Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 21:02, Kresseleth napisał:

Długie macie kolejki na LFR i heroiki? Zastanawiam się czy dobijać do 90 tankiem czy
healerem, bo czekanie 30 minut dpsem staje się męczące. Nie wspominając o godzinnych
kolejkach na LFR.


Na Ravenholtdzie, niemalże wymarłym serwerze, kolejki na dungeony trwają 5 - 10 minut, na LFR 10 - 15. Nie jest źle (mówię oczywiście o DPSie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Darkspearze po stronie hordy kolejki healerem na dungeony 1-4 min, na lfr 10-30 min. Jako dps często czeka się nawet do godziny...

Po stronie ally jako tank na insty, jak wszędzie tak naprawdę od razu po zapisaniu wyskakuje, na lfr trochę gorzej i bardzo różnie od 10 min do godziny nawet.

Generalnie ubranie tanka i healera jest szybsze na instancjach bo krócej się czeka w kolejce, na lfr''ach to już bez różnicy jaka rola tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi dotyczące mountów, miałbym teraz jeszcze jedno pytanko. Chciałem robić reputację u Oracle(Sholozar Basin), niestety najprawdopodobniej gdzieś urwałem jakiś łańcuch zadań. Mam u nich reputację Honored, a nie wyświetlają mi się Daily questy. Macie może pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 23:52, darkwind21 napisał:

Dzięki za odpowiedzi dotyczące mountów, miałbym teraz jeszcze jedno pytanko. Chciałem
robić reputację u Oracle(Sholozar Basin), niestety najprawdopodobniej gdzieś urwałem
jakiś łańcuch zadań. Mam u nich reputację Honored, a nie wyświetlają mi się Daily questy.
Macie może pomysł co z tym zrobić?


O ile dobrze pamiętam tam bardzo łatwo było zgubić te q. Ja urwałam gdzieś w pobliżu rzeki chyba (zanim się szło do jaskini żeby się opowiedzieć po jednej ze stron) - mi pomógł wowhead - więc zobacz może tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AEN HANSE

Frakcja: Horda
Realm: Defias Brotherhood EU RP/PVP


"- Co to jest u diabła, hanza?
- Aen hanse - wyjaśnił Cahir - to w naszym języku zbrojna drużyna, ale taka, którą łączą więzy przyjaźni...
- Kompania?
- O, Właśnie. Słowo, jak widzę, weszło do tutejszego żargonu...
- Hanza jest hanza - przerwała Angouleme.
- A po naszemu: hulajpartia albo hassa. O czym tu gadać? (...) Nie ma szans jeden przeciw całej hanzie."


Witaj śmiałku!

Z przyjemnością oznajmiam, że została przestawiona Ci propozycja dołączenia do wyjątkowej polskiej gildii po stronie Hordy na serwerze Defias Brotherhood. Serdecznie zachęcamy Cię do wstąpienia w szeregi AEN HANSE.

Nie tworzymy ogromnego mechanizmu, w którym gracz jest jak mały trybik. Jesteśmy po prostu grupą ludzi, kolegów którzy grają razem. Jesteśmy AEN HANSE!

Co zyskujesz dołączając do nas?

Przede wszystkim brak anonimowości. Znamy się ze sobą, rozmawiamy, żartujemy i wspólnie bawimy. Dołączając do nas nie będziesz jednym z wielu - będziesz sobą.

Jeżeli znajdziesz się potrzebie - możesz liczyć na pomoc innych. Począwszy od odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, poprzez pomoc z questami, a na pomocy finansowej skończywszy.

Na naszym "zielonym" panuje luźna i przyjazna atmosfera.

U nas każdy ma prawo do swobodnego wypowiadania się. Nikt nie jest dyskryminowany. Obojętnie czy jesteś nowicjuszem w naszych szeregach czy GM-em możesz śmiało mówić co myślisz.

Oferujemy też szerokie zaplecze merytoryczno-towarzyskie w postaci forum oraz serwera Mumble.

Jak więc widać przede wszystkim stawiamy na community .

Kogo szukamy?

Poszukujemy przedstawicieli wszelkich klas i profesji, więc jeśli jesteś osobą dojrzałą i znudziło Ci się bycie małym trybikiem w jakiejś wielkiej gildii lub masz dosyć samotnego przemierzania bezdroży, dołącz do nas!

W Gildii istnieje dobrze funkcjonująca grupa rajdowa regularnie mierząca się z wyzwaniami stawianymi przez nowe contenty rajdowe. W planach jest również stworzenie regularnie rajdującej drugiej grupy rajdowej.
Mamy również sporo zapaleńców gry pvp organizujących częste wieczory pvp i rated battleground.


Dla aplikujących na rangę raider :
Jeżeli czasami lubisz postrzępić swój miecz (minimum 2 raidy w tygodniu) zamiast cały czas żłopać wina w przydrożnych knajpach (Mumble) zapraszamy na wspólną przygodę (raidowanie)

Osoby poniżej 90 lvla a zamierzające raidować - zapraszamy do składania podania - socjal. Po uzyskaniu lvla oraz ubraniu się będzie można starać się o status raidera.

Jedna ważna rzecz: nie gramy dla epików !!!
Śmiejemy się i szanujemy innych - szczególnie na raidach, kiedy 15 wipe wcale nie wnosi pozytywnych emocji - pamiętajcie to zabawa.


Odwiedź naszą stronę: www.aenhanse.pl utwórz konto i wypełnij formularz rekrutacyjny. Później zgłoś się do szefostwa.

/w in-game:
Dzill (GM),Odynn, Metoo, Vectivus, Joy, Gharretton, Nightwishes, Nikita.
W razie jakichkolwiek pytań, możesz również zagadać do któregoś z członków gildii.

ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 00:20, TigerXP napisał:

Orientuje sie ktos gdzie mozna kupic itemki pvp z cata i za co?


Legacy Armor/Weapon vendors w Dalaranie. Znajdują się w Underbelly - Trapjaw Rix oraz Blazik Fireclaw mają sety z sezonu 9/10/11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 11:57, DemoBytom napisał:

> Orientuje sie ktos gdzie mozna kupic itemki pvp z cata i za co?

Legacy Armor/Weapon vendors w Dalaranie. Znajdują się w Underbelly - Trapjaw Rix oraz
Blazik Fireclaw mają sety z sezonu 9/10/11.


No i problem w tym ze u tych panow mozna kupic wszystko, wlasnie oprocz setu s11, czyli cataclysmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 19:18, Kamell napisał:

Nie kupisz ich "This item is no longer available within the game." pierwszy koment na
wowhead
http://www.wowhead.com/item=73655


Z tymi itemami cos jest nie tak, chcialem kupic set cata na rdruta i nie moge go znalezc, z kolei przed chwila skoczylem do dala magiem i znalazlem te itemy i bez problemu moge je kupic, wiec nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez cały czas niezależnie od wyczyszczenia PCta CCleanerem i ponownego uruchomienia mam błąd BLZPTS00001 podczas aktualizacji bezpośrednio po zakończeniu aktualizacji.
Może mi ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 15:11, Smileyer napisał:

Przez cały czas niezależnie od wyczyszczenia PCta CCleanerem i ponownego uruchomienia
mam błąd BLZPTS00001 podczas aktualizacji bezpośrednio po zakończeniu aktualizacji.
Może mi ktoś pomóc ?


Obczaj ten topic http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/6169746960
I napisz moze o jaka aktualizacje chodzi? Aktualizujesz gre do MoP-a? Czy moze tylko patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:07, Malevyn napisał:

mozecie zalogowac sie na battlenet ??


Tak, mnie zalogowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:07, Malevyn napisał:

mozecie zalogowac sie na battlenet ??


Mi tez battlenet dziala prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć... Instaluje battle chest i w momencie kiedy uruchamia się blizzard update wyświetla ten błąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się