Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ktoś może mi naświetlić sytuację nad którą się zastanawiam. Dlaczego po świecie (nie instancje czy BG) biega masa ludzi z innego serwera niżten na którym gram? Ja natomiast nie zauważyłem opcji abym mógł się zalogować i grać na innym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie Blizzard wprowadził cross-realm zony, teraz możesz spotkać graczy z innego serwera w słabo zaludnionych lokacjach. I więcej graczy może ci podpierdzielać q itemy jak już wyczyścisz okolicę z mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 19:00, SarenkaB napisał:

W ostatnim czasie Blizzard wprowadził cross-realm zony, teraz możesz spotkać graczy z
innego serwera w słabo zaludnionych lokacjach. I więcej graczy może ci podpierdzielać
q itemy jak już wyczyścisz okolicę z mobów.


Ale to się dzieje automatycznie i bez mojej wiedzy? Jestem sobie na moim realmie i wchodząc do jakiej krainy zostaje przelogowany do innego realma? czy musze wybrac jakies logowanie gdzies indziej bo w tej chwili na moim serwerze w krainie w ktorej jestem jest wiecej ludzi z innego serwa niz z mojego w tym gankerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie, ale nie przelogowuje cię do innego serwera. Po prostu kilka serwerów może mieć wspólne zony.
Tzn.tak myślę, osobiście w low level zonach od dawna nie byłem a tylko tam to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jest może gdzię katalog/plik, który przechowuje ustawienia wewnątrzgrowe? Chodzi mi o układ skili, ustawienia czatu itp. Bo będę musiała przenieść wowa ze starego komputera, który niestety odmówił wspólpracy a nie chciałabym tracić wszystkich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem zapytać czy da się obecnie doładować WoWa kartą płatniczą na 1 miesiąc i ile to kosztuje (kiedyś się dało, obecnie nie mogę się tego doszukać na koncie/znalazłem to ale trzeba wszystkie pola wypełnic, a ja nie mam czym na obecna chwilę :P).
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 12:44, Sabina_S napisał:

Mam pytanie - jest może gdzię katalog/plik, który przechowuje ustawienia wewnątrzgrowe?
Chodzi mi o układ skili, ustawienia czatu itp. Bo będę musiała przenieść wowa ze starego
komputera, który niestety odmówił wspólpracy a nie chciałabym tracić wszystkich informacji


Skopiuj dwa foldery w całości, pierwszy to Interface, a drugi to WTF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Temat może odbiegający od WoWa, ale mam pytanie. Czy legalną sytuacją będzie coś takiego że kiedy ja mam konto z WoWem a kolega z D3, to na przykład ja chce sobie pograć na jego koncie w D3 a on u mnie w WoWa jakąś nową postacią. Myślicie że grozi coś takiego banem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:03, Viitrik napisał:

Cześć. Temat może odbiegający od WoWa, ale mam pytanie. Czy legalną sytuacją będzie coś
takiego że kiedy ja mam konto z WoWem a kolega z D3, to na przykład ja chce sobie pograć
na jego koncie w D3 a on u mnie w WoWa jakąś nową postacią. Myślicie że grozi coś takiego
banem?

Nie ale konto może zostać czasowo zablokowane gdy będą przypuszczać że zostało zhackowane i np. będzie trzeba odpowiedzieć na secret question(Ja po zmianie komputera, mając inny adrec MAC logując się od siebie z domu jak zawsze zostałem poproszony o odpowiedź na secret question)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilku znajomych zecydowało się ostanio zaopatrzyć w przecenionego Battlechesta, ja zacząłem się zastanawiać czy też nie pograć. Prosiłbym o podpowiedź na jakim realmie najlepiej pograć w tej chwili, z ekipą zupełnie początkujących, preferująćych PvE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 17:27, Liarkurna napisał:

Skopiuj dwa foldery w całości, pierwszy to Interface, a drugi to WTF.


Wielkie dzięki za pomoc :)
Dopiero teraz mam nowego kompa i dzięki Twojej pomocy nie uciekly mi ustawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tylko server PvE, najlepiej z populacją high, chociaż odkąd istnieje CRZ to może i medium ujdzie... Listę serwerów można bardzo łatwo segrewać według typów, więc nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem właściwiego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega wyżej zaopatrzyłem się w Battlechest WoW''a. Czy gra bez Cataclysm i Mists of Pandaria ma sens? Mógłbym ewentualnie skusić się na zakup Cataclysm. Zaznaczam, że jestem zupełnie początkujący preferuję grę PvE (PvP nie przepadam) i ewentualnie grę solo. Jak to wygląda w Wowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 11:35, Sweeney90 napisał:

Podobnie jak kolega wyżej zaopatrzyłem się w Battlechest WoW''a. Czy gra bez Cataclysm
i Mists of Pandaria ma sens? Mógłbym ewentualnie skusić się na zakup Cataclysm. Zaznaczam,
że jestem zupełnie początkujący preferuję grę PvE (PvP nie przepadam) i ewentualnie grę
solo. Jak to wygląda w Wowie?


Bez Cata możesz grać do 80lvl. Jeśli stwierdzisz, że chcesz dalej grać to kup sobie Cata i graj do 85lvl. Jeżeli będziesz uważać, że WoW dalej Ci się podoba to kup MoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już grę kupiłeś, to nie lepiej samemu sprawdzić? ;p

IMO bez Cataclysmu i tak jest w tej grze sporo rzeczy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 15:20, Kadaj napisał:

Skoro już grę kupiłeś, to nie lepiej samemu sprawdzić? ;p

IMO bez Cataclysmu i tak jest w tej grze sporo rzeczy do zrobienia.


Jasne, że sprawdzę. Nie kupowałbym gdybym nie chciał grać ;) Źle mnie zrozumieliście, ale mniej więcej o taką odpowiedź mi chodziło. Przedewszystkim miałem na myśli to czy granie bez cata i mop szybko da mi się we znaki i będe niejako zmuszony je kupić. Ale skoro twierdzisz, że jest dużo do zrobienia to pogram i sam się przekonam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 17:25, Sweeney90 napisał:

> Skoro już grę kupiłeś, to nie lepiej samemu sprawdzić? ;p
>
> IMO bez Cataclysmu i tak jest w tej grze sporo rzeczy do zrobienia.

Jasne, że sprawdzę. Nie kupowałbym gdybym nie chciał grać ;) Źle mnie zrozumieliście,
ale mniej więcej o taką odpowiedź mi chodziło. Przedewszystkim miałem na myśli to czy
granie bez cata i mop szybko da mi się we znaki i będe niejako zmuszony je kupić. Ale
skoro twierdzisz, że jest dużo do zrobienia to pogram i sam się przekonam;)


Dodatki po prostu są na wyższe levele :) i do tzw. odblokowania danych obszarów. Zaletą jest , odblokowanie nowej postaci :). Ale na podstawce, masz grania a grania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dopiero zaczynam grać w wowa, zrobiłem konto na region Wielka Brytania, aby móc korzystać z systemu RaF.
Pytanie brzmi następująco: Czy jeśli kupię od kogoś prepaid 30 dni raf to czy ta sama osoba może mi go sprzedać ponownie (w nieskończoność)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 01:28, Colq napisał:

Witam!
Dopiero zaczynam grać w wowa, zrobiłem konto na region Wielka Brytania, aby móc korzystać
z systemu RaF.
Pytanie brzmi następująco: Czy jeśli kupię od kogoś prepaid 30 dni raf to czy ta sama
osoba może mi go sprzedać ponownie (w nieskończoność)?


Oczywiście! Właśnie dzięki temu WoW ma tylu graczy - większość z nich korzysta z nieskończonego RaF od kogoś innego i nie płaci ani grosza za grę. Blizzard specjalnie umieścił taki mechanizm, żeby nabijać sobie aktywnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się