Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2012 o 23:48, Malevyn napisał:

za repe huojin mozna kupic bagi czy cos ?? widze tylko tabard do kupna a na cholere mi
farmic ich repe jak nic za to nie ma.

Jak już wbijesz exalted u tego samego vendora pojawiają się mounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 12:31, Malevyn napisał:

jestem pandarenem wiec byly juz od poczatku. czyli huojin nie ma nic ?


tak samo jak każda inna repa z miast(undercity np. jakiś bag i kilka mountów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 2 szybkie pytania

1. Czy np grając DK mógłbym sobie ztrasmogrifikować armor na T6 Warriora (Onslaught czy coś) i innych palte, czy jestem ograniczony do armorów przeznaczonych wyłącznie dla mojej klasy?

2. Mocno rozważam powrót do WoWa i nie wiem jaką klasę wybrać i chciałbym zaczerpnąć waszej opinii.
Ostatnio grałem w TBC shamanem i rogalem. Po wszystkich zmianach sham enh strasznie się zmienił (połowa skilli pozamienianych na nowe) i wydaje mi się że bym się z nim męczył, rogal.. sam nie wiem jakoś może nie spełnić temu co chcę w grze robić. Jestem typowym przykładem achievement whore i chciałbym zrobić wszystkie q, i instancje (te starsze z vanilli i TBC itd) które na 90 można zazwyczaj solować. W chwili obecnej najbardziej rozważam Huntera, Paladyna i DK. Problem w tym że hunter może tylko DPS''ować a nie chce mi się czekać po 40min na zakolejkowanie do instancji. Tankowanie mnie nie kręci więc DK też chyba odpada (chociaż strasznie mnie jara bo ponoć jest banalny i facerollowy, a chciałbym właśnie pograć na luzie bez nerwów). Zostaje paladyn Retri/Holy ale... no właśnie sam nie wiem. Dodam tylko że chcę mieć duże survi(znowu paladyn/DK mi na myśl przychodzi) w world pvp w przypadku ganków i okazjonalnie odwiedzać BG (arenki wogóle mnie nie interesują). Jakieś rady/opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram paladynek właśnie retri/holy - co prawda ta druga klasa jest bardziej robiona pod gildię (w razi jakby innych, lepszych zabrakło ;) ). W każdym razie gra mi się bardzo dobrze - jako, że też uwielbiam achievy i zaczęłam grać nieco ponad rok temu to udało mi się wysolować większość starych instancji - a teraz zapewne te z cata nie będą zbyt trudne do zrobienia. Co do arenek i bg - na arenach nie grałam, bg sporadycznie w cata - to wtedy mimo słabego eq udaawało mi się całkiem dobrze sobie radzić - po prostu wydaje mi się, że wszystko zależy od gracza i jego umiejętności a mniej od klasy.
Z kolei DK gra kilku znajomych i rzeczywiście z tego co wiem gra nim nie jest jakoś super skomplikowana no i też nadaje się do solowania inst.
Nie wiem czy choć trochę pomogłam - jakbyś miał jeszcze jakis pytania to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 08:23, Alehor napisał:

1. Czy np grając DK mógłbym sobie ztrasmogrifikować armor na T6 Warriora (Onslaught czy coś) i innych palte, czy jestem ograniczony do armorów przeznaczonych wyłącznie dla mojej klasy?


Użyć możesz tylko ten gear, który możesz ubrać. Czyli T6 dla warriora jako DK nie użyjesz, bo gear ten może ubrać tylko warrior. Możesz za to użyć dowonlego recoloura (jeśli istnieje), itemów nie setowych i nie ograniczonych klasą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko natury technicznej: jak aktualnie wygląda sprawa z rejestracją gry? O co chodzi? Otóż od jakiegoś czasu gram w "starter edition" i doszedłem do wniosku, że więcej w tej wersji już nie zrobię. Dlatego chcę zrobić upgrade do "normalnej" wersji. I tutaj pytanie: czy rejestrując samą podstawkę (normalne premierowe wydanie, nie BattleChest), odblokuje mi się Burning Crusade, czy też w tym przypadku muszę BC dokupić osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 19:21, Inuki napisał:

Mam takie pytanko natury technicznej: jak aktualnie wygląda sprawa z rejestracją gry?
O co chodzi? Otóż od jakiegoś czasu gram w "starter edition" i doszedłem do wniosku,
że więcej w tej wersji już nie zrobię. Dlatego chcę zrobić upgrade do "normalnej" wersji.
I tutaj pytanie: czy rejestrując samą podstawkę (normalne premierowe wydanie, nie BattleChest),
odblokuje mi się Burning Crusade, czy też w tym przypadku muszę BC dokupić osobno?


Odblokuje ci się Burning Crusade i Wrath Of Lich King. Wszystkie są teraz częścią podstawki. Dokupić trzeba tylko Cataclysm ( ~30 zł) i Pandarię (~100 zł) jeśli ma się ochotę na prawdziwą grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 20:57, piecia997 napisał:


Odblokuje ci się Burning Crusade i Wrath Of Lich King. Wszystkie są teraz częścią podstawki.
Dokupić trzeba tylko Cataclysm ( ~30 zł) i Pandarię (~100 zł) jeśli ma się ochotę na
prawdziwą grę ;]


No i o to chodziło; dzięki bardzo. Zauważyłem, że Battle Chest jest przez ten tydzień dostępny za 5 EURO w sklepie Blizza, ale skoro u mnie dodatki też się odblokują, to wykorzystam mój kod :-) Jeszcze jedno pytanko, bo tak mi się nasuneło: a jak wygląda sprawa z edycjami kolekcjonerskimi? Skoro BC i WotLK są teraz dostępne za FREE, to czy nadal istnieje możliwość rejestrowania kolekcjonerek i otrzymania bonusów z tych edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 14:17, Viitrik napisał:

Cześć! Jakie profki są najbardziej opłacalne zarobkowo na Pandarii?


Te na których potrafisz najwięcej zarobić. Jak Ci powiem że jc, to spytasz jakie gemy najlepiej robić, jak Ci powiem że alchemy, to spytasz na jaką transmutację zużywać cooldown.

Musisz popatrzeć na serverze, czego jest mało, co jest drogie a zarazem ma łatwo dostępne matsy.

Ja zrobiłem 100k golda w miesiąc na engi, robiąc mahano hogi. Na moim serwerze także dobrze sprzedają się skóry, bo jest ich bardzo mało, gdzie indziej są prawie za darmo, a jedynym opłacalnym gatheringiem jest minning/herbalism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 14:17, Viitrik napisał:

Cześć! Jakie profki są najbardziej opłacalne zarobkowo na Pandarii?


Na moim realmie dowolna.. jeśli możesz siedzieć cały dzień i undercutować konkurencję.
Na samuch shoulder enchantach zrobiłem na czysto już z 50k w ciągu ostatnich 2 tygodni (kupując wszystkie matsy etc).. Ale tylko dlatego, że w pracy mogę mieć wowa odpalonego i cały czas upewniam się, że moje są najtańsze na AH.. Jeśli ktoś tylko wrzuci swoje i zostawi - nie sprzeda ich za chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie o Triala. Jako że nigdy nie używałem traiala w wowie , gdyż jako hardcore no-life zamawiałem pre-ordery a konto miałem opłacone na kilka miesięcy do przodu, nie wiem jak on działa.
A mianowicie moje konto jest Frozen od jakiegoś czasu, a chciałbym sobie sprawdzić MoP-a i ogólnie co tam w wowie słychać, czy aktywując 10dni triala MoP od razu dostane 10 dni gameplaya?(Prawdopodobnie nie bo to zbyt szczodre jak na wujka blizza) czy po prostu na 10dni dostane możliwosc gry w MoP-a (do 85,99lvlu pewnie jak to bywało z trialami) ale konto i tak musze doładować by grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 00:13, Grodhar napisał:

Nie ma MoP triala jak narazie.

Jak nie ma, jak aktywowałem, dostałem 10dni gameplaya(Zaryzykowalem, bo bym się odpowiedzi nie doczekał), i wszystko to co daje MoP.
Wchodzisz w zakładke konta po lewej stronie o ile nie masz MoP-a wyświetla ci się "mordka" Pandy i masz "Buy digital Version" , "Enter game code" , "Get 10 day trial" .
Normalnie wszystko smiga , jakkolwiek WoW to wciąż wow i po jakiś 3h grania miałem znowu tego dość, nic nowego a i idea nowych talentów i wrzucenia wszystkiego w 1 zakładke w spellbooku mi się nie podoba.

20121027083058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się