Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

W takim razie gdzie moge kupic wilka( skoro w darnassus sa tygrysy) lub gdzie moge sie nauczyc jazdy na tygrysch... pozdro sorka ze za\wracam głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 15:53, Igoorr napisał:

W takim razie gdzie moge kupic wilka( skoro w darnassus sa tygrysy) lub gdzie moge sie nauczyc
jazdy na tygrysch... pozdro sorka ze za\wracam głowe


Wilka posiadają orkowie;) Czyli jako aliant nie licz na to:P A jazdę na tygrysach uczysz się okok sprzedającego same tygrysy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
po raz kolejny cos szwankuje na moim laczu, Neo 512 i pomyslalem, ze spytam sie tez tutaj o ten problem. Byc moze nie tylko ja nie moge sobie nornalnie pograc w WOW od pary dni. Latency caly czas kolo 10000 ms a zeby bylo zabawniej rano i pozna w nocy zero problemow. Czyzby to wakacje, skoro tak to wyjezdzac ladnie prosze, moze wtedy ci pracuja beda mogli normalnie pograc bo ludzi bedzie online mniej:)). Moze ktos z Was lub CD wie cos na temta obecnego latecowego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:33, Kret1977 napisał:

Witam,
po raz kolejny cos szwankuje na moim laczu, Neo 512 i pomyslalem, ze spytam sie tez tutaj o
ten problem. Byc moze nie tylko ja nie moge sobie nornalnie pograc w WOW od pary dni. Latency
caly czas kolo 10000 ms a zeby bylo zabawniej rano i pozna w nocy zero problemow. Czyzby to
wakacje, skoro tak to wyjezdzac ladnie prosze, moze wtedy ci pracuja beda mogli normalnie pograc
bo ludzi bedzie online mniej:)). Moze ktos z Was lub CD wie cos na temta obecnego latecowego
problemu?

Hmm, zalezy na jakim serveze grasz bo jeśli grasz na mocno zaludnionym serweże (masz pokazane zaludnienie jak wybierasz server) to będziesz miał lagi bo na bardzo zaludnionych neostrada nie wyrabia, ale niestety też niektóre mało zaludnione miewają czasem problemy (The Venture Co) ale te są akurat żadko i chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:50, PharauhnMizzrym napisał:

Hmm, zalezy na jakim serveze grasz bo jeśli grasz na mocno zaludnionym serweże (masz pokazane
zaludnienie jak wybierasz server) to będziesz miał lagi bo na bardzo zaludnionych neostrada
nie wyrabia, ale niestety też niektóre mało zaludnione miewają czasem problemy (The Venture
Co) ale te są akurat żadko i chwilowe


Nie pisz bzdur! Gram w WoW-a od 14 miesięcy, prawie 15 mam miałem neo 128 teraz 256 i nie mam absolutnie rzadnych problemów;) Nie licze tych któr wszyscy mieli gdy blizz nawalał! Tak to gram normalnie bez lagów:) Na AV przez 6 godzin walki latency mi nie skoczyło powyżej 400 więc to co piszesz to jedna wielka bzdura! Neo nie wyrabia.. Śmieszne! Znawca..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka jeszcze raz :P Nauczylem sie tej jazdy na tygrysach kupilem tygrysa i ten tygrys ma czerwony obrazeczek przy ktorym jest napisane na czerwono Tiger Riding(1) co to znaczy :(?pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nienauczyles sie jazdy na tygrysach w takim wypadku albo masz za maly lvl. rofl. pozatym kto na 60 lvl ma takie problemy? klania sie ebay czy allegro? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:50, PharauhnMizzrym napisał:

Hmm, zalezy na jakim serveze grasz bo jeśli grasz na mocno zaludnionym serweże (masz pokazane
zaludnienie jak wybierasz server) to będziesz miał lagi bo na bardzo zaludnionych neostrada
nie wyrabia, ale niestety też niektóre mało zaludnione miewają czasem problemy (The Venture
Co) ale te są akurat żadko i chwilowe


W sumie nie wazne jaki serwer, wiesz mam postacie i na takich i na takich. W grudniu zeszlego roku bylo tak samo i w koncu mienelo ale....jest to bardzo wkurzajace. Sprawdzilem swoje lacze pod kazdym, mozliwym dla mnie kontem, nie uzywam emule tudziez jakis innych programow per to per. Piesn Blizza jest ta sama, wyslij nam to, to i jeszcze to a my nad tym pracujemy. Jak zwykle w takich przypadkach nie do konca wiadomo, gdzie tak naprawde jest problem. Niemniej dzieki za pomoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie. Teraz jest 10 dni za darmo w wowa. To czy jak upgraduje te czasowe konto, to czy nadal będe miał 30 dni za darmo jak przy normalnym zakładaniu konta z nowego cd keya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:07, Stwór napisał:

Nie pisz bzdur! Gram w WoW-a od 14 miesięcy, prawie 15 mam miałem neo 128 teraz 256 i nie mam
absolutnie rzadnych problemów;) Nie licze tych któr wszyscy mieli gdy blizz nawalał! Tak to
gram normalnie bez lagów:) Na AV przez 6 godzin walki latency mi nie skoczyło powyżej 400 więc
to co piszesz to jedna wielka bzdura! Neo nie wyrabia.. Śmieszne! Znawca..:P

Nie pisze bzdór a ty czytaj dokłądniej posty. Napisałem że neostrada nie wyrabia na mocno zaludnionych serverach a nie na każdym, ja miałem te same problemy co on na Burning Legionie bo był on przepełniony i dla mojej neostrady to było za dużo a teraz gram na Venturze i jest dobrze poza drobnymi lagami czasem ale to nie wina neostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie pisz tak ostro, jeśli mówie źle to trudno kazdy ma prawo się pomylić, a znawcą może nie jestem ale mam neostrade na tyle długo i mam z nią tyle problemów, że powiedzieć coś o tym mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli ktokolwiek tutaj miewa od tygodnia spore problemy z lagami i disconnectami w WoWie i korzysta z łącza Dialogu, prosiłbym o dopisywanie się na forum Blizzarda do http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=348043&p=1&tmp=1 (nie jestem pewien czy postowanie linków na inne fora jest wbrew regułom, jeśli tak, to prosze moderatora nie kasowanie postu lecz jedynie linka) - temat o nazwie " Latency lag dissconect issues - ISP Dialog" w razie czego. Jestem przekonany, że znajdzie się więcej osób, które korzystają z usług Dialogu i nie mogą praktycznie w ogóle grać od dłuższego czasu, a w kilka osób guzik się zdziała, trza jeden topic podtrzymywać na życiu co by Blizzard tego nie ignorował sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze, radujcie sie!

Blizzard pomny naszych narzekan na niezbalansowanie stron konfliktu w WoWie zrobil najglupsza rzecz jaka byla do wyboru: dal Alliance shamanow a Hordzie paladynow!
Tak, tak - Burning Legion bedzie naprawde przelomowy, nie tylko ze wzgledu na level 70.

Zrodlo: Gamespot http://www.gamespot.com/pc/rpg/worldofwarcraftexp1/news.html?sid=6154421

pitigast:
Talent ten dawal warriorom do 5% szans na dodatkowy atak, jednak przez buga ten atak sie nie pojawial. Teraz to poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:33, Kret1977 napisał:

Witam,
po raz kolejny cos szwankuje na moim laczu, Neo 512 i pomyslalem, ze spytam sie tez tutaj o
ten problem. Byc moze nie tylko ja nie moge sobie nornalnie pograc w WOW od pary dni. Latency
caly czas kolo 10000 ms a zeby bylo zabawniej rano i pozna w nocy zero problemow. Czyzby to
wakacje, skoro tak to wyjezdzac ladnie prosze, moze wtedy ci pracuja beda mogli normalnie pograc
bo ludzi bedzie online mniej:)). Moze ktos z Was lub CD wie cos na temta obecnego latecowego
problemu?

problemem moze byc padniety router na serwie ... taka sytuacja miala miejsce na quelthalas i dalej istnieje ten problem niestety (2 routery sa ok, 1 jest walniety). sugeruje napisac do gm ale w 90% dostaniesz emaila ktory w zasadzie nic nie wyjasnia , mi odpisano ze pracuja nad problemem z czego sie zdrowo usmailem gdyz od okolo 1miesiaca mam czeste disconecty i zawrotne lagi a abonament sie placi i pieniazki na konto blizzu plyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 20:39, corum_pob napisał:

Gracze, radujcie sie!

Blizzard pomny naszych narzekan na niezbalansowanie stron konfliktu w WoWie zrobil najglupsza
rzecz jaka byla do wyboru: dal Alliance shamanow a Hordzie paladynow!

Nie może być! Może to tylko jakaś gamespotowa plotka, dowcip etc.?
Dotychczas wydawało mi się, że dla Hordy szaman to tak samo jak dla Alliance paladyn. Nie wiem, po co to robią, chyba graczy mają dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh z jednej strony troche sie wyrówna PvP bo szamanmi horda wymiatała ale z drugiej strony dla mnie klimat na serverach RP przez to szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hum, hum...pytanie konkursowe brzmi: "czy Blizzard postradał zmysły?"...SMS-y o treści TAK lub NIE prosimy wysyłać pod numer D-EB-I-LI-Z-M...do wygrania wycieczka do Afryki w to i z powrotem na piechotę! ;/

Shamanów po stronie przymierza mógłbym jeszcze przeżyć ale paladyni?! Przecież Paladyni to obrońcy światła i wszystkiego co dobre, nienawidzą nieumarłych...jak oni mogą być po stronie Hordy? Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Paladyna śmigającego po Undercity i nabijającego tam reputację...to jest kompletnie bez sensu...
Przecież to nie było aż takie konieczne, po co oni to zrobili? Aż takie skargi były? lepiej jest tak jak teraz...

Według mnie zamieć im się chyba w głowach zrobiła...;/

<FRUSTRATmode_off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się