Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Blizzard jeszcze tego nie zrobił, mimo zapowiedzi na oficjalnym forum prawdopodobnie nigdy wysyłanie nie dojdzie do skutku. A wystarczyłoby oznaczyć te przedmioty podobnie jak mounty account wide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 15:35, Shinigami napisał:

Blizzard jeszcze tego nie zrobił, mimo zapowiedzi na oficjalnym forum prawdopodobnie
nigdy wysyłanie nie dojdzie do skutku. A wystarczyłoby oznaczyć te przedmioty podobnie
jak mounty account wide.


Szkoda, bo chciałem z kumplem zagrać a gra na innym realmie niż ja. No cóż poradzę sobie jakoś bez heirloomow :). Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 15:35, Shinigami napisał:

Blizzard jeszcze tego nie zrobił, mimo zapowiedzi na oficjalnym forum prawdopodobnie
nigdy wysyłanie nie dojdzie do skutku. A wystarczyłoby oznaczyć te przedmioty podobnie
jak mounty account wide.


Z mountami jest taka kwestia, że to nie są itemy, które tylko jedna postać naraz może posiadać. Blizz musiałby zmienić je dość drastycznie i prawdopodobnie wtedy raz kupiony heirloom mogłyby mieć dowolne postacie jednocześnie. Inne rozwiązania zapewne nie są proste z technicznego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 21:41, pkapis napisał:

Z mountami jest taka kwestia, że to nie są itemy /.../ Inne rozwiązania zapewne nie są proste z technicznego punktu widzenia.


System mountów został przebudowany, są jeszcze gracze którzy pamiętają walające się po ekwipunku konie czy inne smoki, do tego dostępne dla jednej postaci. Blizzard tłumaczył się niejednokrotnie ograniczeniami technicznymi, co jednak nie do końca jest prawdą. W końcu przy braku dostępu do tych przedmiotów gracze zaczynający zabawę na nowym serwerze nie wbiją poziomu tak szybko, co znaczy, że prawdopodobnie z tego tytułu opłacać będą abonament dłużej.

Czym Blizzard nie pogardzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie kto czy sa jeszcze gdzies do kupienia prepaidy 30 dniowe? Wiem ze kiedys byly, ale teraz na allegro jakos ich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 09:24, Liarkurna napisał:

Blizzard nie wypuszcza już 30 dniowych prepaidów, jedynie bezpośrednio na ich stronie
można na euro sobie kupić 30 dni gry.


Tak wlasnie podejrzewalem, dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 18:51, Dregorio napisał:

Czy jak sobie konto zarejestruje na Amerykę, by płacić mniej za prepaid to będę mieć
problemy z Blizzardem?

Dopóki wszystko będzie dobrze to luz - ale jak tylko będziesz potrzebował jakiejś reakcji supportu to wtedy w 99% przypadków musisz im przesłać właściwie wszystkie swoje dane łącznie ze skanem dowodu osobistego - wtedy zmienią Ci z automatu kraj na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz setny zastanawiam isę, czy zaczynać przygodę z wowem, posiadam Wotlkl z jakichś promocji lata temu. Jak długo mógłbym grać na tym dodatku? I nie byłoby problemó ze znalezieniem ludzi do "eng gamu" na 80 poziomie?
GG: 9222737
Czy mógłbym prosić o polecenie sklepu z pre-paidami? I ile kosztuje teraz średnio 60 dni gry? GG podałem ze względu na to, by nie reklamować na forum zewnętrznych sklepów. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu blizzard daje kilka darmowych dni, aby zachęcić do powrotu. Od mojej przerwy od lutego dostałem 2-3 maile z darmowym tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to sorki ;) Ale jak mówi SiDi - sprawdź maila. Ja co prawda grałem przez tydzień na darmowym starterze, ale znudziło mi się, bo jednak wolę miecze świetlne od orków. Jakiś czas później dostałem maila, że otrzymałem miesiąc darmowego czasu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos z was na buning legion? Mozecie mi cos na temat serwera powiedziec? Spotkalem sie z naprawde roznymi opiniami. Tak samo defias brotherhoxod? Ktory wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z World of Warcraft i stąd moje pytanie: czy warto w tym momencie rozpocząć grę w Wowa? Nastwiam się bardzeij na pve niż pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się