Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 23:33, Igoorr napisał:

siemka. mam problem ze swoja postacia. jestem poczatkujacym graczem. grlaem na jednym serwie.
pozniej skopiowalem ralmlist drugiego servera zeby wejsc sobie na inny server, i tam nie bylo
mojej postaci. moge cos zrobic?? czy mozna grac na jedna postacia wyłacznie na jednym servie??plz
odp. pozdro


Po co kopiujesz jakies realmlisty? Instalujesz gre i tam sa juz wszystkie serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 23:33, Igoorr napisał:

siemka. mam problem ze swoja postacia. jestem poczatkujacym graczem. grlaem na jednym serwie.
pozniej skopiowalem ralmlist drugiego servera zeby wejsc sobie na inny server, i tam nie bylo
mojej postaci. moge cos zrobic?? czy mozna grac na jedna postacia wyłacznie na jednym servie??plz
odp. pozdro

Jedną postacią można grać tylko na jednym serwerze. Jest opracowywane płatne przenoszenie postaci między serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:23, PharauhnMizzrym napisał:

Pawetl dzięki jesteś Bogiem :)

w stv dobrze jest bic bazyliszki i raptory, z raptora dropnalem pierwszego epika - pierscien dla lockow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam ochote na ulepszenie mojego interfacu...
Szukam dobrego addona co by potrafił coś podobnego i działa z nowym patchem (keyring).
http://ui.worldofwar.net/images/ui/1152502260WoWScrnShot_070906_222553.jpg
na środku są 2 paski co jakieś dmg mierza czy coś... I więcej czarów można otworzyć. I jeszcze chciałbym żeby były 2 odzielne panele ... te co pokazuja gadke i drugi co walke. Widziałem gdzies screeny z takim addonem, jest on bardzo popularny. Czy ktoś wie co spełni moje wymagania? Ta, takie rzeczy to tylko w erze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 08:38, Radzisz napisał:

> Pawetl dzięki jesteś Bogiem :)
w stv dobrze jest bic bazyliszki i raptory, z raptora dropnalem pierwszego epika - pierscien
dla lockow/

Akurat to że ci epic wypadł nie ma żadnego znaczenia odnośnie danego mob, równie dobrze mógł wypaść za miesiąc z zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki co to udało mi się jakoś dobić do 40 lvlu i może bede miał eraz zadania w Tanaris :). I WKOŃCU BĘDE MIAŁ MOUNTA JUPI ::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 16:13, KaPe napisał:

> > Pawetl dzięki jesteś Bogiem :)
> w stv dobrze jest bic bazyliszki i raptory, z raptora dropnalem pierwszego epika - pierscien

> dla lockow/
Akurat to że ci epic wypadł nie ma żadnego znaczenia odnośnie danego mob, równie dobrze mógł
wypaść za miesiąc z zupełnie innego.

czy ja mowie ze on tez go dropnie? w stv z bazyliszkow mozna dropnac trinkiet - dropnalem go 3 razy. kiedys na ah staly od 7-12 g. szybciej na epic mounta nazbierasz :)
aha, za miesiąc... jak bym podszedl za miesiac do innego moba nie oznacza to ze dropne... trzeba odpowiednia ilosc razy zabic - wtedy ma sie jakis procencik. :)
gratuluje 40 lvl jeszcze 20 i 60 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 16.07.2006 o 15:18, Radzisz napisał:

aha, za miesiąc... jak bym podszedl za miesiac do innego moba nie oznacza to ze dropne... trzeba
odpowiednia ilosc razy zabic - wtedy ma sie jakis procencik. :)


Eee chyba to tak nie działa szansa za każdym razem jest taka sama trzeba mieć szczęście wszystkie stronki pokazują na ile killi dropneło dany item :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, od którego levelu iść do Stranglethorn Vale? Aktualnie mam Human Paladyna level 28,5 (i niestety zostanie tak dwa tygodnie :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:34, Sztywny-pl napisał:

Mam takie pytanko, od którego levelu iść do Stranglethorn Vale? Aktualnie mam Human Paladyna
level 28,5 (i niestety zostanie tak dwa tygodnie :( ).


NO ja jeszce bym poczekał troszeczkę:) By przekroczyć 30 lvl:) 28 to za wczesnie:) poczekaj aż będziesz miał3x lvl i powoli tam mozesz iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:18, Radzisz napisał:

gratuluje 40 lvl jeszcze 20 i 60 :P


Hehe dzięki wielkie, jeszcze 10 lvli i bede mógł biegać z resztą gildii :D.
Teraz w SV już powoli kończe misje (chyba że zaraz koleine 15 mi wyskoczy ale już chyba nie :P) i dzięki dwóm miłym gnomkom wykonałem w Tanaris zadania które miałem na czerwono (gnomki na 41 lvlu więc nie robiły wszystkiego za mnie ale bardzo mi pomogły) i mam nadzieje, że teraz moja sytuacja się ustabilizuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. moze ktos z was uzywa discorda?
bo mam taki problem :( ustawilem sobie action bary i teraz chcialybym dodac troche ramek itd... discord frames wywala mnie z gry jak go wlaczam ^^ a discord art wywala ciagle bugi tak ze moge tylko jedna teksture uzyc...
daje screeny.
http://radziszek.w.tkb.pl/1.jpg
http://radziszek.w.tkb.pl/2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się