Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2013 o 18:51, Ustroj napisał:

/ciach/

Wiesz, bo właśnie planowałem przy powrocie do wowa zmienić mój realm. Doomhammer był wymarły już rok temu kiedy odchodziłem, aż tu nagle parę dni temu wpadłem w sieci na artykuł właśnie o CRZ i chyba zostanę na swoim realmie, skoro i tak ludzie się mieszają. Blizzard wprost przeczytał w moich myślach :)
A jak sprawa się ma z mieszaniem się z realmami PVE z PVP? Jak zmienię sobie przy okienku postaci status na PVP, to będę mógł walczyć z innymi ludźmi z innych realmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pandaria nie jest crossowana, także dużo to i tak nie da jeśli chodzi o najnowszy content(chyba, że się to zmieniło ale w to wątpie). Co do kwestii servera pvp i pve to nie wiem, ponieważ sam gram na serverze pvp.Tu musi się ktoś inny. Możesz też wejść na inny server jeśli dostaniesz party od osoby z danego servera(musi mieć lvl większy lub równy). Przykładowo mamy się dodanych przez battletag, albo przez real id, daję ci party i śmigasz sobie po Pandarii na burning legionie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 01:01, Ustroj napisał:

/ciach/


Na Doomhammerze jeśli chodzi o najnowszy kontent to nie jest źle, gorzej właśnie z lokacjami na niższe poziomy. Możemy tak zrobić, jeśli podasz mi swój real id :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 18:31, GanD napisał:

Już na 58lv powinieneś udać się do Outland. Tam o wiele szybciej zdobywa się doświadczenie
i lepszy ekwipunek. A do questów z podstawki możesz spokojnie wrócić później. Do czego
zresztą gorąco zachęcam, bo historie z Eastern Kingdoms i Kalimdor po zmianach z Cataclysm
są naprawdę warte poznania.


Ano, Plaguelands było super, motyw z karawaną sparwił, że poczułem się jak w old-schoolowym cRPG :) Ja osobiście każdą postacią wchodziłem do Outlandu na 60 lvl. O ile dobrze pamiętam, to jakiś tam problem miałem związany z dostępnością questów, musiałem chyba trochę grindować żeby się niektóre odblokowały. W kolejnych dodatkach tego problemu nie ma, ponieważ są już po dwie strefy startowe. No i oczywiście problem definitywnie nie dotyczy tych z heirloomami i guild perkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, nigdy nie miałem takiego problemu w Helfire Penisula, ale ja znam te questy już chyba na pamięć i zawsze robiłem też dungeony. A jak grasz mając heirloomy i w dodatku pandę... levelowanie z prędkością światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 16:57, dulak napisał:

Na Doomhammerze jeśli chodzi o najnowszy kontent to nie jest źle, gorzej właśnie z lokacjami
na niższe poziomy. Możemy tak zrobić, jeśli podasz mi swój real id :)


borsuq99@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 20:36, Chlorofil napisał:

Jaka jest najprostsza metoda na zdobycie mountów innych ras ?

Kupić tabard u quartermastera w stolicy danej nacji i nabijać repa w dungeonach. Możesz to robić nawet w tych z MoPa. Alternatywą jest porobić trochę niskoleveowych questów lub Argent Tournament w Northrend, aczkolwiek to stare daily, więc dzisiaj niezbyt opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 20:41, Arcling napisał:

> Jaka jest najprostsza metoda na zdobycie mountów innych ras ?
Kupić tabard u quartermastera w stolicy danej nacji i nabijać repa w dungeonach. Możesz
to robić nawet w tych z MoPa. Alternatywą jest porobić trochę niskoleveowych questów
lub Argent Tournament w Northrend, aczkolwiek to stare daily, więc dzisiaj niezbyt opłacalne.


A ile trzeba takich questów porobić ? :)

Dungeony obojętnie jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 21:14, Chlorofil napisał:

A ile trzeba takich questów porobić ? :)

Robiłem je już bardzo długi czas temu. Z questów wtedy spokojnie dochodziło się do honored lub revered, aczkolwiek wracanie do pominiętych questów możesz sobie zostawić na sam koniec dla samego poznania fabuły. Z tabardem jest o tyle lepsza sprawa, że możesz nabijać tamte frakcje jednocześnie farmiąc sprzęt w nowych dungeonach. Jako, że dla nowych frakcji z MoPa nie ma takich tabardów, to można je wykorzystać do nadrobienia starych. Jeśli chodzi o Argent Tournament, to jest to frakcja/event z WotLK znajdująca się w Icecrown, oferują za specjalne marki mounty (te same frakcyjne, tylko w innych wariacjach kolorów), pety oraz możliwość "kupna" reputacji z daną nacją Alliance/Hordy.

Dnia 19.04.2013 o 21:14, Chlorofil napisał:

Dungeony obojętnie jakie ?

Tak, zarówno stare, jak i nowe dają jakąś reputację. Tak samo możesz zrobić z frakcjami z Cataclysmu, niektóre też oferowały mounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie zawracać teraz głowę tym wszystkim ? (moutami, punktami różnej maści, reputacją) Czy po prostu skupić się najpierw na wbiciu 90 poziomu ? Aktualnie mam 68...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbij najpierw 90. Czas na mounty i repe przyjdzie później. Zresztą będąc na 90 lvlu będzie Ci o wiele łatwiej zdobywać mounty/wbijać reputacje ze starszych dodatków(która tak naprawdę jest tylko 4fun, bo w obecnym dodatku na nic nie wpływa).


EDIT: Woo awans po 5 latach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 22:25, Chlorofil napisał:

Warto sobie zawracać teraz głowę tym wszystkim ? (moutami, punktami różnej maści, reputacją)
Czy po prostu skupić się najpierw na wbiciu 90 poziomu ? Aktualnie mam 68...

Wbij 90, a dopiero potem zajmij się zdobywaniem mountów itd. Pewne rzeczy robi się wtedy zwyczajnie szybciej (a i na 90 można spokojnie solować większość starych instancji i raidów). Z tabardów do repa oczywiście możesz skorzystać też trochę w czasie levelowania, jeśli będziesz robić w tym czasie jakieś dungeony. Skoro masz 68 level to możesz spokojnie wbijać do Northrend, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać jak każda inna, to co na sobie nosisz naprawdę nie ma żadnego znaczenia przed 90lv, o tyle o ile jesteś w stanie robić, to co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby 5.4 miał wyjść latem? Początkowo ta książka była zapowiedziana na kwiecień, ale przesunięto ją na lipiec: http://www.wowpedia.org/Vol%27jin:_Shadows_of_the_Horde
Biorąc pod uwagę, że traktuje o Vol''jinie, może być to jakąś orientacyjną datą dla tego patcha (lipiec/sierpień/wrzesień?). To by dawało następny dodatek na początek przyszłego roku, jeśli po Garroshu już żadnego contentu do MoP nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad powrotem do wowa. ogolnie nie lubie mopa bo nie podoba mi sie klimat azji w warcrafcie.

co ma teraz wow do zaoferowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 19:21, Malevyn napisał:

zastanawiam sie nad powrotem do wowa. ogolnie nie lubie mopa bo nie podoba mi sie klimat
azji w warcrafcie.

co ma teraz wow do zaoferowania ?


Tony genialnego contentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haczyk jest taki, że to nie działa w Polsce. Próbując obejść system, tak jak to sugeruje autor aukcji, naruszasz postanowienia licencyjne, a tym samym narażasz się na prztyczek w nos od Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się