Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2013 o 17:37, Ciekawski94 napisał:

To już nie działa chyba, że założyłeś konto na inny kraj niż Polska z rok temu


Co znaczy nie działa? Zakładasz nowe konto i kraj zamieszkania ustawiasz na inny niż PL. Nie mówie o zmianie na istniejącym koncie kraju z PL na inny bo to rzeczywiście nie działa. Ale nowe konta jak najbardziej mozna zakładać gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 16:37, Ziemas napisał:

/ciach/

Dlaczego buractwo? A skąd takie opinie o burning legion? Właśnie tam chciałem się przenieść z Doomhamera z uwagi na fakt, że sporo ludzi tam gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast levelować to wciągnąłem się w walki petów :P No dobra, jeszcze z nikim nie walczyłem(potyczkuję się tylko z neutralnymi zwierzątkami) oraz to, że sam rozwój pupilów nie jest jakoś specjalnie skomplikowany to same walki wciągają. Na mega plus leci muzyka z Warcrafta 2 - stare czasy się przypominają :)

Oczywiście questy wykonuję ale natrafiłem na dwa problemy - wszystkie związane z podróżą(jestem Aliantem, więc przebywam w Azeroth).
1. Jak inaczej dostać się do bardziej odległego miejsca na kontynencie niż na nogach. Myślałem nad gryfami ale one transportują tylko do miejsc, które odkryłem.
2. Jak dostać się z Azeroth do Kalimdoru?

I jeszcze jedno pytanie: mounty można kupić tylko za punkty honoru? Jak nie to gdzie można je nabyć za golda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:33, dulak napisał:

> /ciach/
Dlaczego buractwo? A skąd takie opinie o burning legion? Właśnie tam chciałem się przenieść
z Doomhamera z uwagi na fakt, że sporo ludzi tam gra.


Sporo ludzi tam gra ale buractwo jest tam największe zarowno po stronie hordy i alliantow. Do tej opinni przyczynilo sie wlasnie wielu polakow. Spora czesc to "gówniazeria" Normalny czlowiek srednio tam sie odnajdzie.
Gralem w WOWa od samego poczatku. Zakladajac nowe konto we wrzesniu 2012 skanowalem wszystkie serwery i frostmane jest najlepszy jak dla mnie. kto szuka polakow tam tez ich znajdzie i to pokazna ilosc. na BL przynajmniej jak wczesniej tam gralem prawie wszyscy sa głupiomądrzy z glowami w chmurach. Masakra serwer, do ktorego nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:52, Ziemas napisał:

> > /ciach/


A jak jest z ilością ludzi online na Twoim frostmane? Jednak przenosiny bohatera to spory koszt 20€ i nie chcę go żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:51, Andrzej15 napisał:

/ciach/


Horda też przebywa w azeroth ;>. Prawdopodobnie chcesz się dostać z Estern Kingdoms do Kalimdoru. Możesz to zrobić za pomocą np portalu, albo statku przez The Great Sea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:56, dulak napisał:

A jak jest z ilością ludzi online na Twoim frostmane? Jednak przenosiny bohatera to spory
koszt 20€ i nie chcę go żałować.


serwer ogolnie ma ten sam status co do ludzi co BL. jest High ale kolejek na wejscie nie ma. Jak dla mnie idealnie. Online w SW 3-4-5 rano zawsze ludzi masa. Ekonomia jest niesamowita. Mozna zarowno ladnie zarobic na crafcie czy gatheringu czy kupic wsio co dusza zapragnie. Jesli chcesz polakow to sa naprawde dobre raidujace gildie. Np. Angry Wolves (albo wolwes) daja rade ze wszystkim. A sa jeszcze templariusze i Divine Heroes (jakos tak nie wiem czy dobrze wpisalem). S a to gildie z ludzmi na poziomie a nie smarki. Zazwyczaj pracujacy i nie spinajacy sie jakby gra byla calym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:09, Ziemas napisał:

/ciach/


Ok, przekonałeś mnie. Zrobię sobie tam alta i zobaczę co w trawie piszczy, zanim przeniosę maina. Mógłbyś mi podać swoje armory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał... WOW wciąga mnie niesamowicie. Wracam z roboty i całkowicie się pochłaniam grze. Masakra. Robiłem questa i przez przypadek trafiłem na mojego pierwszego dungeona Deadmines. Skoro go zaliczyłem czemu nie znika z listy gdy chcę szukać ekipy ?

Fantastyczna sprawa, że gra szuka za Ciebie grupy tylko... czemu już nie wyszukuje mi grupy przy innych dungeonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz za wysoki level. Zawsze jest podany przedzial od jakiego do jakiego dany dungeon jest. Deadmines chyba do lev20 albo 21 cos w tym rodzaju i jak jestes za wysoko to znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:14, dulak napisał:

> /ciach/

Ok, przekonałeś mnie. Zrobię sobie tam alta i zobaczę co w trawie piszczy, zanim przeniosę
maina. Mógłbyś mi podać swoje armory?


Moje armory niewiele Ci powie dlatego, ze to stosunkowo młode konto. jak wspomniałem załozyłem je we wrześniu aby placic RAFem abonament. Robie kilka postaci aby zoabzcyc kim bedzie mi sie najlepiej gralo wiec moj main jest na razie na wstepie swojej drogii. Gildia to na razie sami znajomi z reala z pracy. mamy umowe z templariuszami na wspolne wypady jak bedzie nam brakowalo ludzi. takze, naszej gildii nie bierz pod uwage jako cos szczegolnie powaznego :)
http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Zokta/simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie znajdę portal czy statek? Obstawiałem, że będzie to w głównej stolicy ludzi ale niestety... są portale ale nie do tych miejsc, gdzie chcę a w statkach nic nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:54, Ziemas napisał:

> To już nie działa chyba, że założyłeś konto na inny kraj niż Polska z rok temu

Co znaczy nie działa? Zakładasz nowe konto i kraj zamieszkania ustawiasz na inny niż
PL. Nie mówie o zmianie na istniejącym koncie kraju z PL na inny bo to rzeczywiście nie
działa. Ale nowe konta jak najbardziej mozna zakładać gdzie chcesz.


a od kiedy tak grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 26.03.2013 o 13:32, Chlorofil napisał:

Przecież nie ma f2p. Jest tylko gra do 20 poziomu.

I to jest właśnie trochę lipa. Chcę np. odpocząć sobie od Wowa, pograć w coś innego to
tylko człowiek jest na tym stratny bo opłacił i mu dni lecą.

Mowie o jakiejkolwiek innej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:00, Andrzej15 napisał:

A gdzie dokładnie znajdę portal czy statek? Obstawiałem, że będzie to w głównej stolicy
ludzi ale niestety... są portale ale nie do tych miejsc, gdzie chcę a w statkach nic
nie mogę zrobić.

tu masz zaznaczone wszystko http://www.wowhead.com/zones=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:04, Ciekawski94 napisał:

a od kiedy tak grasz?


od wrzesnia 2012 gram na RAFach. Tydzień temu namówiłem też kumpla, który też zalozyl nowe konto z miejscem zamieszkania Wielka Brytania i zaczal granie na RAfach (na razie ma darmowy miech ale opcje rafow ma majac kraj obslugujacy ta usluge)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:39, Ziemas napisał:

Masz za wysoki level. Zawsze jest podany przedzial od jakiego do jakiego dany dungeon
jest. Deadmines chyba do lev20 albo 21 cos w tym rodzaju i jak jestes za wysoko to znika.


Nie o to chodzi. Pytanie brzmiało czemu jak zaliczyłem Dungeona to on nadal jest na liście ? Rozumiem, że można Dungeony powtarzać o ile mieszczę się w przedziale levelowym ?

Czy Deadmines to pierwszy możliwy dungeon ? Pytam bo niechciałbym niczego przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:26, Chlorofil napisał:

Czy Deadmines to pierwszy możliwy dungeon ? Pytam bo niechciałbym niczego przegapić.


tak Deadmines i Ragefire Chasm to pierwsze dungeony, które mozna zacząć osiągając 15 level (wtedy mozna dopiero zacząć chodzić po instancjach). Możesz na nie chodzic ile razy chcesz dopoki miescisz sie w przedziale levelowym. Jak bedziesz juz mial za wysoki lev wtedy zniknie. Mozesz tam jednak isc na nogach i spokojnie wejsc, ale znika w dungeon finderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:34, Ziemas napisał:

tak Deadmines i Ragefire Chasm to pierwsze dungeony, które mozna zacząć osiągając 15
level (wtedy mozna dopiero zacząć chodzić po instancjach). Możesz na nie chodzic ile
razy chcesz dopoki miescisz sie w przedziale levelowym. Jak bedziesz juz mial za wysoki
lev wtedy zniknie. Mozesz tam jednak isc na nogach i spokojnie wejsc, ale znika w dungeon
finderze.


A powiedz jeszcze czy jest sens przechodzić parę razy dunga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się