Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy na 1 kompie moge miec 2 konta z WoW''a, jedno zarejestrowane na Polske a drugie na UK? Nie można za takie coś załapać bana itp (multikonto albo inne cus :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 21:33, Klimat napisał:

Czy na 1 kompie moge miec 2 konta z WoW''a, jedno zarejestrowane na Polske a drugie na
UK? Nie można za takie coś załapać bana itp (multikonto albo inne cus :D)


Za coś takiego nie ma bana, po prostu jak wykryją to zmieniają ci kraj na taki jak masz na dowodzie(kontak z supportem) albo na takie jakie masz ip. Problem zaczyna się jak grasz na 1 koncie na różnych ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 21:33, Klimat napisał:

Czy na 1 kompie moge miec 2 konta z WoW''a, jedno zarejestrowane na Polske a drugie na
UK? Nie można za takie coś załapać bana itp (multikonto albo inne cus :D)


Ojjj, z tego co wiem - Ban przypada na osobę która spreparuje dokumenty tożsamości itp. Co jakiś czas bywa , że musisz potwierdzić swój adres. Raz tak miałem : Ja konto mam zarejestrowane na UK, ponieważ pracowałem i mieszkałem tam, nastapiła kontrola , musiałem im przesłać Dokument tożsamości, rachunek przykładowy na np. gaz z kompletnym adresem zamieszkania :). Już jestem długi czas w Polsce, ale dotąd nie było odzewu z ich strony - wiec możesz być spokojny .

Jeżeli będziesz chciał się skontaktować z Supportem w celu, przeniesieniu konta, lub innym problemem. Gdy stworzysz ten "ticket", na bank każą Ci przesłać te dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda ale wtedy nie dostaje się bana tylko zmieniają adres na ten sam co na dowodzie. Nawet jak się to do rafów używa to nie banują tylko rafa cofają i zmieniają adres, wiem bo kolega, który mieszkał we Włoszech(tam są rafy dostępne) i wrócił do Polski(u nas już nie) tak miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związku, że nie jestem obeznany w tych sprawach to mam dwa pytania.

1. Jak można zdobyć peta? Chciałbym brać udział w walkach zwierząt ale nie wiem jak je zdobyć.
2. Gram na serwerze PvP. Jak mam rozwijać maga(gnoma) bym mógł bez większych problemów zasuwać na arenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 18:52, Andrzej15 napisał:

Związku, że nie jestem obeznany w tych sprawach to mam dwa pytania.

1. Jak można zdobyć peta? Chciałbym brać udział w walkach zwierząt ale nie wiem jak je
zdobyć.


A tego to nie wiem, jakos nie porwaly mnie te pokemony.

Dnia 19.02.2013 o 18:52, Andrzej15 napisał:

2. Gram na serwerze PvP. Jak mam rozwijać maga(gnoma) bym mógł bez większych problemów
zasuwać na arenach?


Jak to jak rozwijac? Dobrze rozwijac go masz :D
A tak na serio, obecnie liczy sie tylko fire i frost (arcane moze sie ruszy na 5.2 ale to sie okaze), polecam wbic na battleneta, wejsc na zakladke 3v3 i obczaic buildy magow w topce. W zasadzie duzo sie one nie roznia i tak naprawde bedziesz musial troche pograc na 90 lvlu zeby sam zdecydowac co Ci pasuje. Moge podpowiedziec ze we frost nie wybiera sie juz frost bomby (ostatni nerf uczynil ja bezuzyteczna), lepszy jest nether tempest, dmg moze nieduzy z tego dota, ale dosyc czesco procuje frostfire bolt (to chyba sie tak nazywa, nigdy za bardzo nie przywiazywalem uwagi do nazw) a to przy procu prawie zawsze crituje. Frost to potezny burst co 30 sec (deep freeze) i co 3 min (deep freeze + icy veins masakra), po osiagnieciu 4% hit capa wsio co mozna ladujemy w mastery, pozniej mozna wybrac pomiedzy hastem i critem, ciezko do konca stwierdzic co jest lepsze, nikt nie dowiodl jeszcze tego, osobiscie wybralem crita.
Fire ma swietne cc (poly, poly, poly, deep freeze, dragon breath + cs), naprawde mozna przeciwnika na bardzo dlugo wyeliminowac z gry, do tego niesamowita mobilnosc, castowanie scorcha w biega, wystarczy jeden crit scorcha, dodajemy inferno blast i mamy instant pyro, jesli to tez critnie dodajemy critujacego scorcha i kolejne pyro, jak koles jest na deep freezie i dodamy do tego combustion i odpalimy trina = dead. Fire = 4% hit capa i wsio co sie da w crita, a potem w mastery.
Mniej wiecej tak to wyglada. Wszystko od tego czy bedziesz preferowal areny czy rateb bg i z kim(setupy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś coś wytłumaczyć?

Byłem przed chwilą dwoma kolegami z gildii na instancji. Oczywiście trafiliśmy na tanka debila, który nie umie nic po angielsku i zaczął się wkurzać, że jeden z moich ziomków stał. Miał po prostu laga i dłużej się gra ładowała, co zaraz potem napisał (na czacie od instancji), ale baran (tank) i tak wybrał głosowanie za wywaleniem. Z drugim koleżką naturalnie daliśmy na "Nie", ale i tak głosowanie przebiegło tak, ze kolegę wyrzucono, plus! Dostał 30 minut dezertera.

No to my za karę chcieliśmy zrobić sabotaż na pierwszym bossie, zaatakowaliśmy i potem staliśmy. Wszystko było podczas walki i...odbyło się bez problemowe głosowanie i wywalono mnie! I do tego doszła mi kara 30 minutowa za dezertera.

Jakim cudem ja nie mogę nikogo wskazywać podczas walki i dać głosowanie na wyrzucanie (nawet wywala mi komunikat, że nie mogę robić tego podczas bitwy), a na mnie już drugi raz w historii wywalili w takim momencie, gdzie gra powinna blokować taką opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 18:52, Andrzej15 napisał:

1. Jak można zdobyć peta? Chciałbym brać udział w walkach zwierząt ale nie wiem jak je
zdobyć.


Pety, które używasz do walki to zwykle companiony, które mozesz znalezc naciskajac SHIFT+P i przechodzac na zakładke pets. W niej po prostu przesuwasz wybranego peta na okno pet battle i juz mozesz wyzywac biedne wiewiorki w sw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2013 o 09:59, Saref napisał:

Pety, które używasz do walki to zwykle companiony, które mozesz znalezc naciskajac SHIFT+P
i przechodzac na zakładke pets. W niej po prostu przesuwasz wybranego peta na okno pet
battle i juz mozesz wyzywac biedne wiewiorki w sw:)

Tylko że ja nie mam żadnego peta :) Ale teraz się dopatrzyłem, że w opisie zwierząt jest napisane jak go zdobyć.

Jak to jak rozwijac? Dobrze rozwijac go masz :D
Hehe... Prosta ale wyczerpująca odpowiedź :)

Powiedzcie mi jeszcze, jakie profesje mi polecacie(przypominam - jestem magiem, gnom, gram na PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz głównie bg to warto w inżynierie zainwestować, dużo radości daje,a jako drugą to w sumie nie ma jakiś większych różnic weź coś co ci golda pozwoli farmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2013 o 18:44, Andrzej15 napisał:

Powiedzcie mi jeszcze, jakie profesje mi polecacie(przypominam - jestem magiem, gnom,
gram na PvP).


Napewno tailoring, dla siebie bedziesz mial troche tansze latki, cos tam moze Ci sie uda zarobic na latkach i moze bagach (przynajmniej w cata sie dalo, podejrzewam ze teraz tez) ale przedewszystkim proc inta na backu, bardzo przydatne na pvp. Z druga profka to roznie, engi raczej bym sobie darowal, bo najlepszych patentow z engi i tak nie uzyjesz na arenach i rated bg. Osobiscie mam alchemie, z czego mam pota z 320 inta caly czas, w jc bedziesz mial jakies lepsiejsze gemy chyba. Jesli chodzi o maga pvp to chyba wsio co sie moze przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie, ogólne może głupie ale podobno nie ma głupich, są jedynie głupie odpowiedzi.
Co lepiej kupić, Guild wars 2 czy Wow, nie miałem do czynienia wcześniej z mmo, poza tym kupić najpierw battlechest a potem ostatnie dodatki, czy znajdę ludzi do gry może 37 zł nie jest dużo ale zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 15:12, Shoggun napisał:

Hej mam pytanie, ogólne może głupie ale podobno nie ma głupich, są jedynie głupie odpowiedzi.
Co lepiej kupić, Guild wars 2 czy Wow, nie miałem do czynienia wcześniej z mmo

GW2 a WoW to dwie rozne gry , co Ci radze zagraj w triala WoWa , do GW2 tez chyba jest , bo wydanie 200zl na gre w ktora zagrasz do 80 lvl a potem odlozysz i bedziesz sie nudzil liczy sie z celem czyt.GW2 . WoW jest strasznie rozbudowany masz ogrom klas od leczacych , tankow, melee dmg, czy range dmg . Rozbudowane PvP (Areny,Bg,Rbg,World PvP) po rozbudowane PvE . Zagraj w trial''a i sam zdecyduj . Mi osobiscie GW2 zbrzydl a do WoWa co jak co ale zawsze sie wraca . Bez problemu znajdziesz ludzi do gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 15:29, Kamell napisał:

> Hej mam pytanie, ogólne może głupie ale podobno nie ma głupich, są jedynie głupie
odpowiedzi.
> Co lepiej kupić, Guild wars 2 czy Wow, nie miałem do czynienia wcześniej z mmo
GW2 a WoW to dwie rozne gry , co Ci radze zagraj w triala WoWa , do GW2 tez chyba jest
, bo wydanie 200zl na gre w ktora zagrasz do 80 lvl a potem odlozysz i bedziesz sie nudzil
liczy sie z celem czyt.GW2 . WoW jest strasznie rozbudowany masz ogrom klas od leczacych
, tankow, melee dmg, czy range dmg . Rozbudowane PvP (Areny,Bg,Rbg,World PvP) po rozbudowane
PvE . Zagraj w trial''a i sam zdecyduj . Mi osobiscie GW2 zbrzydl a do WoWa co jak co
ale zawsze sie wraca . Bez problemu znajdziesz ludzi do gry .


Dzięki za odpowiedź, kiedys zagrałem w triala zaczynałem jak sama podstawka była, w takim lesie poszedłem w kierunku miasta i coś mnie zabiło cała przygoda. A rekordziści po ile czasu siedzą w Wow, a taktyki tylko po ang czy po polsku ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 15:34, Shoggun napisał:

Dzięki za odpowiedź, kiedys zagrałem w triala zaczynałem jak sama podstawka była, w takim
lesie poszedłem w kierunku miasta i coś mnie zabiło cała przygoda. A rekordziści po ile
czasu siedzą w Wow, a taktyki tylko po ang czy po polsku ?.

Do ''taktyk'' to bardzo daleka droga, bo praktycznie przed maksymalnym levelem takowe nie występują. Znaczy owszem, niby jakieś są, ale bossy sprzed kilku lat raczej nie stanowią wyzwania dla postaci z obecnych czasów.

Zakładam, że GW2 jest pod tym względem lepsze, bo bardziej ''aktualne'' i nie nastąpiła "inflacja" talentów/skilli/przedmiotów względem "starych" bossów.

Pomijając to, taktyki będą w takim języku z jakimi ludźmi będziesz grał. Polskie gildie są i sobie radzą, więc można i po naszemu. Oczywiście wiadomo, krążą legendy, jak to się tragicznie gra z rodakami i jakie to polskie gildie ujowe, ale w sporej ilości przypadków to gruba przesada.

"Rekordziści" biorą urlop po wyjściu nowego dodatku/patcha i tną 14+ godzin dziennie z krótkimi przerwami, i w tydzień czy 2 mają wszystko ubite. Ale to tylko dla maniaków i ludzi którzy odczuwają fizyczną potrzebę bycia "Pierwszymi na Świecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 15:12, Shoggun napisał:

/ciach/

Osobiście gram w obie pozycje i w obu mam co innego do zrobienia. WoW to przede wszystkim end game i rajdowanie, bo reszta jest sztampowa do bólu i nudna jak flaki z olejem. Dobrze chociaż, że zdobywanie poziomów Monkiem idzie ekspresowo z dodatkami do exp z heirloomów, gildii i jego własnego buffa, bo bym chyba nie cisnął w ogóle Monka.
GW2 natomiast to IMO dużo ciekawsze podejście do instancji, które są o wiele trudniejsze niż te z WoW - choćby przez niemożność przechodzenia ich techniką tank&spank, znacznie szybciej i przyjemniej się zdobywa poziomy, a craft idzie wprost ekspresowo. Dla każdego coś miłego, więc stwierdzenie: wydanie 200zl na gre w ktora zagrasz do 80 lvl a potem odlozysz i bedziesz sie nudzil liczy sie z celem czyt.GW2 nie ma nawet krzty obiektywizmu. To, że Tobie @Kamel GW2 nie podpasowało nie musi oznaczać, że z KAŻDYM tak będzie - czego jestem najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World PvP umarł i przestał istnieć w Cata przez OP guardów i Flying mounty.90 lvle w lokacjach startowych albo w każdej "bazie" 85te lvle pojawiące się znikąd anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 11:25, Daros_93 napisał:

World PvP umarł i przestał istnieć w Cata przez OP guardów i Flying mounty.90 lvle w
lokacjach startowych albo w każdej "bazie" 85te lvle pojawiące się znikąd anyone?


Od MoPa nie ma juz Op guardow. Przynajmniej na serwerach PvP. 200k hp maja teraz strażnicy więc nie są żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się