Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2013 o 14:08, Heimdallr napisał:

/ciach/

U mnie pomogło ustawieie trybu zgodności z Win XP SP2 lub 3 - teraz nawet jak odpalam grę to muszę mieć ustawiony tryb zgodności co IMO jest kpiną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladam Reckfula i kiedys mowil ze uzywa programu do zmiany wygladu(postaci,itemu, wszystkiego) nie mam pojecia czy Blizz za to banuje , ale chyba nie , bo Recfull czesto pristem grajac zmienia wyglad shadow formy oczywiscie widzi to tylko on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo z tego co widziałem był to normalny Ashbringer (nie Corrupted, który można było zgarnac w starym naxxie), a tego nei ma opcji by posiadać w grze, więc raczej użyl tego programu do zmiany wygladu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2013 o 12:26, Malevyn napisał:

to skad mu dropnal ashbringer ktorego stransmogowal ?


Kolega napisal ze ashbringer, jedna wersja byla do dropniecia kiedys.
Jednak skoro to byl ten legendarny, to faktycznie musial byc uzyty program do zmiany textur.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 22:35, Mange napisał:

Reckful, kto to jest bo widze, ze ma niezłą publikę na twitchu.

Koles grajacy Areny,PvP . Kiedys gral rogalem , teraz warkiem i pristem , rogala chyba expi w miedzyczasie . 2 tyg bylem na wyjezdzie wiec nie wiem za bardzo czym teraz pyka . Na Arena Junkiens o nim glosno :) . Gral w poprzednich sezonach WoWa itp itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie właśnie reputacje w Wyrmrest Accord przy pomocy tabarda i chodzeniu na dungi, dzięki czemu kupiłem sobie u nich czerwonego smoka. Czy u jakichś innych frakcji można zrobić podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:58, darkwind21 napisał:

Zrobiłem sobie właśnie reputacje w Wyrmrest Accord przy pomocy tabarda i chodzeniu na
dungi, dzięki czemu kupiłem sobie u nich czerwonego smoka. Czy u jakichś innych frakcji
można zrobić podobnie?


Z TBC możesz mieć bodajże 3 flying mounty. Cenarion Expedition, Shat''ari Skyguard i Netherwing. Jednakże nie ma chyba możliwości wbijania repy poprzez dungi z tabardem. W MoP też jest latający dywan, ale nie mam tego dodatku to więcej Ci o nim nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:58, darkwind21 napisał:

Zrobiłem sobie właśnie reputacje w Wyrmrest Accord przy pomocy tabarda i chodzeniu na
dungi, dzięki czemu kupiłem sobie u nich czerwonego smoka. Czy u jakichś innych frakcji
można zrobić podobnie?


O ile dobrze pamiętam w Northrendzie można było wbić częśc reputacji poprzez Justice Points (tzn w niektórych frakcjach), no i część reputacji wbijało się chodząc na tamtejsze dungi bez tabardu. Oczywiście jeśli o coś takiego Ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mounty możesz też kupić u Argent Crusade tam gdzie ich namiot w Icecrown(Argent Tournament Grounds)Oczywiście trzeba mieć exalted u AC oraz zdobyć czempiona u każdej rasy ally/hordy(zależy kim grasz) oprócz worgenów i goblinów.Sons of Hodir po wbiciu exalted i w Dalaranie za JP i golda.A tak to można tych mountów dużo zdobyć za dungi i raidy.Najłatwiej jest zdobyć Bronze Drake z CoS HC(100% Drop rate) ze statami MoP powinieneś dać radę solo.Z UP HC masz Blue Proto-Drake z tym, że low drop rate ma.Za Glory of the Hero i Glory Ulduar też są mounty no i z raidów(Malygos,Obsidian Sanctum,Onyxia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długie macie kolejki na LFR i heroiki? Zastanawiam się czy dobijać do 90 tankiem czy healerem, bo czekanie 30 minut dpsem staje się męczące. Nie wspominając o godzinnych kolejkach na LFR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się