Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy ktos robi misje na bilety?
Moze dokladnie opisze o co mi chodzi. Kolo Thunder Bluff jest ajkis tkai festyn gdzie mozna robic misje i za kazda misje otrzymuje sie iles biletow a za juz rzeczona nagrode mozna wykupywac nagrody tylko, ze aby wykonac misje trzeba cos zazwyczaj przyniesc i nie wiem gdzie tych rzeczy szukac lub gdzie sie tego dowiedziec, moze ktos pomoc?
Obojetnie ktora misja z tego rodzaju poprostu dajcie jakis cynk. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 23:58, PharauhnMizzrym napisał:

teraz do Stranglethorn Vale i tutaj właśnie
mam problemy, czy coś pominołem, albo czy może sa inne lokacje gdize mógłbym jeszcze robić
questy (aha byłem też w Desolace)


A Wetlands albo Hillsbrad Hills (chociaz na serwerze PvP moze byc ciezko bo ta sporo hordy moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 02:22, roctez napisał:

Czy ktos robi misje na bilety?


Jesli chodzi o Darkmoon faerie to bilety mozna dostac:
- Za oddawanie rzeczy ktorye wypadly ze zwierzaczkow (stoi taki koles co skupuje ok 6 rodzajow takich rprzedmiotow. w opisie quest ma wspomniane gdzie szukac)
- Za oddawanie rzeczy wytwarzanych przez innych graczy (kilka roznych postaci zbiera te przedmioty; Thornium Widget - inzynier, Rugged Leather Kit - Leatherworker itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 03:35, Volvox napisał:

> questy (aha byłem też w Desolace)

A Wetlands albo Hillsbrad Hills (chociaz na serwerze PvP moze byc ciezko bo ta sporo hordy
moze byc :)


Albo aliantów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z założeniem kąta. Otóż gdy włanczam grę muszę nacisnąć ''Create Accunt" a nigdzie takiego przycisku nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 10:53, Reizel napisał:

Mam pewien problem z założeniem kąta. Otóż gdy włanczam grę muszę nacisnąć ''Create Accunt"
a nigdzie takiego przycisku nie ma...


Wchodzisz na strone http://www.wow-europe.com/en/ i u gory po prawej stronie masz account creation (zaraz pod Contact i Realms Status)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem, tam też już byłem :P. Pomyliło mi się przy wyliczaniu więc korekta: po Duskwood udałem się do Wetlands i z tamta do Hillsbroad (ba, nawet zrobiłem już część questów w Arathi Highlands). Widze że jednak będe msiał robić to czego najbardziej nie lubię czyli poprosić o pomoc któregoś 60 poziomowca z gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:47, PharauhnMizzrym napisał:

zapomniałem, tam też już byłem :P. Pomyliło mi się przy wyliczaniu więc korekta: po Duskwood
udałem się do Wetlands i z tamta do Hillsbroad (ba, nawet zrobiłem już część questów w Arathi
Highlands). Widze że jednak będe msiał robić to czego najbardziej nie lubię czyli poprosić
o pomoc któregoś 60 poziomowca z gildii.


Szkoda ze nie powiedziales ktory poziom masz. Zakladam ze cos ok 32-34 wiec mozesz sprobowac:
- Dustwallow Marsh (trudno)
- Shimmering Flats (w Thousand Needles)
- Badlands (podobnie jak w Dustwallow)
- Stranglethorn Vale (tu masa questow)
Nie wiem jak ty odwiedziles wszytkie te krainy i wykonales wszytkie questy. Ja zwykle polowy nie odwiedzam podczas nabijania poziomow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje wcześniejsze pytanie:
Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czas istnienia serva? Sprawdzić kiedy powstał itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Phar :)

A pytałeś kiedyś któregoś z nas ? A nasze forum czytasz ? Właśnie chyba nie ...
bo tam jest sporo poradników napisanych przez bardziej doświadczonych graczy z naszej gildii
A jak chcesz o tym pogadać to zapraszam na nasze forum do dyskusji a nie ...

tu mała notatka, nasz aktualna stronka jest pod adresem http://www.rota.yoyo.pl/
to dla tych którzy chcieliby dołączyć do POLSKIEJ gildii po stronie Przymierza, na serwerze The Venture Co.

(to też byś wiedział jakbyś czytał nasze forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za post pod postem ale tez gram czlowiekiem. zaczalem tam gdzie ty, potem westfall, lakeshire, duskwood, stranglethorn vale, potem searing gorge, burning steppes , wpl, epl i silithus. dopiero teraz zwiedzam loch modan itd swoim elfem warriorem na 21 lvl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 14:16, Patren napisał:

Ponawiam moje wcześniejsze pytanie:
Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czas istnienia serva? Sprawdzić kiedy powstał itp.


Jeśli twoje pytanie dotyczy serwera TVC, to powstał gdzieś na poczatku października. Także ma już grubo ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:22, Sth`Devilish napisał:

Jeśli twoje pytanie dotyczy serwera TVC, to powstał gdzieś na poczatku października. Także
ma już grubo ponad pół roku.



Nie, chodzi mi ogólnie o sposób sprawdzenia daty powstania danego serva ;P...o ile to jest możliwe ale podejrzewam, że jest =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, cześć Pawelt:)
Na forum zaglądam, i w nim uczestnicze, ale akurat wruciłęm na te forum to trzeba było jakąś znowu się wpleśc w jego życie nie :). Fakt o poziomie zapomniałem wiec teraz napiszę wszystko po kolei jak należy :)
Jestem Warcloekim na 39 lvlu naleze do gildii Ravens of Azeroth (Pawelt ale ten link który ja podałem nadal działa :) ) najpierw byłem w Elvyn Forest, potem w Westfall, potem w Loch Modan, następnie w Redrigue Mountains, Duskwood, Wetlands, Hillsbroad Foothills, Arathi Highlands, Desolace i Stranglethorn Vale. Co gorsze mam teraz og góry do dołu elitarne questy których raczej nie wykonam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech Phar gdybys tylko poszukał to byś znalazł takie cos (znależliśmy to gdzieś w necie ale nie pamiętam gdzie):

mam nadzieję że innym zagubionym tez to pomoże :P (to fragment calości ... czyli od 1 do 60 ;) )

...
Level 37-43:
- Stranglethorn Vale [Booty Bay, Nesingwary''s Expedition, Rebel Camp]
- Arathi Mountains [Refuge Pointe, Faldir''s Cove]
- Badlands [Various camps around the zone]
- Desolace [37]
- Elite Area: Stromgarde
- Elite Area: Mosh''ogg Mound
- Instance: Scarlet Monastery
- Instance: Uldaman
- Instance: Razorfen Downs
- Happy Loot: Tiny Black Whelpling (Badlands)
- Grind Area [37]: Lashtail Raptors (Stranglethorn Vale)
- Grind Area [37]: Water Elementals (Stranglethorn Vale)
- Grind Area [37]: Theramore Coast (Dustwallow Marsh) - Turtle Scales & Leathers
- Grind Area [39]: The spider cave north of Brackenwall (Swamp of Sorrows)
- Grind Area [39]: Rock Elementals (Badlands)
- Grind Area [39]: Elder Crag Coyotes (Badlands)
- Grind Area [41]: Scalding Whelps (Badlands)
- Grind Area [41]: Agmond''s End (Badlands)
- Grind Area [41]: Ziata''jai Ruins (Venture Co. Stuff, Stranglethorn Vale)
- Grind Area [43]: Naga Explorers (Stranglethorn Vale)
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka. mam problem ze swoja postacia. jestem poczatkujacym graczem. grlaem na jednym serwie. pozniej skopiowalem ralmlist drugiego servera zeby wejsc sobie na inny server, i tam nie bylo mojej postaci. moge cos zrobic?? czy mozna grac na jedna postacia wyłacznie na jednym servie??plz odp. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się