy dwukrotnie, za te parę dni miałyby znacznie większe możliwości niż wymagane przez graczy. Serwery są tak ustawiane, żeby obsłużyły ruch w długim okresie, od tego dodatku do następnego. To co się dzieje przez parę dni można pominąć i przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2012 o 22:53, pkapis napisał:

A może zwyczajnie im się nie opłaca? Ludzie, którzy kupili dodatek i tak nie rzucą gry
od razu, ruch się za parę dni uspokoi, a gdyby wydali pieniądze i zwiększyli wydajność
serwerów powiedzmy dwukrotnie, za te parę dni miałyby znacznie większe możliwości niż
wymagane przez graczy. Serwery są tak ustawiane, żeby obsłużyły ruch w długim okresie,
od tego dodatku do następnego. To co się dzieje przez parę dni można pominąć i przetrwać.

Niby da się przeżyć, ale co jeśli na przykład komuś kończy się abonament jutro, bądź za 2 dni? Zbytnio nie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 08:57, AngelonMarcus napisał:

> od tego dodatku do następnego. To co się dzieje przez parę dni można pominąć i przetrwać.

>
Niby da się przeżyć, ale co jeśli na przykład komuś kończy się abonament jutro, bądź
za 2 dni? Zbytnio nie pogra.


Tę uwagę z sali, drodzy towarzysze, odrzucamy z oburzeniem. Jako niezorganizowaną. :)

Jeśli komuś kończy się za parę dni abonament, to raczej nie kupował MoP, albo już się szykuje do przedłużenia. Ja bym w takim przypadku poczekał parę dni i wrócił dopiero jak opadnie pierwsza fala.
Kiepsko na tym wychodzą tylko ci, którzy MoP kupić nie chcą, a mają jeszcze ważny abonament. Im by się faktycznie przydał zwrot pieniędzy za niewykorzystane dni, albo możliwość wstrzymania abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2012 o 19:12, Wojman napisał:

Wysłane. Wg. informacji z mojego nonta battle.net SoRa powinieneś dostać max. za godzinę.


Niestety, ale tak jak sądziłem konto nie może przyjąć SoRa (zbyt niedawno założone jak sądziałem). Dzięki, mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

85 złotych monet kosztuje trening petów... Nie mam szans tyle uzbierać, zwłaszcza że dzisiaj kończy mi się abonament . Cóż, mój Cerberuś się nie wykaże, ale mam już jakiś cel po przedłużeniu abonamentu.

Swoją drogą, ciekawe te walki petów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 22:53, pkapis napisał:

A może zwyczajnie im się nie opłaca? Ludzie, którzy kupili dodatek i tak nie rzucą gry
od razu, ruch się za parę dni uspokoi, a gdyby wydali pieniądze i zwiększyli wydajność
serwerów powiedzmy dwukrotnie, za te parę dni miałyby znacznie większe możliwości niż
wymagane przez graczy. Serwery są tak ustawiane, żeby obsłużyły ruch w długim okresie,
od tego dodatku do następnego. To co się dzieje przez parę dni można pominąć i przetrwać.

Zwiększenie pojemności serwerów miałoby o tyle sens, że gdyby zdecydowali się na łączenie mniejszych serwerów, to te większe mogłyby napływ nowych graczy spokojnie pomieścić. Jest to jednak mało prawdopodobne, bo jak pisałem wcześniej, wciąż sporo ludzi płaci za transfery. Wolą więc trzymać trochę martwych serwerów, bo a nuż ktoś nowy zrobi tam postać i w przypadku dalszej gry może się zdecydować na płatne przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy dodatek wyszedł, a na forum cisza, nikt nic nie komentuje. Hmmm... pewnie wszyscy zamiast siedzieć na forum, to siedzą przed kompami i grają w WoWa. Po perypetiach ze sklepem (nie doszly maile z potwierdzeniam zamówienia, a do samego sklepu nie udało mi się zalogować, więc zamówienie na EK zostało anulowane :( ) udało mi się dostać egzemplarz nowego dodatku. Nawet taniej mnie wyniósł niż sądziłem. Zamiast EK mam cyfrową wersję deluxe, też dobrze. Na razie pograłem trochę lokacji dla początkujących Pand i nawet mi się podobało. Teraz robię zadania moją mainową postacią i o ile początkowy quest z gyrocopterem był hmmm... powiedzmy, że dziwny, tak jednak gra się rozkręca i coraz bardziej podoba.

Swoją drogą będę musiał na chwilę przerwać przygody w Pandarii i poodawać nie oddane, a zakończone questy w instancjach raidowych. Mam ich trochę w dzienniku, to zyskam trochę golda, o XP nie wspominając. No i dziennik mi się trochę wyczyści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem raczej zajęty robieniem fascynujących daily i zastanawianiem się, jakim cudem to przeszło betę. Jakoś średnio mi podeszło połączenie wszystkiego z daily. I Golden Lotus z 2 innymi reputacjami. I 100 repy za questa. Monotonne i schematyczne questy, w dodatku niektóre z nich niemożliwe do zrobienia w grupie, bo polegały na zbieractwu.

Widać zresztą, że ktoś tu nie pomyślał, skoro już poszły liczne hotfixy, i JP itemki nie wymagają repy, a część VP tylko honored.

Jest wprawdzie kilku pseudo-hardkorowców, którzy nawet nie wbili friendly z Golden Lotus, ale głosem pełnym ekstazy wrzeszczą na forum Blizzowym, że to wspaniała nowość i rewelacyjny content. Zapewne podobną radość odczuwaliby, gdyby na każdym kolejnym alcie musieliby wbijać repę od zera.

Ogólnie, bardzo to dziwne. Mounty, achievementy i tytuły są dla całego konta, by ''łatwiej'' grało się altami. A tu grind repy dodany dla każdego oddzielnie. Jeden krok naprzód, 3 wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moze ktos z was wie gdzie mozna szybko kupic samego keya do WoWa (battlechesta) . Z kumplem chcialem pograc i potrzebuje dla niego konta ;p dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 20:41, Kamell napisał:

Witam moze ktos z was wie gdzie mozna szybko kupic samego keya do WoWa (battlechesta)
. Z kumplem chcialem pograc i potrzebuje dla niego konta ;p dzieki za odpowiedz :)


http://www.keye.pl/games/product/id/79/World-of-Warcraft-World-of-Warcraft-+TBC-+-WOTLK za 15 PLN wiecej będziesz mieć dodatkowo Cataclism: http://www.keye.pl/games/product/id/5928/World-of-Warcraft-All-in-One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym się zapytać o poziom trudności nowych 5manów, a ściślej jak wypadają w porównaniu z tymi z Cataclysmu, tzn. czy bliżej im do tych z 4.0 (które były bardzo trudne [dla wielu ludzi]), czy do tych z 4.3 (które były banalne). Pytam o to dlatego, że zastanawiam się nad powrotem do WoWa, a pamiętam początek Cata, gdzie trzeba było zacząć od 5manów, na których można było wipować przez 2h i i tak ich nie skończyć [jak się trafiło na idiotów](+0,5h oczekiwania jako dps) co było dla mnie powodem rage quitu z 4.0 (i nie widzi mi się powtarzanie tego w MoP).

Chciałem też zapytać jak wygląda sprawa z wbijaniem reputacji dla tych 4 frakcji, które dają JP, VP itemy - uciążliwe to bardzo?

Pytam o to gdyż średnio mi się widzi przechodzenie przez to wszystko (a jest to najgorsze na początku expansji) zanim można zacząć raidować jak człowiek.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się