Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2013 o 21:31, Niesp napisał:

Witam,
zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z World of Warcraft i stąd moje pytanie: czy
warto w tym momencie rozpocząć grę w Wowa? Nastwiam się bardzeij na pve niż pvp.


Jasne, ze warto. Niby gra ma juz swoje lata i niby traci graczy, ale i tak bardzo duzo do zaoferowania i duzo wiecej graczy niz inne mmo, a poza tym jest ciagle wspierana przez tworcow, ktorzy dodaja nowa zawartosc. Nie wiem czy lubisz swiat Warcrafta bo jezeli tak to gra powinna przypasc ci do gustu. Nie wiem co dokladnie cie interesuje w pve (endgame, zwiedzanie i zadania, fabula, instancje...). Najlatwiej sie przekonac czy gra ci pasuje jezeli zagrasz na darmowym trialu. Zazwyczaj juz pierwszych pare godzin starczy by sie przekonac do gry lub ja "znielubic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 23:06, Gromo napisał:

Gra ktos z was na buning legion? Mozecie mi cos na temat serwera powiedziec? Spotkalem
sie z naprawde roznymi opiniami. Tak samo defias brotherhoxod? Ktory wybrac?

Wybierz BLa, najwięcej polaków tam gra. Ja osobiście gram na Doomhammerze - mniejszy, ale za to z naprawdę fajnymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję wrócić do WoWa z ekipą znajomych, jaki realm EU polecacie? Interesują nas realmy pvp, ale w planach mamy sporo raidowania. Zamierzamy nawet pobawić się level lockiem i przerobić najpierw content z Wotlka, potem Cata itd.
Myślicie że znajdą się gdzieś ludzi, którzy będą chcieć przyłączyć się do takiej zabawy?
Nie zależy nam na serwerze z Polakami, po prostu ma mieć przyjemne community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 14:15, Kopiec napisał:

Planuję wrócić do WoWa z ekipą znajomych, jaki realm EU polecacie? Interesują nas realmy
pvp, ale w planach mamy sporo raidowania. Zamierzamy nawet pobawić się level lockiem
i przerobić najpierw content z Wotlka, potem Cata itd.
Myślicie że znajdą się gdzieś ludzi, którzy będą chcieć przyłączyć się do takiej zabawy?
Nie zależy nam na serwerze z Polakami, po prostu ma mieć przyjemne community.


Polecam serwer Frostmane. Równy balans frakcji. Świetna ekonomia i ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na dniach wracam do WoW''a. Planuję grę wraz z moim kolegą, i w związku z tym mam pytanie - czy byłaby możliwość otrzymania jakiś bonusów za zaproszenie kolegi do gry, będąc zarejestrowanym jako mieszkaniec Polski ? Wiem, wiem RaF w Polsce nie działa, ale czy jest jakaś inna opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 10:13, Michu94x napisał:

/.../


Ajć. Żeby nie było niedomówień, zapomniałem dodać, że kumpel będzie grał po raz pierwszy w WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy podczas przetransferowania postaci trzeba cos potwierdzać na mailu na którym zarejestrowane jest konto BN? Proszę o odpowiedź bardzo mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 18:27, RadeXMaster napisał:

mam pytanie. jak najszybciej nabic reputacje w horde expedition? sa jakies tabardy nabijajace
repe czy cos? z gory dzieki za odpowiedz

Z tego co pamiętam to heroic dungeony, jeśli nie posiadasz tabarda innych factionów z Wotlka dają reputację + pvp daily w Grizzly Hills.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niesamowitą chęć kupić wowa. Battlechest z podstawką, tbc i wotlkiem jest za 35zł. Czy brak cata i pandarii, tymczasowy, wpłynie na grę? Chodzi mi, czy pośród starego contentu z battlechestowych dodatkó pojawia się jakiś, znaczący, z nowych, którego brak mógłby mi umniejszyć "fun"? Chcę pierw wbić maksymalny level dla wotlka, dopiero wtedy kupić cata, i potem pandy. Na poziomie tbc czy wotlka end game''owe raidy nadal są rozgrywane?
Zwyczajnie, czy po prostu bez cata i pandarii da się grać na jakimś endgame, przynajmniej przez jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 02:59, Sipso napisał:

/ciach/

Może najpierw skorzystaj z triala - no chyba, że grę już znasz i po prostu chcesz się w nią więcej pobawić to taki interes na chwilę obecną jest bardzo opłacalny - wszak w cenie jest również miesiąc abonamentu gratis, więc to naprawdę żadne pieniądze za naprawdę świetne MMO. Co do rajdowania w TBC i WotLK: słyszałem, że są gildie, które skupiają się tylko na tamtej zawartości, ale to musiałbyś poszukać, bo aktualnie i tak większość ludzi chce jak najszybciej wbić max lv, żeby szaleć na najnowszym rajdzie. Poza tym nie ma konieczności od razu zaopatrywać się w Cata i MoP - i bez tego będziesz miał co robić i tylko aktualnej zawartości nie poznasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie gildie rajdujące stare dodatki istnieją, ale w niczym nie przypomina to grania w tamtych czasach. Zmiany talentów i klas sprawiły, że nasze postaci są wielokrotnie mocniejsze niż wtedy. Nawet ograniczając się tylko do sprzętu sprzed TBC/Wratha czy jakichkolwiek innych ograniczeń jakie występują w takowych gildiach, nie ma porównania.

W sumie wystarczy spojrzeć na instancje sprzed TBC - gdzie Blizzard pozmieniał mobki, bossów i ogólnie "utrudnił", a i tak jest banalnie - a samo TBC, gdzie bossowie mają mniej hp niż trasze <60lvl.

Nie znaczy to, że nie można się w ten sposób bawić, ale będzie to tylko namiastka rajdowania, na swój sposób nawet bardziej uboga niż LFR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 02:59, Sipso napisał:

Na poziomie tbc czy wotlka end game''owe raidy nadal są rozgrywane?
Zwyczajnie, czy po prostu bez cata i pandarii da się grać na jakimś endgame, przynajmniej
przez jakiś czas?

Ludzie jeszcze często robią grupy na stare raidy, aczkolwiek głównie te z Cata i niektóre z WotLK. Często też preferują postacie już na maksymalnym, 90 levelu żeby szybciej wszystko szło. Pozostały stary content można obecnie solować. Prawdziwy endgame istnieje tylko na 90. Możesz spokojnie levelować, a dopiero gdy zbliżysz się do 80 levelu (co obecnie raczej nie zajmuje zbyt długo), dokup Cata i MoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie prepaida do wowa, natomiast czy jak doładuję poprzez stronę Blizzarda przez opcję na miesiąc to czy będzie mi pobierało potem co miesiąc te 40 zł z groszami czy pobierze tylko raz oraz drugie pytanie czy miesiąc abonamentu jest dostępny dla Polski? Pytam się bo zawsze kupowałem przez keye.pl czy fabryke kluczy a teraz jakoś chcę tylko na miesiąc bo od września nie będę miał czasu grać a szkoda by PP na dwa miechy się zmarnował.

Arcling Trafisz na fajną gildię to porobią z tobą wszystkie rajdy ;p, ja na taką trafiłem i mam pozaliczane wszystkie achievy ze wszystkich rajdów WoTLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 19:10, KaPe napisał:

Wprawdzie gildie rajdujące stare dodatki istnieją, ale w niczym nie przypomina to grania w tamtych czasach. Zmiany talentów i klas sprawiły, że nasze postaci są wielokrotnie mocniejsze niż wtedy. Nawet ograniczając się tylko do sprzętu sprzed TBC/Wratha czy jakichkolwiek innych ograniczeń jakie występują w takowych gildiach, nie ma porównania.


Herald of the Titans 2 man:
http://www.youtube.com/watch?v=Qsaw3LtdClk

Czasu nie da się zatrzymać i tym bardziej nie rozumiem sensu istnienia ''lv 60 raiding guilds"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam (a bylo to dawno...) mozna wykupic na jeden miesiac. I anulowac subskrypcje. Idzie to mniej wiecej tak:

1) kupujesz 1 miesiac subskrypcji
2) wklepujesz dane itp. itd.
3) dostajesz gratulacje, ze wykupiles abonament
4) klikasz "cancel subscription", zeby po miesiacu nie pobralo Ci znowu kasy.

Ja to pamietam w ten sposob, ale w przeciagu tych 2-3 lat cos moglo sie zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 13:15, Ichvander napisał:

Z tego co pamietam (a bylo to dawno...) mozna wykupic na jeden miesiac. I anulowac subskrypcje.
Idzie to mniej wiecej tak:

1) kupujesz 1 miesiac subskrypcji
2) wklepujesz dane itp. itd.
3) dostajesz gratulacje, ze wykupiles abonament
4) klikasz "cancel subscription", zeby po miesiacu nie pobralo Ci znowu kasy.

Ja to pamietam w ten sposob, ale w przeciagu tych 2-3 lat cos moglo sie zmienic ;)


Ok dzięki za informację, jak coś to najwyżej do supportu napisze by anulowali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support nie ma nic do tego. Pare razy opłacałem 1 miesiąc kartą, potem wracając do pp i robiłem dokładnie tą metodą. Domyślnie subskrypcja jest przedłużana automatycznie, ale jak już ci zgarnie kasę za 1 miesiąc to możesz anulować i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się