Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 10:25, HoZar napisał:

nie boj nic !
wejdz na account managment i opcja upgrade account.
i bedziesz mial te 30 dni bez ograniczen.


Ale tak napewno na 100000% lub więcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:20, MiPek napisał:

A serwery testowe nadal nie działają -_-'' ...

Eee, jakie servery testowe ?. Jeśli mówisz o serverach do patcha 1.12 to chyba jeszcze troche trza poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 18:14, PharauhnMizzrym napisał:

> A serwery testowe nadal nie działają -_-'' ...
Eee, jakie servery testowe ?. Jeśli mówisz o serverach do patcha 1.12 to chyba jeszcze troche
trza poczekać.


Wejdź sobie na https://www.wow-europe.com/en/ i przeczytaj news''a (drugi od góry) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, dziś mi powiedzieli w gildii że niedługo patch ma wyjść :). I dobrze skończy się wkończu czekanie na Battlegroundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 22:24, PharauhnMizzrym napisał:

Wiem wiem, dziś mi powiedzieli w gildii że niedługo patch ma wyjść :). I dobrze skończy się
wkończu czekanie na Battlegroundy


Jak to skończy się czekanie na BG? ;P...czytałem, że w patchu wprowadzą możliwość walk na BG pomiędzy graczami z innych serverów...kolejek też już nie będzie? Czy może ja źle zrozumiałem?

Chociaż to chyba było by zbyt piękne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie, poniważ w momencie gdy BG jest zapchane to tworzy się następna arena wkońcu teraz jak się wchodzi to ma się do wyboru first available, więc pewnie teraz będzie do każdego BG po kilkanaście aren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 22:51, PharauhnMizzrym napisał:

Nie bedzie, poniważ w momencie gdy BG jest zapchane to tworzy się następna arena wkońcu teraz
jak się wchodzi to ma się do wyboru first available, więc pewnie teraz będzie do każdego BG
po kilkanaście aren :)



Hmmmmmmmmmm...

To kiedy ten patch? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 22:55, Patren napisał:

To kiedy ten patch? xD

1-2 miesiące, bądź co nie bądź cross relam bg to spore unowocześnienie.
Co do kolejek to wcale nie musi to oznaczać mniejszego czasu oczekiwania.
Hmm chciałbym zobaczyć potyczke na WSG 10 HW vs 10 GM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam pytanko. Jestem w Everlook i tam jest Kodo (takie cos do jeżdzenia podobne do nosorożca). Widzialem jak jeden koles na tym jezdzi. Jestem Nocnym elfem lvl 60 Druid. Tego kodo nie mozna chyba kupic czy ja mam go jakos oswoic??. Co powinienm zrobic i czego sie naczyczyc? Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 01:16, Igoorr napisał:

Siemka. Mam pytanko. Jestem w Everlook i tam jest Kodo (takie cos do jeżdzenia podobne do nosorożca).
Widzialem jak jeden koles na tym jezdzi. Jestem Nocnym elfem lvl 60 Druid. Tego kodo nie mozna
chyba kupic czy ja mam go jakos oswoic??. Co powinienm zrobic i czego sie naczyczyc? Pozdro:)


Zostac Taurenem :)
Niestety Alliance nie moze uzywac kodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znowu mam kilka pytan;)1.Czym sie roznia wybierane na samym poczatku hmmm ze tak powiem style(pvp normal ..)oczywiscie mniej wiecej rozumiem ale jaka jest roznica ze np wybiore normal i bede grac a ze wybiore pvp i bede grac?2.jest taka opcja change realm i w niej musze wybrac jakas kraine,ale nie rozumiem po co to jest i czym sie one roznia.3.jezeli umre bardzo daleko od cmentarza to jak moge sie wskrzesic do zycia bez dojscia do zwlok??4.Kolo 5 lev druidem dostaje zadanie od druida na samej gorze drzewa zycia i musze przyniesc mu jakas fiolke z woda .Wie ktos moze jak mam to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobiegac po tej krainie gdzie jestes, tam jest takie jakby noo... powiedzmy sauna ;P tam wlazisz i klikasz na buteleczke ona sie napelnia.
co do serwerow... tak, jak wejdziesz na normal to bedziesz mogl grac pvp jezeli o to chodzi. bedziesz tez mogl wlaczyc pvp i czekac az ktos z hordy to zrobi i ich ubic :P na pvp kazdy hordziak bedzie mogl cie przejechac mlotem po plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 10:19, żyrafa napisał:

1.Czym sie roznia wybierane na samym poczatku hmmm ze tak powiem style(pvp
normal ..)oczywiscie mniej wiecej rozumiem ale jaka jest roznica ze np wybiore normal i bede
grac a ze wybiore pvp i bede grac?


Na normal po wiekszosci terenow mozesz latac i nie przejmowac sie horda (tryb PvP dziala tylko jak sam wlaczysz albo na BG).
Na serwerach PvP tryb PvP jest niemal caly czas wlaczony wiec wszedzie gdzie biegasz ktors z przeciwnej frakcji moze cie zaatakowac (np gdy ty spokojnie robisz questa)

Dnia 20.07.2006 o 10:19, żyrafa napisał:

2.jest taka opcja change realm i w niej musze wybrac jakas kraine,ale nie rozumiem po co to jest i czym sie one roznia.


Mozesz miec postacie na roznych krainach. Oprocz roznicy w rodzaju (Normal, Pvp, Rpg, pvprpg) roznia sie ludzmi ktorzy na nich sa, dlatego warto zobaczyc gdzie graja znajomi zeby tam wlasnie stworzyc sobie postac.

Dnia 20.07.2006 o 10:19, żyrafa napisał:

3.jezeli umre bardzo daleko od
cmentarza to jak moge sie wskrzesic do zycia bez dojscia do zwlok??


Gadasz z duchem przy cmentarzu. Wskrzeszenie narzuci jednak na ciebie chorobe (max10 minut) przez ktora bedzie calkowicie nieprzydatny w walce, a do tego twoje wszystkie przedmioty zostana uszkodzone w 25%

Dnia 20.07.2006 o 10:19, żyrafa napisał:

4.Kolo 5 lev druidem dostaje
zadanie od druida na samej gorze drzewa zycia i musze przyniesc mu jakas fiolke z woda .Wie
ktos moze jak mam to zrobic??


Najlepiej przeczytac dokladnie opis questa. Jesli jednak mimo to nie bedziesz wiedzial co i jak to wchodzisz na strone http://www.thottbot.com/ i tam wpisujesz nazwe questu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Thx. W takim razie mam pytanie co do wilka nauczylem sie jazdy na wilkach mam 60 lvl i mam ponad 500 sztuk złota a nie moge sobie go kupic w Darnassus. Czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wilk czy tygrys? :P Zależy. Jezeli jesteś elfem nie ma problemu.. jezeli jestes czlowiekiem, gnomem lub krasnoludem musisz miec reputacje - exalted zeby dostac tygrysa i nauczyc sie na nim jezdzic. Zeby zdobyc exalted trzeba dawac runecloth dla jednego tailolera. Zeby zdobyc exalted nie zbierajac runecloth potrzebujesz okolo 2 tysiecy golda. zalezy od rangi ile mount bedzie kosztowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się