Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Nie wydaje się wam że gear dla resto/ele szamka jakoś dziwnie rozmieścili po tych wszystkich instach? W Temple of Jade Serpent dropi mi hełm, pasek i szoldy za to większosć inst wypchana jest gearem dla wszystkich tylko nie dla tej klasy/speców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 18:12, Mange napisał:

Wreszcie skusiłem się na wowa :) Na razie pobrałem wersję trial, ale myślę, że co pewien
czas kupię sobie kolejne kluczyki.
Teraz najtrudniejszy wybór przede mną, kogo wybrać xD


WoW ma już czasy świetności i chwały, uwierz mi(grałem 3 lata).Obecny czy poprzedni dodatek nie może się równać z WOTLK i poprzednimi częściami.Odkąd casuale zawłądnęły tą grą, WoW nie ma już żadnych wyzwań w sobie - tylko faceroll mode.A ten durny Bli$$ard co patch i dodatek ułatwia na siłę grę bardziej i bardziej(zaczęło się to od patcha 3.1.0 - WOTLK).Aha i jakbyś chciał grać PvP to masz przerąbane, bo bli$$ard ma wyjebane na PvP, PvE i tylko PvE dla nich się liczy nic więcej.Za czasów cata było bardzo dużo cziterów w PvP i nic z tym nie robili, w PvE z miejsca byś dostał bana za czity.Dla was to może i fajnie, że non stop ułatwiają grę, ale dla mnie nie koniecznie.Dlatego cieszę się bardzo, że mam już tą "grę" za sobą i nie muszę tracić kasy już na taki crap jakim stał się WoW.To tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostro narzekasz na tą banalność i brak wyzwań, a nowych rajdów spróbowałeś? Zapewne to rozleniwienie 35% DS, ale Elegon 25 jest całkiem twardy jak na ''normalnego'' bossa, a Heroici dopiero przed nami. Oczywiście zgadza się, że za tydzień otworzą się "rajdy" dla ubogich, czyli LFR, ale jak ktoś chce porobić coś trudnego, to ma taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 23:27, SarenkaB napisał:

Nie wydaje się wam że gear dla resto/ele szamka jakoś dziwnie rozmieścili po tych wszystkich
instach? W Temple of Jade Serpent dropi mi hełm, pasek i szoldy za to większosć inst
wypchana jest gearem dla wszystkich tylko nie dla tej klasy/speców.

Tak samo to wygląda dla większości klas. Ba, niektóre w ogóle nie mają dropów na dany slot - nie istnieje np. cloth spirit chest, co jest dość sporym problemem, bo klaty są warte sporo punktów w itemizacji. Trzeba się posiłkować pvp itemkami (bo oczywiście JP *też* nie oferuje wersji spirit), albo BoE epixami, dość kosztownymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2012 o 23:40, Daros_93 napisał:

Za czasów cata było bardzo dużo cziterów w PvP i nic
z tym nie robili, w PvE z miejsca byś dostał bana za czity.Dla was to może i fajnie,
że non stop ułatwiają grę, ale dla mnie nie koniecznie.Dlatego cieszę się bardzo, że
mam już tą "grę" za sobą i nie muszę tracić kasy już na taki crap jakim stał się WoW.To
tyle:P


A o jakich to czitach mosci pan opowiada, bom mocno ciekaw jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jestem pewien że gdyby bwl/mc/naxx czy cokolowiek poza swp wyszedł dzisiaj to poszedłby na one-shota ^.^
bo dzisiaj addy wykorzystują więcej mechanik niż cały raid ze wszystkimi bosami w podstawce czy tbc ;>
to nie trudność gry idzie w dół tylko umiejętności (tak!) w góre
łatwo to zaobserwować oglądając jakikolwiek stary filmik pvp z jakims *topowym/uznanym* graczem i porównać to do dzisiejszych gladiatorów... nie ma porównania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym feście z bossami MoguShan mogę tylko z politowaniem poklepać osoby narzekające na łatwość gry. 2 Boss MV i jego losowość w castowaniu fistów lub epicentrum daje się we znaki + to, że teraz tank numer 2 mus wykastować spell na kogoś innego a nie siebie.

Wiele zależy od ogaru tanków teraz, a mechanika "nie wchodź w ogień" nawet że prosta daje w kość.

********
Ale serio lepiej narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2012 o 08:46, alexiej napisał:

Po wczorajszym feście z bossami MoguShan mogę tylko z politowaniem poklepać osoby narzekające
na łatwość gry. 2 Boss MV i jego losowość w castowaniu fistów lub epicentrum daje się
we znaki + to, że teraz tank numer 2 mus wykastować spell na kogoś innego a nie siebie.



Pamiętaj, że są takie osoby, które jak zobaczą, że jacyś Innominate czy Signum zrobią w pierwszy tydzień wszystkich bossów, to automatycznie stwierdzają, że zrobili bardzo banalny rajd i gra jest do kitu. Pomimo, że sami nawet na oczy nie widzieli środka MV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 02:22, dane napisał:

Cześć! Czy jakaś dobra dusza mogłaby wysłać mi SoRa na [m] ? Dziękuję z góry! :)


Opcja Spoiler nie służy do ukrywania adresu mailowego, jeśli nie chcesz by był widoczny to go nie podawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 18:27, Isildur napisał:

jeśli nie chcesz by był widoczny to go nie podawaj.

Hmmm czyli ktoś wysyłający SoRa ma się wtedy domyślić jaki jest jego mail? Interesting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 08:46, Pajonk78 napisał:

> jeśli nie chcesz by był widoczny to go nie podawaj.
Hmmm czyli ktoś wysyłający SoRa ma się wtedy domyślić jaki jest jego mail? Interesting...


Nie, podajesz maila, nie zamieszczaj go jako spoiler ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest już tak, jak zapowiadał Blizzard, że można grać każdą rasą niezależnie od dodatku który się posiada? Nie mam jeszcze MoPa, kuriera oczekuję w poniedziałek a w sumie chciałbym już pograć pandarenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 22:51, Reffanov napisał:

Orientuje się ktoś czy jest już tak, jak zapowiadał Blizzard, że można grać każdą rasą
niezależnie od dodatku który się posiada? Nie mam jeszcze MoPa, kuriera oczekuję w poniedziałek
a w sumie chciałbym już pograć pandarenem.


Tak, można grać każdą rasą niezależnie od posiadanych dodatków (ale monka nie zrobisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 22:51, Reffanov napisał:

Orientuje się ktoś czy jest już tak, jak zapowiadał Blizzard, że można grać każdą rasą
niezależnie od dodatku który się posiada? Nie mam jeszcze MoPa, kuriera oczekuję w poniedziałek
a w sumie chciałbym już pograć pandarenem.


Na to wygląda. Odpaliłem właśnie grę i mam możliwość tworzenia postaci Pandarena, chociaż nie mam MoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 22:51, Reffanov napisał:

Orientuje się ktoś czy jest już tak, jak zapowiadał Blizzard, że można grać każdą rasą
niezależnie od dodatku który się posiada?


Tak. Co więcej cała lokacja startowa Pandarena jest dostępna nawet jeśli nie masz nowego dodatku. Nie możesz natomiast stworzyć klasy mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam parę pytań odnośnie lvl 90 talentu shamana Primal Elementalist:
1. Jak działa Reinforce-tzn. elemental się utrzymuje przez 60sec, ta umiejętność daje 10% do leczenia (załóżmy że się jest resto) przez 10sec-czy trzeba więc naciskać ten guzik co 10 sec, czy może jakiś autocast jest? Bo zakładam, że jako resto najlepszy będzie takie właśnie wykorzystanie tego talentu.
2. Kiedyś rzucenie jednego z elementali (tzn. fire albo earth) wrzucało na cd (5min) także tego drugiego - czy tak jest dalej?
3. Czy dla ele lepiej jest dać fire elemental dpsowac (tak jak standardowy), czy też lepszy jest Reinforce przez 1min?
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się