Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2012 o 20:16, Sabina_S napisał:

> Sabina a do kogo mogę zgłosić w sprawie rekrutacjii?przyjmujecie mnichów lub hunterów?

>

Możesz do mnie - nick carzyca, albo praktycznie do każdej osoby, która jest dostępna.
I nie mamy ograniczeń klasowych w tej chwili (zreszta nigdy nie mieliśmy i nie zanosi
się żebyśmy mieli)


Dobra jestem mam nick Joscelin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zagrać w jakiś sposób w kampanie z poprzednich dodatków ?
Dostałem od blizza trial do WoW battlechest, linia fabularna jest osadzona w momencie pokonania lich kinga (hello arthas, dawno się nie widzielismy) a tuż przed wydarzeniami z kataklizmu.

Mam do wyboru system lochów, itp, ale jestem ciekaw czy są dostępne questy z poprzednich czesci , czyli burning crusade, wrath of the lich king i podstawki. Jeśli tak, to gdzie się uaktywnia daną linię questów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 01:33, Darkstar181 napisał:

Czy da się zagrać w jakiś sposób w kampanie z poprzednich dodatków ?

Questy z podstawki zostały przerobione i starych wykonać nie można.
Content z BC i WOtLK jest jest w całości i dostęp uzyskuje się po osiągnięciu odpowiedniego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 01:56, Kadaj napisał:

> Czy da się zagrać w jakiś sposób w kampanie z poprzednich dodatków ?
Questy z podstawki zostały przerobione i starych wykonać nie można.
Content z BC i WOtLK jest jest w całości i dostęp uzyskuje się po osiągnięciu odpowiedniego
poziomu.

Dzięki. A jaki to w ogóle poziom, i gdzie się pojawią opcje odnośnie questów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 02:55, Darkstar181 napisał:

Dzięki. A jaki to w ogóle poziom, i gdzie się pojawią opcje odnośnie questów ?


Nie da się ich ominąć prawdę mówiąc. Burning Crusade to ogólnie całe Outlandy czyli całkowicie nowy kontynent przeznaczony na levele 58-70. Przejście do niego jest w Blasted Lands. Zresztą jak niedawno sobie expiłem alta to aż mi się płakać chciało, po świetnych questach z przebudowanej podstawki dostaję "Zabij 20 mobów. A potem kolejne 20. I może jeszcze 20..." Good ol'' TBC... I tak cały chain wyglądał, wszystko jeszcze w tym poważnym i mhroczniastym sosie. Aż mi się smutno zrobiło. WoTLK z kolei to ogólnie kontynent Northrend - przeznaczony na levele 68-80. A jak wbijesz 80 to kolejne 5 leveli należy wyexpić w obszarach z Cataclysmu, porozrzucanych po całym Azeroth.

Oczywiście dostęp do lochów z obu dodatków jak najbardziej też masz. Czyli wszystkie insty z TBC i Wotlka. Choć faktem jest że nie nastawiałbym się na 10 czy 25-osobowe raidy chyba że trafi ci się kilku naprawdę znudzonych graczy w twojej gildii. Na pewno nikomu się nie chce siedzieć 5 godzin w Karazhanie gdy zielone itemy z Wotlka są lepsze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 00:21, Zgreed66 napisał:

Ile czasu minęło od drugiej wojny do wydarzeń z MoPa?

Około 23 lata, aczkolwiek w oficjalnych źródłach brakowało bardziej konkretnych dat. Druga wojna to około 6 rok po I wojnie, a MoP dzieje się obecnie w 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 00:31, Arcling napisał:

Około 23 lata, aczkolwiek w oficjalnych źródłach brakowało bardziej konkretnych dat.
Druga wojna to około 6 rok po I wojnie, a MoP dzieje się obecnie w 29.

Ty. Czytam sobie Wichry wojny. Z tego co wyczytałem. Jaina ma jakieś 30wiosenek. Khadgar jest starszy od niej jakieś 10lat. Więc się zastanawiałem, czy czegoś nie podupczyli (albo czegoś ja).
Jeżeli przyjmę, że ma ~40lat. Odejmując 23 lata. Powinien mieć 17 w trakcie drugiej wojny.
Z tego czytam na wowwiki, w wieku 17lat został uczniem Medivha... Coś chyba pokręciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 00:45, Zgreed66 napisał:

Jeżeli przyjmę, że ma ~40lat. Odejmując 23 lata. Powinien mieć 17 w trakcie drugiej wojny.
Z tego czytam na wowwiki, w wieku 17lat został uczniem Medivha... Coś chyba pokręciłem
:)

Khadgar tak naprawdę nie jest stary. Jego wygląd jest spowodowany klątwą rzuconą przez Medivha (wtedy opętanego przez Sargerasa), kiedy to Khadgar go zabijał. Obecnie podpada zatem mniej więcej pod wiek średni, wyglądając jedynie na dużo starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 01:50, Arcling napisał:

Khadgar tak naprawdę nie jest stary. Jego wygląd jest spowodowany klątwą rzuconą przez
Medivha (wtedy opętanego przez Sargerasa), kiedy to Khadgar go zabijał. Obecnie podpada
zatem mniej więcej pod wiek średni, wyglądając jedynie na dużo starszego.

Tak, to wiem. Ale mnie chodziło, czy jego realny wiek się zgadza datowo :)
Jeżeli przyjmę, że Khadgar zostaje uczniem Mediva w wieku 17lat. A więc przed przed otwarciem portalu.
To będę musiał dodać 29lat, aby wylądować w Wichrach Wojny/MoP. To wyjdzie mi 46 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje postacie nawet dopiero co założone mają tytuł Asssistant Professor i dopiero nick. Nieszczególnie chce aby tak było czy jest możliwość wyłączenia tego tytułu? Jesli jest proszę o instrukcję jak tego dokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 21:27, Ziemas napisał:

Moje postacie nawet dopiero co założone mają tytuł Asssistant Professor i dopiero nick.
Nieszczególnie chce aby tak było czy jest możliwość wyłączenia tego tytułu? Jesli jest
proszę o instrukcję jak tego dokonać


Karta postaci -> tytuły i sobie wyłączasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 22:10, Rizzan napisał:

> Moje postacie nawet dopiero co założone mają tytuł Asssistant Professor i dopiero
nick.
> Nieszczególnie chce aby tak było czy jest możliwość wyłączenia tego tytułu? Jesli
jest
> proszę o instrukcję jak tego dokonać

Karta postaci -> tytuły i sobie wyłączasz


Dzięki :) Takie to było proste ale znaleźć tego nie mogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 14:46, Zbicku napisał:

Czy zamawiając ten zestaw:

http://www.3kropki.pl/p/4/4/0/world_of_warcraft_battle_chest_wrath_of_the_lich_king.php

będę mógł spokojnie aktywować podstawkę i dwa dodatki bez problemu i zacząć grę? (chodzi
mi o to czy w tym zestawie jest wszystko co być powinno)

No czy faktycznie *jest* wszystko to się dopiero okaże jak otrzymasz paczuszkę czy tam kody. Ale tak, w teorii to wystarczy by założyć konto i móc spokojnie pograć do 80lvl bez żadnych ograniczeń. Zakładam oczywiście, że podstawka normalnie zawiera ''darmowy miesiąc'', pomimo tak niskiej ceny.

Za to tamtejsze ceny prepaidów już tak nie powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 14:46, Zbicku napisał:

będę mógł spokojnie aktywować podstawkę i dwa dodatki bez problemu i zacząć grę? (chodzi
mi o to czy w tym zestawie jest wszystko co być powinno)


W sumie teraz wystarczy tylko klucz z podstawki. Pierwszy i drugi dodatek na konto jest dodawany automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 14:46, Zbicku napisał:

Czy zamawiając ten zestaw:

http://www.3kropki.pl/p/4/4/0/world_of_warcraft_battle_chest_wrath_of_the_lich_king.php

będę mógł spokojnie aktywować podstawkę i dwa dodatki bez problemu i zacząć grę? (chodzi
mi o to czy w tym zestawie jest wszystko co być powinno)

Idź do Media Martku, prawdopodobnie jeszcze mają promocje na gry blizza gdzie min. Diabo 3 za 99zł, Starcraft 2 za 79 , i właśnie W/w Battlechest za 16,99 lub 19,99. Tak więc taniej i szybciej jest kupić to w Media. U nas w Wałbrzychu wciąż trwa (mimo że według reklam miała być do 6 grudnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 11:26, Pajonk78 napisał:

Podpisuję się pod postem GanDa: RAF w Polsce nie występuje. Jeśli ktoś kiedyś włamie
Ci się na konto lub chociaż będziesz korzystał z supportu i jak wszystko wyjdzie na jaw
to jesteś w czarnej...

Nie jest do konca tak jak piszesz - sam tak kiedys kupowalem prepaidy, mialem postac z scroll of ressurection, jednak zostalo to wykryte - zabrali.tylko czas gry - na poczatku zablokowali jeszcze RaF ale po kupnie prpaid- juzmam to dostepne. Ogolem juz sporo czasu minelo a nie mialem zadnych problemow - normalnie korzystam z supporta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się